Pradžia » My Calendar

My Calendar

sausio 2020
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
2019 30 gruodžio 2019 31 gruodžio 2020 1 sausio 2020 2 sausio 2020 3 sausio

15:00: „Interaktyvūs užsiėmimai“

15:00: „Interaktyvūs užsiėmimai“

16:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

16:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"

19:00: Šokiai vyresniems

19:00: Šokiai vyresniems

20:45: Filmas „Pagieža"

20:45: Filmas „Pagieža"
2020 4 sausio

12:00: Popietė „Brolių Grimų Pasakos ne tik vaikams“ Merynonyse

12:00: Popietė „Brolių Grimų Pasakos ne tik vaikams“ Merynonyse

15:00: Filmas „Sukeisti Kalėdų seneliai 2. Pamirštos kalėdos"

15:00: Filmas „Sukeisti Kalėdų seneliai 2. Pamirštos kalėdos"

17:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

17:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

19:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"

19:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"
2020 5 sausio

11:00: Šeimos žygis

11:00: Šeimos žygis

13:30: Kalėdų rezidencijos uždarymas

13:30: Kalėdų rezidencijos uždarymas

15:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"

15:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"

17:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

17:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:00: Sąmoningo kvėpavimo vakaras

18:00: Sąmoningo kvėpavimo vakaras
2020 6 sausio

09:00: Kompiuterinio raštingumo mokymai

09:00: Kompiuterinio raštingumo mokymai

13:00: Prancūzų kalbos pamokos

13:00: Prancūzų kalbos pamokos

14:00:  Valandėlė „Atsisveikinimas su eglute" Lukštuose

14:00:  Valandėlė „Atsisveikinimas su eglute" Lukštuose

14:00: Popietė „Atsisveikinimas su eglute“ Andrioniškyje

14:00: Popietė „Atsisveikinimas su eglute“ Andrioniškyje

18:15: Filmas „Pasmerkti. Pajūrio džiazas"

18:15: Filmas „Pasmerkti. Pajūrio džiazas"

20:20: Filmas „Vienišos širdys" 

20:20: Filmas „Vienišos širdys" 
2020 7 sausio

09:00: Kompiuterinio raštingumo mokymai

09:00: Kompiuterinio raštingumo mokymai

10:00: „Žirniukų klubo“ užsiėmimai

10:00: „Žirniukų klubo“ užsiėmimai

18:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

20:30: Filmas „Pagieža"

20:30: Filmas „Pagieža"
2020 8 sausio

09:00: Kompiuterinio raštingumo mokymai

09:00: Kompiuterinio raštingumo mokymai

10:00: Rytiniai skaitymai mažiesiems Kavoliškyje

10:00: Rytiniai skaitymai mažiesiems Kavoliškyje

17:00: Almanacho „Atokios stotys. 2019“ pristatymas

17:00: Almanacho „Atokios stotys. 2019“ pristatymas

18:00: Naujametinė popietė Kamajuose

18:00: Naujametinė popietė Kamajuose

18:15: Filmas „Pagieža"

18:15: Filmas „Pagieža"

20:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

20:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"
2020 9 sausio

09:00: Kompiuterinio raštingumo mokymai

09:00: Kompiuterinio raštingumo mokymai

10:00: „Žirniukų klubo“ užsiėmimai

10:00: „Žirniukų klubo“ užsiėmimai

14:00: Popietė-viktorina Mačionyse

14:00: Popietė-viktorina Mačionyse

15:00: Renginys „Super kinas“

15:00: Renginys „Super kinas“

17:00: Suaugusiųjų dailės studijos užsiėmimai

17:00: Suaugusiųjų dailės studijos užsiėmimai

18:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

20:30: Filmas „Pagieža"

20:30: Filmas „Pagieža"
2020 10 sausio

09:00: Kompiuterinio raštingumo mokymai

09:00: Kompiuterinio raštingumo mokymai

15:00: „Interaktyvūs užsiėmimai“

15:00: „Interaktyvūs užsiėmimai“

15:00: Popietė vaikams Lukonyse

15:00: Popietė vaikams Lukonyse

16:15: Filmas „Mano dukrai Samai"

16:15: Filmas „Mano dukrai Samai"

18:00: Koncertas „Vyriškas požiūris"

18:00: Koncertas „Vyriškas požiūris"

18:00: Renginys „Mūsų krašto žmogaus balsas" Noriūnuose

18:00: Renginys „Mūsų krašto žmogaus balsas" Noriūnuose

18:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

19:00: Šokiai vyresniems

19:00: Šokiai vyresniems

20:30: Filmas „1917"

20:30: Filmas „1917"
2020 11 sausio

12:00: Sausio 13-osios minėjimas Panemunėjo glžk. st.

12:00: Sausio 13-osios minėjimas Panemunėjo glžk. st.

15:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"

15:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"

17:15: Filmas „1917"

17:15: Filmas „1917"

19:00: Humoro vakaras „4 Donatai"

19:00: Humoro vakaras „4 Donatai"

19:20: Filmas „Mano dukrai Samai"

19:20: Filmas „Mano dukrai Samai"
2020 12 sausio

12:00: Šaškių bei šachmatų turnyras Žiobiškyje

12:00: Šaškių bei šachmatų turnyras Žiobiškyje

13:00: Popietė, skirta Laisvės gynėjams atminti Viešintose

13:00: Popietė, skirta Laisvės gynėjams atminti Viešintose

15:00: Filmas „1917"

15:00: Filmas „1917"

17:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"

17:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"
2020 13 sausio

08:00: Laisvęs gynėjų dienos minėjimas Subačiuje

08:00: Laisvęs gynėjų dienos minėjimas Subačiuje

08:00: Sausio 13-osios minėjimas

08:00: Sausio 13-osios minėjimas

08:00: Sausio 13-osios minėjimas

08:00: Sausio 13-osios minėjimas

11:00: Laisvės gynėjų diena

11:00: Laisvės gynėjų diena

11:00: Literatūrinė-muzikinė kompozicija Kavarske

11:00: Literatūrinė-muzikinė kompozicija Kavarske

13:00: Prancūzų kalbos pamokos

13:00: Prancūzų kalbos pamokos

13:00: Tradicinis bėgimas aplink Traupį

13:00: Tradicinis bėgimas aplink Traupį

14:00: Minėjimas „Laisva Lietuva" Antašavoje

14:00: Minėjimas „Laisva Lietuva" Antašavoje

14:00: Pepės pamokėlės

14:00: Pepės pamokėlės

16:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"

16:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"

17:30: Laisvės gynėjų dienos paminėjimas Burbiškyje

17:30: Laisvės gynėjų dienos paminėjimas Burbiškyje

18:15: Filmas „Cats"

18:15: Filmas „Cats"

20:25: Filmas „Mano dukrai Samai"

20:25: Filmas „Mano dukrai Samai"
2020 14 sausio

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai

18:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

20:25: Filmas „1917"

20:25: Filmas „1917"
2020 15 sausio

14:00: Edukaciniai užsiėmimai Kavoliškyje

14:00: Edukaciniai užsiėmimai Kavoliškyje

14:00: Spektaklis „Pepė, Ronja ir kiti striukumbukai..."

14:00: Spektaklis „Pepė, Ronja ir kiti striukumbukai..."

17:00: „Jono Meko retrospektyva kadre"

17:00: „Jono Meko retrospektyva kadre"

18:00: Komedija „Intrigantės"

18:00: Komedija „Intrigantės"

18:00: Spektaklis „Tau gal magnio trūksta?"

18:00: Spektaklis „Tau gal magnio trūksta?"

18:15: Filmas „Pagieža"

18:15: Filmas „Pagieža"

20:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"

20:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"
2020 16 sausio

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai

10:00: Šaškių turnyras Martynonyse

10:00: Šaškių turnyras Martynonyse

13:00: Eilėraščių skaitymai Kriaunose

13:00: Eilėraščių skaitymai Kriaunose

14:00: Edukacinė popietė Pandėlyje

14:00: Edukacinė popietė Pandėlyje

15:00: Parodos atidarymas

15:00: Parodos atidarymas

15:00: Renginys „Super kinas"

15:00: Renginys „Super kinas"

17:00: Suaugusiųjų dailės studijos užsiėmimai

17:00: Suaugusiųjų dailės studijos užsiėmimai

17:00: Susitikimas su rašytoju Vidu Morkūnu

17:00: Susitikimas su rašytoju Vidu Morkūnu

18:00: Romo Dambrausko koncertas

18:00: Romo Dambrausko koncertas

18:15: Filmas „Mano dukrai Samai"

18:15: Filmas „Mano dukrai Samai"

20:20: Filmas „1917"

20:20: Filmas „1917"
2020 17 sausio

12:00: Garsiniai skaitymai Alizavoje

12:00: Garsiniai skaitymai Alizavoje

13:00: „Viduržiemio dirbtuvės“

13:00: „Viduržiemio dirbtuvės“

15:00: „Interaktyvūs užsiėmimai“

15:00: „Interaktyvūs užsiėmimai“

16:15: Filmas „Selma ir užburtas miestas"

16:15: Filmas „Selma ir užburtas miestas"

16:30: Parodos atidarymas

16:30: Parodos atidarymas

17:30: „Sapnų gaudyklių" pynimas

17:30: „Sapnų gaudyklių" pynimas

18:00: Romo Dambrausko koncertas

18:00: Romo Dambrausko koncertas

18:30: Filmas „Pašėlę vyrukai amžiams"

18:30: Filmas „Pašėlę vyrukai amžiams"

19:00: Šokiai vyresniems

19:00: Šokiai vyresniems

20:00: Diskoteka

20:00: Diskoteka

20:40: Filmas „Skandalas"

20:40: Filmas „Skandalas"
2020 18 sausio

15:00: Filmas „Daktaras Dolitlis"

15:00: Filmas „Daktaras Dolitlis"

15:00: Parodos atidarymas

15:00: Parodos atidarymas

15:00: Parodos atidarymas Lukonyse

15:00: Parodos atidarymas Lukonyse

19:45: Filmas „Pašėlę vyrukai amžiams"

19:45: Filmas „Pašėlę vyrukai amžiams"
2020 19 sausio

15:00: Filmas „Selma ir užburtas miestas"

15:00: Filmas „Selma ir užburtas miestas"

17:15: Filmas „Siekiant gailestingumo"

17:15: Filmas „Siekiant gailestingumo"

18:30: Seminaras „Saulės elektrinės namans ir butui"

18:30: Seminaras „Saulės elektrinės namans ir butui"
2020 20 sausio

09:30: Valandėlė „Šilta šalta, žalia balta" Salamiestyje

09:30: Valandėlė „Šilta šalta, žalia balta" Salamiestyje

10:00: Kraujo donorystės akcija

10:00: Kraujo donorystės akcija

13:00: Prancūzų kalbos pamokos

13:00: Prancūzų kalbos pamokos

18:15: Filmas „1917"

18:15: Filmas „1917"

20:25: Filmas „Mano dukrai Samai"

20:25: Filmas „Mano dukrai Samai"
2020 21 sausio

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai

15:00: Edukacinis užsiėmimas Panemunėlio glžk. st.

15:00: Edukacinis užsiėmimas Panemunėlio glžk. st.

18:00: Filmas „Šuniškas pokštas"

18:00: Filmas „Šuniškas pokštas"

18:00: Spektaklis „Tobuli melagiai"

18:00: Spektaklis „Tobuli melagiai"

18:15: Filmas „Pašėlę vyrukai amžiams"

18:15: Filmas „Pašėlę vyrukai amžiams"

19:00: „Humoro klubas"

19:00: „Humoro klubas"

20:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"

20:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"
2020 22 sausio

11:00: „Metų knyga 2019“ knygų vaikams pristatymas Pandėlyje

11:00: „Metų knyga 2019“ knygų vaikams pristatymas Pandėlyje

13:00: Vokalinių ansamblių konkursas

13:00: Vokalinių ansamblių konkursas

13:30: Literatūrinė popietė vaikams

13:30: Literatūrinė popietė vaikams

17:00: „Jono Meko retrospektyva kadre"

17:00: „Jono Meko retrospektyva kadre"

18:15: Filmas „ Skandalas"

18:15: Filmas „ Skandalas"

20:30: Filmas „Siekiant gailestingumo"

20:30: Filmas „Siekiant gailestingumo"
2020 23 sausio

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai

12:00: Edukacinis užsiėmimas Kriaunose

12:00: Edukacinis užsiėmimas Kriaunose

15:00: Renginys „Super kinas"

15:00: Renginys „Super kinas"

17:00: Suaugusiųjų dailės studijos užsiėmimai

17:00: Suaugusiųjų dailės studijos užsiėmimai

18:00: Giulijos koncertas

18:00: Giulijos koncertas

18:00: Irenos Ulvydaitės koncertas

18:00: Irenos Ulvydaitės koncertas

18:15: Filmas „Daktaras Dolitlis"

18:15: Filmas „Daktaras Dolitlis"

20:25: Filmas „Tobulas pasimatymas"

20:25: Filmas „Tobulas pasimatymas"
2020 24 sausio

12:00: Vinilinių plokštelių klausymas Virbališkyje

12:00: Vinilinių plokštelių klausymas Virbališkyje

15:00: „Interaktyvūs užsiėmimai“

15:00: „Interaktyvūs užsiėmimai“

16:15: Filmas „Selma ir užburtas miestas"

16:15: Filmas „Selma ir užburtas miestas"

18:00: Spektaklis „Dėdės ir dėdienės"

18:00: Spektaklis „Dėdės ir dėdienės"

19:00: Šokiai vyresniems

19:00: Šokiai vyresniems

20:35: Filmas „Džentelmenai"

20:35: Filmas „Džentelmenai"
2020 25 sausio

13:00: Kalendoriaus pristatymas

13:00: Kalendoriaus pristatymas

15:00: Filmas „Daktaras Dolitlis"

15:00: Filmas „Daktaras Dolitlis"

17:15: Filmas „Pašėlę vyrukai amžiams"

17:15: Filmas „Pašėlę vyrukai amžiams"

19:25: Filmas „Tobulas pasimatymas"

19:25: Filmas „Tobulas pasimatymas"
2020 26 sausio

13:00: Romansų vakaras Subačiuje

13:00: Romansų vakaras Subačiuje

13:00: Valdo Lacko koncertas Pandėlyje

13:00: Valdo Lacko koncertas Pandėlyje

15:00: Filmas „Selma ir užburtas miestas"

15:00: Filmas „Selma ir užburtas miestas"

17:15: Filmas „Mažosios moterys"

17:15: Filmas „Mažosios moterys"
2020 27 sausio

11:00: Informacinė valandėlė apie akciją „Knygų Kalėdos“ Subačiuje

11:00: Informacinė valandėlė apie akciją „Knygų Kalėdos“ Subačiuje

13:00: Prancūzų kalbos pamokos

13:00: Prancūzų kalbos pamokos

14:00: Pepės pamokėlės

14:00: Pepės pamokėlės
2020 28 sausio

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai
2020 29 sausio

10:00: Metų knygos rinkimai: knygos paaugliams

10:00: Metų knygos rinkimai: knygos paaugliams

17:00: „Jono Meko retrospektyva kadre"

17:00: „Jono Meko retrospektyva kadre"

17:00: Pokalbiai apie perskaitytas knygas klube „Knygius“

17:00: Pokalbiai apie perskaitytas knygas klube „Knygius“
2020 30 sausio

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai

10:00: „Žirniukų klubo" užsiėmimai

15:00: Renginys „Super kinas"

15:00: Renginys „Super kinas"

17:00: Suaugusiųjų dailės studijos užsiėmimai

17:00: Suaugusiųjų dailės studijos užsiėmimai

18:00: Koncertas „Čigonų karalaitė"

18:00: Koncertas „Čigonų karalaitė"

19:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"

19:00: Filmas „Tobulas pasimatymas"
2020 31 sausio

16:00: Parodos uždarymas, susitikimas su autoriumi

16:00: Parodos uždarymas, susitikimas su autoriumi

17:30: Meditacijos ir arbatos vakaras

17:30: Meditacijos ir arbatos vakaras

19:00: Šokiai vyresniems

19:00: Šokiai vyresniems
2020 1 vasario

14:00: Filmas „Šuniškas pokštas"

14:00: Filmas „Šuniškas pokštas"

18:00: Spektaklis „Kapinių klubas"

18:00: Spektaklis „Kapinių klubas"
2020 2 vasario

13:00: Intermedijų ir humoro vakaras Šimonyse

13:00: Intermedijų ir humoro vakaras Šimonyse

15:00: Ryčio Cicino ir Astos Pilypaitės koncertas

15:00: Ryčio Cicino ir Astos Pilypaitės koncertas