Pradžia » Aktualu » Meras Dainius Bardauskas: „Gražios ir turiningos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventės!”

Meras Dainius Bardauskas: „Gražios ir turiningos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventės!”

Publikavimo data: 2019-03-10

Gerbiamieji,

 sveikinu Kovo 11-osios, visiems mums brangios šventės, proga. Linkiu geros nuotaikos ir stiprios sveikatos,  sėkmingų darbų ir ryžto įveikiant gyvenimo sunkumus.

Nuo visų mūsų kasdienės veiklos,  pilietiškumo, bendruomeniškumo ir vienybės priklauso Kupiškio krašto ateitis – laisvė ne tik suteikia daug galimybių, bet ir įpareigoja būti atsakingiems už rytdieną.

Gražios ir turiningos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventės!


Dainius Bardauskas

 Kupiškio rajono savivaldybės meras


Užsk. nr. A19-06

Komentarai (18)

 1. Kupiškis parašė:

  Dainius Bardauskas!

 2. Šimonys parašė:

  Be jokių abejonių už Dainių.

 3. Na parašė:

  O mes tai abejojam,tai gal Šimonym kitą žvaigždę nupirkt pažadėjo, oi tiesa jis nežada jis dirba labai gerai dirba buvom pamiršę sėkmės.

 4. Vida M parašė:

  Pirmam ture balsavau už socdemus. O dabar renkuosi konservatorių.

 5. kupiskenas parašė:

  Tik uz Dainiu

 6. Palinkejimas parašė:

  Su kovo 11-osios švente Gerb. Dainių ir jo gražią šeimą. Dievo palaimos jam ir stipraus žmonių palaikymo rinkimuose.

 7. Vidai M parašė:

  Tai kam dar balsavai už socdemus jeigu patinka konservatoriai tai reikėjo ir pirmam ture balsuoti už juos vienu žodžiu vertybių nerasta patinka arogantiški,pyktus vadovai.

 8. Laisvas parašė:

  Vardan tos Lietuvos Vienybė težydi! Geros nuotaikos, šypsenų ir bendrystės visiems kupiškėnams. Šilti linkėjimai gerbiamam Kupiškio Merui.

 9. Atsibodai su savo pažadais! parašė:

  GATVES TU TVARKYK NE LINKĖJIMUS ČIA SIUNTNĖJAS ! ATSIBODAI IKI GYVO KAULO!!

 10. Apmaudu parašė:

  kad nesirenkat demokratiškų pažiūrų ir diplomatiško vadovo.

 11. RIMTAI parašė:

  Reikia mitingo prie savivaldybės durų ,o tada gal kai kas ir pajudės

 12. Kupiškis parašė:

  Šauniausias meras. Sėkmės rinkimuose.

 13. Uz sekminga Kupiski su Dainium parašė:

  Renkuosi stiprų Merą, kuris moka dirbti ir turi norą dirbti, turi sąžinę, kvalifikaciją ir tvirtas pažiūras. Drąsiai ėmėsi dešimtmečiais nespręstų Kupiškio problemų, tvarkymo ir atnaujinimo. Nebalsuoju pagal partinę liniją, balsuoju už geriausią tam darbui tinkamą žmogų- Dainių Bardauską.

 14. Taip parašė:

  Nebejuokinkit jus čia su savo liaupsinimais taip saldu ir taip ne be skanu ,kad net pykina kaip vaikų darželį kieno mašinytė gražesnė tai ir čia. Rinkimai tai rimtas reikalas o čia nebežinia kuo pavirsta kaip mis konkursas.

 15. Nepiktas parašė:

  Ko cia sitaip nepatenkintas . Uch geriau nezyzkim kad viskas neitinka. Taigi kas tai tik purvo vonias sugeba daryti, kad tik sumenkinti. Bet gal tie zmones serga, mato viska juodom spalvom, tai ir nekaltinkim labai ju.

 16. Senjoras parašė:

  Žinau ir matau kad piktas būdas labai susendina ir suraukšlaja moteris be laiko ir pažint nemožna kaip unt roganas padabnos patampa. Tai nei pažiuret nei paklausyt, nugi ir vyrai jeigu tik uzpykes daznai ir susiraukes,tai nebetoli velnio. Zmogeliai, savo piktumus keravokit ir pavosariu pasdžiaukit.Geru valdziu turem ir sustokit bortis.

 17. Ne piktas parašė:

  Tai gi va jūsų meras tiek pyktas ir arogantiškas,kad greit su sens tai duokit jam kokių patarimų ,kad dar gražiai atrodytų.

 18. Kolega parašė:

  Meras yra santūrus ir korektiškas žmogus, geras geriems, griežtesnis reikiamai nedirbantiems. Kažin ko reikia panaudoti-ar per daug valerijonų ar tablečių ir piliulių, kad mąstymui sulėtėjus imtų rodytis kažkokia nebūta arogancija ar piktumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *