Pradžia » Aktualu » Mokytojo dieną šventė net tėveliai

Mokytojo dieną šventė net tėveliai

Mokytojo dieną šventė net tėveliai

Publikavimo data: 2013-10-09

„Brangūs mokytojai, Jūsų dėka mokykla tapo ta vieta, į kurią su džiaugsmu einame kas rytą!“ – tokiais žodžiais šventę pradėjo Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai.

Mokytojams koncertavo ne tik mokinių ansambliukai (vad. Žydrūnė Rakauskaitė), bet ir mamyčių vokalinis ansamblis „Saulėgrąža“ (vad. Jolanta Užusienienė). Bruno Ferrero miniatiūras vaidino jaunesniųjų ir vyresniųjų dramos būreliai (vad. Romalda Likienė). Jaunieji žurnalistai kiekvienam mokytojui padovanojo po specialiai parengtą laikraštuko ekzemplorių. Paskelbė gražiausią, nuoširdžiausią, geriausią ir originaliausią sakinį apie Mokytoją, netgi apdovanojo tų sakinių autorius.

Puikią rudeninę puokštę ir gražius sveikinimo žodžius pedagogams paskyrė Mokyklos tarybos pirmininkė Lijana Baronienė. Bendruomenė susipažino su Mokytojo dienos mokytojais bei mokyklos vadovais: direktoriais buvo tėvelis Dalius Baronas ir dešimtokas Elidijus Bratėnas, pavaduotoja – mama Regina Balnevičienė, I ir IV klasių mokytojai – mama Lijana Baronienė ir dešimtokas Vygantas Vareika, II ir II klasių – mama Gaila Kočijevienė ir dešimtokas Ernestas Isajevas, dailės ir V ir VI klasių – mama Jolanta Užusienienė ir dešimtokė Klementina Pūkaitė, biologijos ir informatikos bei VII klasės – Rima Kavaliauskienė ir Aldas Kavaliauskas, kūno kultūros ir sporto organizatoriai – Algimantas Baziukas ir dešimtokas Žanas Giniotis, technologijos ir IX klasės – Vita Balnevičienė ir dešimtokė Laura Šidlauskaitė.

Po skambučio visi nuskubėjo į klases, o „eks“ mokytojai buvo pakviesti į skaityklą. Čia fizinės terapijos specialistė Inesa Baziukienė pravedė įdomią pamoką. Joje kalbėta apie tai, kaip atsipalaiduoti nuo pamokų metu patirto streso ir triukšmo, atliko keletą mankštos pratimų, pakvietė į sveikatingumo gimnastikos užsiėmimus.

Kitą pamoką mokytojai vieni kitiems demonstravo nuotraukas, filmuotą medžiagą iš smagių vasaros kelionių po įvairiausias Europos šalis.

Pasibaigus pamokoms į skaityklą susirinko visi pamokas vedę tėveliai ir mamytės bei dešimtokai. Kiekvienas pasidalino patirtais neįprastais įspūdžiai. Visiems labai patiko mokytojauti, džiaugėsi paklusniais ir žingeidžiais vaikais.

Mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas tėveliams, dešimtokams ir Mokyklos tarybos pirmininkei Lijanai Baronienei padėkojo už puikiai organizuotą Mokytojo dieną mokykloje. Visi aptarė artimiausius mokyklos bendruomenės organizacinius klausimus.

Danutė Miknevičienė
Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekininkė


Komentarai 3 komentarai

  1. mama parašė:

    Net susigraudinau paskaičius. Tikra mokyklos bendruomenė.

  2. Jonas Jonaitis parašė:

    Neisivaizduoju kaip i mokykla galima eiti su dziaugsmu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *