Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas temainfo.lt patvirtino: „Taip, pradėtas statyti Kupiškio baseinas”. Rajono vadovą ir kalbinome šia tema.

– Kokios aplinkybės lėmė Kupiškio baseino statybos pradžią?
– Net kalbėti apie tai sunku. Jau tiek metų planuojam, pradedam ir sustojam. Ir štai, kaip toje reklamoje sakoma, atsitiko gyvenimas: COVID-19 pandemijos padariniams šalinti buvo parengtas ekonomikos gaivinimo planas. Pinigų skirta visoms savivaldybėms, Kupiškiui – irgi. Dalį lėšų skirsime rajono kelių remontui, dalį – Kupiškio baseino statybai.

– Kokio dydžio ši dalis?
– Reikėtų paminėti, kad ir šių metų Valstybės investicijų programoje Kupiškio baseino statybai buvo numatyta 50 tūkst. eurų. Tačiau pagal ekonomikos gaivinimo planą skirta pinigų suma yra tikrai nemaža: turime didžiulį iššūkį ją įsisavinti.

– Labai suintriguosime skaitytoją, jei nepasakysime, kokia tai suma?
– Šiais metais Kupiškio baseinui – per milijoną eurų.

– Kiek už tokius pinigus galima pastatyti?
–  Stengsimės įsisavinti visas skirtas lėšas. Niekas nežino, kokia bus situacija.

– Kas statys baseiną?
– Konkursą laimėjo vilniečių bendrovė „APS grupė“. Darbus kontroliuos ir Savivaldybės specialistai, ir tie, kas atliks objekto techninę priežiūrą. Man svarbiausia tai, kad sėkmingai praėjo viešųjų pirkimų procedūros, pasirašyta rangos sutartis. Visiems linkiu kuo geriausios darbų sėkmės!

– Dėkui Jums už pokalbį.


Kalbėjosi Rita Briedienė