Pradžia » Aktualu » Mokytojo dieną alizaviečiai mokytojai nedirbo

Mokytojo dieną alizaviečiai mokytojai nedirbo

Mokytojo dieną alizaviečiai mokytojai nedirbo

Publikavimo data: 2014-10-07

Alizavos pagrindinė mokykla atšventė mokytojo dieną

Spalio 3-osios rytą visi susirinkome į ankštoką mokyklos salę liudyti Mokytojo šventės esmę, prasmę ir didybę, Mokytojo profesijos kasdienį grožį – dalintis gėrio, meilės ir tiesos grūdeliais.

Mokytojams dainavo ketvirtokė Ugnė Užusienytė ir šeštokė Kamilė Bartkevičiūtė, mamyčių ansamblis „Saulėgrąžos“, grojo penktokė Rusnė Baliūnaitė.

Tėvelių vardu mokytojus sveikino ir už jų nuoširdumą dėkojo Mokyklos tarybos pirmininkė Lijana Baronienė. Specialų laikraštuko numerį visiems dovanojo „Šratinuko“ kūrybinė grupė. Šventės vedėjai aštuntokai Laurynas Vareika ir Viktorija Bartkevičiūtė bei devintokė Viktorija Vareikaitė kiekvienam mokytojui įteikė po kaštoninį kiškutį, o mokiniai juos apdalijo rudeniniais žiedais.

Dalius Baronas – naujasis mokyklos direktorius – pranešė, kad spalio 3 d. direktorius Gintaras Paškauskas bei visas mokytojų kolektyvas nedirbs, o pamokas ves kiti mokytojai. Bendruomenę jis supažindino su naujais mokytojais, perskaitė pamokų tvarkaraštį.

Su priešmokyklinukų grupe bendravo mama Aldona Kučinskienė ir dešimtokas Deividas Griciūnas. Jie mokė vaikus piešimo, o po to organizavo… šokius. Dešimtokė Jūratė Kučinskaitė pirmokams ir antrokams vedė piešimo pamoką. Trečiokai ir ketvirtokai  gamino atvirukus , vadovaujami dešimtokių Andrėjos Vareikaitės ir Monikos Kočijevaitės. Penktokai iš siūlų gamino žmogeliukus  ir kūrė linkėjimus, juos mokė mama Jolanta Užusienienė. Šeštokai gamino portretus, jiems vadovavo Agnė Kučinskaitė ir Aurelijus Kumpelis. Aira Balnevičiūtė ir Armandas Ablėnas pravedė įdomią geografijos pamoką septintokams. Su aštuntos ir devintos klasės mergaitėmis kulinarinio meno paslaptimis dalijosi  mama Vita Balnevičienė. Merginos prikepė nuostabiai skanių obuolinių blynelių. Vyresniųjų klasių berniukus krepšinio paslapčių mokė Algimantas Baziukas. O į skaityklą susirinkusiems mokytojams buvo surengta origami pamokėlė. Lankstymo meno juos mokė dailės mokytoja Audronė Užtupienė, jai talkino mokytojai padėjėjai – dvi Viktorijos ir Laurynas.

Pasibaigus pamokoms visi rinkosi į skaityklą: prie arbatos puodelio pasidalinta pamokos  rezultatais, džiaugsmais ir rūpesčiais. Direktorius G.Paškauskas padėkojo mamytėms ir tėveliams už jaukią šventę.

Danutė Miknevičienė
Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekininkė


Komentarai (1)

  1. :) parašė:

    Šaunuoliai vaikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *