Pradžia » My Calendar

My Calendar

lapkričio 2018
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
2018 spalio 29 2018 spalio 30 2018 spalio 31 2018 lapkričio 1 2018 lapkričio 2 2018 lapkričio 3 2018 lapkričio 4

13:00: Vokalinis dueto „Duo" koncertas

13:00: Vokalinis dueto „Duo" koncertas
2018 lapkričio 5

18:00:  Edukacija „Grožis šalia" Kalviuose

18:00:  Edukacija „Grožis šalia" Kalviuose
2018 lapkričio 6

11:00: Vaikų žaidimų aikštelės aridarymas Subačiuje

11:00: Vaikų žaidimų aikštelės aridarymas Subačiuje

13:00: Popietė „Pyragai skaniausi, pyragai minkščiausi“ Kamajuose

13:00: Popietė „Pyragai skaniausi, pyragai minkščiausi“ Kamajuose

17:45: Filmas „Bohemijos rapsodija"

17:45: Filmas „Bohemijos rapsodija"

18:00: Iliuzionisto pasirodymas

18:00: Iliuzionisto pasirodymas

18:00: Pyragų kermošius Sėlynėje

18:00: Pyragų kermošius Sėlynėje
2018 lapkričio 7

11:00: Užsiėmimas „Senjorų dienos internete“ Sėlynėje

11:00: Užsiėmimas „Senjorų dienos internete“ Sėlynėje

14:00: Popietė „Rudens mozaika“ Salose

14:00: Popietė „Rudens mozaika“ Salose

17:00: Renginys „Vytautą Kernagį prisimenant“

17:00: Renginys „Vytautą Kernagį prisimenant“

17:15: Parodos „Dovana tėviškei“ atidarymas

17:15: Parodos „Dovana tėviškei“ atidarymas

17:30: Menotyrininko Tado Ivanausko paskaita

17:30: Menotyrininko Tado Ivanausko paskaita

17:45: Filmas „Taip gimė žvaigždė"

17:45: Filmas „Taip gimė žvaigždė"

19:00: Protmūšis „Ko nežino Kazys?“

19:00: Protmūšis „Ko nežino Kazys?“
2018 lapkričio 8

11:00: Užsiėmimas „Senjorų dienos internete“ Sėlynėje

11:00: Užsiėmimas „Senjorų dienos internete“ Sėlynėje

13:00: Viktorina moksleiviams Skapiškyje

13:00: Viktorina moksleiviams Skapiškyje

15:00: Interaktyvadienis

15:00: Interaktyvadienis

15:00: Spektaklis „Viena laimė ir keturios nelaimįs"

15:00: Spektaklis „Viena laimė ir keturios nelaimįs"

17:15: CIVITAS klubo diskusija

17:15: CIVITAS klubo diskusija

17:30: Knygų pristatymas

17:30: Knygų pristatymas

18:00: Filmas „Tarp pilkų debesų"

18:00: Filmas „Tarp pilkų debesų"

18:00: Koncertas „Kupiškis Lietuvai"

18:00: Koncertas „Kupiškis Lietuvai"

18:00: Spektaklis „(Ne)Patenkintų mergelių pakalbėjimai"

18:00: Spektaklis „(Ne)Patenkintų mergelių pakalbėjimai"

18:00: Teatralizuota programa „Nepamirštos melodijos"

18:00: Teatralizuota programa „Nepamirštos melodijos"

20:10: Filmas „Lietuviški svingeriai"

20:10: Filmas „Lietuviški svingeriai"
2018 lapkričio 9

10:00: Atvira Lietuvos sprinto taurė

10:00: Atvira Lietuvos sprinto taurė

13:00: Viktorina moksleiviams „Ar pažįsti Kupiškį?“ Subačiuje

13:00: Viktorina moksleiviams „Ar pažįsti Kupiškį?“ Subačiuje

14:00: Popietė su fotografijų parodos autoriumi  T. Uža Noriūnuose

14:00: Popietė su fotografijų parodos autoriumi  T. Uža Noriūnuose

16:00: Filmas „Tarp pilkų debesų"

16:00: Filmas „Tarp pilkų debesų"

16:00: Renginys, skirtas Marcelijui Martinaičiui

16:00: Renginys, skirtas Marcelijui Martinaičiui

18:00: Koncertas „Visko per mažai"

18:00: Koncertas „Visko per mažai"

18:15: Filmas „Melagiai"

18:15: Filmas „Melagiai"

20:00: Filmas „Bohemijos rapsodija"

20:00: Filmas „Bohemijos rapsodija"
2018 lapkričio 10

10:00: Atvira Lietuvos sprinto taurė

10:00: Atvira Lietuvos sprinto taurė

11:00: Rytmetys „Kepu skanų pyragėlį, vaišinu kaimynėlį" Panemunyje

11:00: Rytmetys „Kepu skanų pyragėlį, vaišinu kaimynėlį" Panemunyje

12:00: Paminklinės lentos atidarymas Naiviuose

12:00: Paminklinės lentos atidarymas Naiviuose

14:00: Poezijos ir dainų rudenėlis Laibgaliuose

14:00: Poezijos ir dainų rudenėlis Laibgaliuose

14:00: Romansų atlikėjų šventė

14:00: Romansų atlikėjų šventė

15:00: Filmas „Mažoji pėda"

15:00: Filmas „Mažoji pėda"

15:00: Knygos sutiktuvės

15:00: Knygos sutiktuvės

15:00: liustracijų piešimas Panemunėlio gelžk. st.

15:00: liustracijų piešimas Panemunėlio gelžk. st.

17:15: Filmas „Tarp pilkų debesų"

17:15: Filmas „Tarp pilkų debesų"

18:00: Koncertas „Meilė - tai likimo dovana"

18:00: Koncertas „Meilė - tai likimo dovana"

18:00: Muzikinis vakaras „1000 ir 1 meilės pasaka"

18:00: Muzikinis vakaras „1000 ir 1 meilės pasaka"

19:00: Šventė „Po rudens darbų" Jūžintuose

19:00: Šventė „Po rudens darbų" Jūžintuose

19:30: Filmas „Lietuviški svingeriai"

19:30: Filmas „Lietuviški svingeriai"
2018 lapkričio 11

13:00: Tarptautinė kapelų šventė Subačiuje

13:00: Tarptautinė kapelų šventė Subačiuje

15:00: Filmas „Bohemijos rapsodija"

15:00: Filmas „Bohemijos rapsodija"

17:00: Šokiai vyresniems

17:00: Šokiai vyresniems

17:45: Filmas „Taip gimė žvaigždė"

17:45: Filmas „Taip gimė žvaigždė"
2018 lapkričio 12

09:00: Skaitymai Šepetoje

09:00: Skaitymai Šepetoje

10:00: Renginys „Šiaurės herojai“

10:00: Renginys „Šiaurės herojai“

15:00: Renginys „Sutemų valanda“ Alizavoje

15:00: Renginys „Sutemų valanda“ Alizavoje

16:15: Skaitymai Rudiliuose

16:15: Skaitymai Rudiliuose
2018 lapkričio 13

10:00: Rytiniai skaitymai vaikams Obeliuose

10:00: Rytiniai skaitymai vaikams Obeliuose

14:00: Paskaita su profesoriumi dr. Rimvydu Laužiku

14:00: Paskaita su profesoriumi dr. Rimvydu Laužiku

14:00: Stalo žaidimų popietė

14:00: Stalo žaidimų popietė

15:00: „Žodžio ir šviesos šventė" Konstantinavoje

15:00: „Žodžio ir šviesos šventė" Konstantinavoje

15:00: Popietė „Saldi pyragų diena bibliotekoje" Čedasuose

15:00: Popietė „Saldi pyragų diena bibliotekoje" Čedasuose

17:30: Filmas „Tarp pilkų debesų"

17:30: Filmas „Tarp pilkų debesų"

18:00: Komedija „Pasiklydęs skambutis"

18:00: Komedija „Pasiklydęs skambutis"

19:00: Spektaklis „Didro" Pandėlyje

19:00: Spektaklis „Didro" Pandėlyje

19:30: Filmas „Lietuviški svingeriai"

19:30: Filmas „Lietuviški svingeriai"
2018 lapkričio 14

10:30: Garsinis skaitymas vaikams Juodupėje

10:30: Garsinis skaitymas vaikams Juodupėje

15:00: Edukacinė popietė Laibgaliuose

15:00: Edukacinė popietė Laibgaliuose

17:30: Fotografijų parodos atidarymas

17:30: Fotografijų parodos atidarymas

18:00: Filmas „Bohemijos rapsodija"

18:00: Filmas „Bohemijos rapsodija"

18:00: Koncertas „Ten, kur beržai svyruoja..."

18:00: Koncertas „Ten, kur beržai svyruoja..."

19:00: Protmūšis „Ko nežino Kazys?“

19:00: Protmūšis „Ko nežino Kazys?“
2018 lapkričio 15

10:00: Viktorina Šepetoje

10:00: Viktorina Šepetoje

12:00: Edukacinė programa „Teatro vaiduoklio paslaptis"

12:00: Edukacinė programa „Teatro vaiduoklio paslaptis"

14:00: Stalo žaidimų popietė

14:00: Stalo žaidimų popietė

15:00: Edukacinė popietė Lukonyse

15:00: Edukacinė popietė Lukonyse

15:00: Interaktyvadienis

15:00: Interaktyvadienis

15:00: Popietė su skaitytojais Antašavos bibliotekoje

15:00: Popietė su skaitytojais Antašavos bibliotekoje

17:15: Knygos pristatymas

17:15: Knygos pristatymas

17:30: LMTA simfoninio orkestro koncertas

17:30: LMTA simfoninio orkestro koncertas

18:00: Animacinis filmas „Princas Žavusis"

18:00: Animacinis filmas „Princas Žavusis"

18:00: Filmas „Lietuviški svingeriai"

18:00: Filmas „Lietuviški svingeriai"

20:00: Filmas „Melagiai"

20:00: Filmas „Melagiai"
2018 lapkričio 16

13:00: Koncertas „Stiprus, kai tu šalia"

13:00: Koncertas „Stiprus, kai tu šalia"

15:00: Edukacinė popietė Lukonyse

15:00: Edukacinė popietė Lukonyse

15:00: Spektaklis „Nauji karaliaus drabužiai" Troškūnuose

15:00: Spektaklis „Nauji karaliaus drabužiai" Troškūnuose

16:00: Filmas „Troliai Mumiai ir žiemos pasaka"

16:00: Filmas „Troliai Mumiai ir žiemos pasaka"

16:00: Popietė „Herojai Šiaurės šalyse" Salose

16:00: Popietė „Herojai Šiaurės šalyse" Salose

16:00: Susitikimas su Danute Kalinauskaite

16:00: Susitikimas su Danute Kalinauskaite

16:00: Susitikimas su Seimo nariu Vytautu Baku

16:00: Susitikimas su Seimo nariu Vytautu Baku

17:00: Popietė „Šiaurės šalių literatūriniai herojai"

17:00: Popietė „Šiaurės šalių literatūriniai herojai"

17:00: Vilnos vėlimo edukacija

17:00: Vilnos vėlimo edukacija

18:00: Filmas „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo piktadarystės"

18:00: Filmas „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo piktadarystės"

18:00: Muzikantų šventė Skapiškyje

18:00: Muzikantų šventė Skapiškyje

18:00: Renginys „Verslo žiburiai"

18:00: Renginys „Verslo žiburiai"

18:00: Spektaklis „Karūna ir smėlis“ Svėdasuose

18:00: Spektaklis „Karūna ir smėlis“ Svėdasuose

20:30: Filmas „Našlės"

20:30: Filmas „Našlės"
2018 lapkričio 17

11:00: Cianotipijos dirbtuvės

11:00: Cianotipijos dirbtuvės

11:00: Įrašų programos „Abletone Live 9" mokymai

11:00: Įrašų programos „Abletone Live 9" mokymai

12:00: Edukacija „Mano veltinis" Kamajuose

12:00: Edukacija „Mano veltinis" Kamajuose

12:00: Poetinė-meninė valanda Martynonyse

12:00: Poetinė-meninė valanda Martynonyse

13:00: Parodos uždarymas Uoginiuose

13:00: Parodos uždarymas Uoginiuose

13:00: Skaitymai Laibgaliuose

13:00: Skaitymai Laibgaliuose

15:00: Filmas „Troliai Mumiai ir žiemos pasaka"

15:00: Filmas „Troliai Mumiai ir žiemos pasaka"

17:00: Filmas „Bohemijos rapsodija"

17:00: Filmas „Bohemijos rapsodija"

17:00: Koncertas „Mailė - tai likimo dovana"

17:00: Koncertas „Mailė - tai likimo dovana"

19:00: „Humoro klubo" programa

19:00: „Humoro klubo" programa

19:45: Filmas „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo piktadarystės"

19:45: Filmas „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo piktadarystės"

20:00: Šokiai Šimonyse

20:00: Šokiai Šimonyse
2018 lapkričio 18

13:00: Popietė „Susikibkim, kaimynėliai“ Kurkliuose

13:00: Popietė „Susikibkim, kaimynėliai“ Kurkliuose

15:00: Filmas „Troliai Mumiai ir žiemos pasaka"

15:00: Filmas „Troliai Mumiai ir žiemos pasaka"

17:00: Filmas „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo piktadarystės"

17:00: Filmas „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo piktadarystės"

17:00: Šokiai vyresniems

17:00: Šokiai vyresniems
2018 lapkričio 19

15:00: Garsiniai skaitymai jaunimui Virbališkyje

15:00: Garsiniai skaitymai jaunimui Virbališkyje

17:30: Keramikos darbų parodos pristatymas

17:30: Keramikos darbų parodos pristatymas

18:00: Spektaklis „Pasiklydęs skambutis"

18:00: Spektaklis „Pasiklydęs skambutis"
2018 lapkričio 20

11:00: Filmas „Sengirė"

11:00: Filmas „Sengirė"

14:00: Edukacinis užsiėmimas Pandėlyje

14:00: Edukacinis užsiėmimas Pandėlyje

14:00: Stalo žaidimų popietė

14:00: Stalo žaidimų popietė

15:00: Edukacinė popietė Pakriauniuose

15:00: Edukacinė popietė Pakriauniuose

18:00: Animacinis filmas „Princas Žavusis"

18:00: Animacinis filmas „Princas Žavusis"
2018 lapkričio 21

12:00:  Edukacinis užsiėmimas Kriaunuose

12:00:  Edukacinis užsiėmimas Kriaunuose

14:00: Edukaciniai užsiemimai Kavoliškyje

14:00: Edukaciniai užsiemimai Kavoliškyje

18:00: Koncertas „Visko per mažai"

18:00: Koncertas „Visko per mažai"

19:00: Protmūšis „Ko nežino Kazys?“

19:00: Protmūšis „Ko nežino Kazys?“
2018 lapkričio 22

10:00: Edukacija Martynonyse

10:00: Edukacija Martynonyse

12:00: Edukacinis užsiėmimas Kriaunose

12:00: Edukacinis užsiėmimas Kriaunose

14:00: Stalo žaidimų popietė

14:00: Stalo žaidimų popietė

15:00: Interaktyvadienis

15:00: Interaktyvadienis

15:00: Koncertas, skirtas Jono Švedo 11-oioms gimimo metinėms paminėti

15:00: Koncertas, skirtas Jono Švedo 11-oioms gimimo metinėms paminėti

18:00: Filmas „Melagiai"

18:00: Filmas „Melagiai"
2018 lapkričio 23

11:00: Konferencija „Savanorystė - kelias į saviraišką"

11:00: Konferencija „Savanorystė - kelias į saviraišką"

12:00: Spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“

12:00: Spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“

16:00: Parodos atidarymas

16:00: Parodos atidarymas

17:00: Filmas „Širdys"

17:00: Filmas „Širdys"

17:00: Romansų vakaras Juodupėje

17:00: Romansų vakaras Juodupėje

17:00: Trečiojo amžiaus universiteto ansamblio „Svajokliai" koncertas

17:00: Trečiojo amžiaus universiteto ansamblio „Svajokliai" koncertas

18:00: Vaikų spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“

18:00: Vaikų spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“
2018 lapkričio 24

10:00: Edukacinis užsiėmimas Aleksandravėlėje

10:00: Edukacinis užsiėmimas Aleksandravėlėje

12:00: Senjorų šventė Noriūnuose

12:00: Senjorų šventė Noriūnuose

13:00: Koncertas „Dar nevėlu"

13:00: Koncertas „Dar nevėlu"

13:00: Tradicinė Šepetos šventė

13:00: Tradicinė Šepetos šventė

14:00: Filmas „Širdys"

14:00: Filmas „Širdys"

14:00: Popietė ,,Advento belaukiant" Žiobiškyje

14:00: Popietė ,,Advento belaukiant" Žiobiškyje

15:00: Filmas „Širdys"

15:00: Filmas „Širdys"
2018 lapkričio 25

13:00: Muzikinė popietė Viešintose

13:00: Muzikinė popietė Viešintose

14:00: Koncertas „Meno mūzos pašaukti"

14:00: Koncertas „Meno mūzos pašaukti"

15:00: Filmas „Širdys"

15:00: Filmas „Širdys"

17:00: Gyčio Amrozevičiaus ir grupės koncertas Troškūnuose

17:00: Gyčio Amrozevičiaus ir grupės koncertas Troškūnuose
2018 lapkričio 26

18:00: Spektaklis „Vėjas topolių viršūnėse"

18:00: Spektaklis „Vėjas topolių viršūnėse"
2018 lapkričio 27

14:00: Stalo žaidimų popietė

14:00: Stalo žaidimų popietė

18:00: Filmas „Širdys"

18:00: Filmas „Širdys"
2018 lapkričio 28

14:00: Žurnalo „Prie Nemunėlio" pristatymas Salose

14:00: Žurnalo „Prie Nemunėlio" pristatymas Salose

18:00: Filmas „Širdys"

18:00: Filmas „Širdys"

18:00: Spektaklis „Scenos gražuolė"

18:00: Spektaklis „Scenos gražuolė"

19:00: Protmūšis „Ko nežino Kazys?“

19:00: Protmūšis „Ko nežino Kazys?“
2018 lapkričio 29

11:00: Advento vainikų pynimas Palėvenėlėje

11:00: Advento vainikų pynimas Palėvenėlėje

14:00: Garsiniai skaitymai Pandėlyje

14:00: Garsiniai skaitymai Pandėlyje

14:00: Stalo žaidimų popietė

14:00: Stalo žaidimų popietė

15:00: Adventinė popietė Obeliuose

15:00: Adventinė popietė Obeliuose

15:00: Interaktyvadienis

15:00: Interaktyvadienis

16:00: Draugo diena Sėlynėje

16:00: Draugo diena Sėlynėje

18:00: Filmas „Širdys"

18:00: Filmas „Širdys"

18:00: Koncertas „Žvilgsnis pro langą"

18:00: Koncertas „Žvilgsnis pro langą"

18:00: Priešadventinė popietė Leliūnuose

18:00: Priešadventinė popietė Leliūnuose

18:00: Renginys, skirtas Draugo dienai Subačiuje

18:00: Renginys, skirtas Draugo dienai Subačiuje

19:00: „Netradicinio sūrio šventė" Alizavoje

19:00: „Netradicinio sūrio šventė" Alizavoje
2018 lapkričio 30

10:00: Advento rytmetis

10:00: Advento rytmetis

11:00: Kūrybinės dirbtuvės Lukštuose

11:00: Kūrybinės dirbtuvės Lukštuose

15:00: Siuvinėjimo pamoka Salose

15:00: Siuvinėjimo pamoka Salose

17:00: Adventinis vakaras Debeikiuose

17:00: Adventinis vakaras Debeikiuose

17:00: Dainų ir prisiminimų vakaras

17:00: Dainų ir prisiminimų vakaras

18:00: Kapelos „Grieža“ 20-mečio veiklos koncertas

18:00: Kapelos „Grieža“ 20-mečio veiklos koncertas

18:00: Spektaklis „Buvusių moterų reikalai 3“

18:00: Spektaklis „Buvusių moterų reikalai 3“

18:00: Spektaklis „Keistas gimtadienis“ Andrioniškyje

18:00: Spektaklis „Keistas gimtadienis“ Andrioniškyje

19:00: Pavakarojimas Traupyje

19:00: Pavakarojimas Traupyje

19:00: Teatralizuotas romansų vakaras Kavarske

19:00: Teatralizuotas romansų vakaras Kavarske
2018 gruodžio 1

18:00: Filmas „Melagiai"

18:00: Filmas „Melagiai"
2018 gruodžio 2

15:30: Filkloro šventė

15:30: Filkloro šventė