MMKL: Paketurių „Devold“ įveikė Vabalninko MB „Ingauda“, Obelių „Entuziastai“ pralošė Krinčino krepšininkams

Rimanto Banaičio nuotr.

Lapkričio 16 d. Paketurių „Devold“ 88:67 įveikė Vabalninko MB „Ingauda“, Rokiškio rajono Obelių „Entuziastai“ 88:75 pralošė Pasvalio rajono Krinčino „Aukštaitijos medienai“.

Paketurių „Devold“

Net 32 taškus Kupiškio rajono Paketurių „Devold“ pelnė Klaidas Miciūnas, 24 – Ričardas Nacius, 17 – Donaldas Kručas. Donaldas pasižymėjo ir atkovotais 10 kamuolių.
Sėkmingai sužaidę visus keturis kėlinius „Devold“ 88:67 įveikė Biržų rajono Vabalninko MB „Ingauda“.
Paketuriečiai kol kas nėra patyrę pralaimėjimo: pirmuose susitikimuose įveikė Rokiškio rajono Pandėlio Pandėlį ir Panemunėlio „Fazę“.

Obelių „Entuziastai“

Rezultatyvumu obeliečiai priešininkams nė kiek nenusileido: Renatas Jegorovas „Entuziastams“ pelnė 25 taškus, Dovydas Veriūga Krinčinui – 15. Obeliečio Mindaugo Dūdos atkovotų kamuolių rekordas – septyni, Krinčino komandos žaidėjo D. Veriūgos – aštuoni. „Entuziastų“ krepšininkas Egidijus Vilimas pasižymėjo penkiais rezultatyviais perdavimais, priešinikų komandos žaidėjas Aurimas Nečionis – keturiais.
Vis dėlto visą žaidimą Krinčino krepšininkai demonstravo šiek tiek stipresnį žaidimą: pirmą kėlinį laimėję 19:16, likusius tris kėlinius obeliečiai pralaimėjo, tad ir galutinis rezultatas 75: 88 šios komandos sirgalių nenudžiugino
Obeliai jau sužaidė tris rungtynes ir nusileido Radviliškio Baisogalos „Auridadai“ bei Biržų rajono Parovėjos „Agarui“.