Pradžia » Aktualu » Mero Ramūno Godeliausko pastangos asfaltuoti kelią Ilzenbergo dvaro link

Mero Ramūno Godeliausko pastangos asfaltuoti kelią Ilzenbergo dvaro link

Publikavimo data: 2019-10-31

Rokiškio rajono savivaldybės meras deda pastangas, kad būtų asfaltuojamas kelias Ilzenbergo dvaro link. Už palaikymą jis dėkoja regiono merams.


Dėkoja viso regiono merams

Spalio 29 d. Rokiškio rajono Ilzenbergo dvare posėdžiavo Panevėžio regiono plėtros taryba. Darbotvarkėje – aštuoni klausimai. Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas pateikė sprendimo projektą „Dėl kelio Nr. 3601 Rokiškis–Juodupė–Onuškis–Ilzenbergas asfaltavimo”.
Šis prašmatnus dvaras – Rokiškio rajono pakrašty. Jam iš tiesų betrūksta bent 10 km asfaltuoto kelio, ir šią privačią sodybą lankytų dar daugiau žmonių.
„Dėkoju viso regiono merams, kitiems tarybos nariams už supratimą ir palaikymą!” – rokiskis.lt rašo ir nepasirašo, turbūt, Rokiškio rajono savivaldybės meras, savo informaciją pavadinęs „Žingsnis po žingsnio tikslų link!“


Kai kurie apsisprendė tik pamatę dvarą

Čia pat teigiama, kad Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis važiuodamas į posėdį neketino palaikyti tokio sprendimo projekto, nes svarbių neasfaltuotų kelių turi kiekviena Savivaldybė. Tačiau pamatęs nuostabų dvarą, nuomonę jis pakeitė ir siūlė R. Godeliausko projektui pritarti.


Parama labai stambiam verslui

„Tokią mano iniciatyvą aktyviai palaikė ir Panevėžio miesto meras R. M. Račkauskas, Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovas D. Trumpa“, – rašoma rokiskis.lt.
Panevėžio regiono plėtros taryba vienbalsiai nutarė tiesiogiai kreiptis į susisiekimo ministrą Jaroslav Narkevič dėl finansavimo skyrimo valstybinės reikšmės keliui asfaltuoti.
Taip nuspręsta siekiant „didinti turizmo traukos centro Ilzenbergo dvaro pasiekiamumą regionui, jo prieinamumą.“
Kelias Ilzenbergo dvaro link būtų iš tiesų graži parama labai stambiam verslui.


temainfo.lt
Emilijos Briedytės nuotr.

Komentarai 4 komentarai

 1. Dalia parašė:

  Nu jo, turtuolius reikia paremti

 2. Mūnas parašė:

  Jei valdžia turtuolio nerems kas jį ir berems?

 3. Pilietis parašė:

  Ne turtuolis prašo asmeninės paramos. Jis paramą pat dalija. To prašo VISI tą dvarą lankantys turistai, vadinasi LR piliečiai!

 4. Ha parašė:

  Nujo jei gerintu Rokiskio suriui infrastruktura tai sakytumem to praso surio megejai – vadinasi LR pilieciai :DD Tik is Surio savivaldybininkai itariu daugiau praso, o ne duoda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *