Pradžia » My Calendar

My Calendar

rugsėjo 2019
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
2019 rugpjūčio 26 2019 rugpjūčio 27 2019 rugpjūčio 28 2019 rugpjūčio 29 2019 rugpjūčio 30 2019 rugpjūčio 31 2019 rugsėjo 1

10:00: Renginiai, skirti mokslo metų pradžiai

10:00: Renginiai, skirti mokslo metų pradžiai
2019 rugsėjo 2

09:00: Renginiai, skirti mokslo metų pradžiai

09:00: Renginiai, skirti mokslo metų pradžiai

16:00: Parodos atidarymas

16:00: Parodos atidarymas
2019 rugsėjo 3 2019 rugsėjo 4 2019 rugsėjo 5

10:00: Pamokėlė „Kviečiame į biblioteką“ Antašavoje

10:00: Pamokėlė „Kviečiame į biblioteką“ Antašavoje
2019 rugsėjo 6 2019 rugsėjo 7

14:30: Minėjimas Subačiuje

14:30: Minėjimas Subačiuje
2019 rugsėjo 8
2019 rugsėjo 9

12:00: Sekminių šventė Uoginiuose

12:00: Sekminių šventė Uoginiuose
2019 rugsėjo 10

10:00: Aktyvios veiklos diena vaikams Salamiestyje

10:00: Aktyvios veiklos diena vaikams Salamiestyje

18:00: Filmas „Vestuvės"

18:00: Filmas „Vestuvės"
2019 rugsėjo 11 2019 rugsėjo 12 2019 rugsėjo 13

11:30: Bėgimo varžybos

11:30: Bėgimo varžybos

18:00: Filmas „Maža išpažintis"

18:00: Filmas „Maža išpažintis"
2019 rugsėjo 14

13:00: Rudens šventė Noriūnuose

13:00: Rudens šventė Noriūnuose
2019 rugsėjo 15

12:00: Atlaidai ir agapė Adomynėje

12:00: Atlaidai ir agapė Adomynėje
2019 rugsėjo 16

10:00: Juozo Tumo-Vaižganto kūrybos skaitymai vaikams Antašavoje

10:00: Juozo Tumo-Vaižganto kūrybos skaitymai vaikams Antašavoje

17:00: Poezijos ir muzikos vakaras

17:00: Poezijos ir muzikos vakaras
2019 rugsėjo 17 2019 rugsėjo 18 2019 rugsėjo 19 2019 rugsėjo 20

11:00: Literatūriniai skaitymai V–VIII klasių mokiniams Subačiuje

11:00: Literatūriniai skaitymai V–VIII klasių mokiniams Subačiuje

16:00: Akcija „Visa Lietuva šoka"

16:00: Akcija „Visa Lietuva šoka"

18:00: Filmas „Čia buvo Saša"

18:00: Filmas „Čia buvo Saša"
2019 rugsėjo 21

14:00: Filmas „Pūkuota šnipė"

14:00: Filmas „Pūkuota šnipė"
2019 rugsėjo 22

12:00: Automobilių kroso taurės etapas

12:00: Automobilių kroso taurės etapas

14:00: Baltų vienybės diena

14:00: Baltų vienybės diena

20:00: Baltų vienybės sąšauka

20:00: Baltų vienybės sąšauka
2019 rugsėjo 23

17:15: Europos paveldo dienoms skirtas renginys

17:15: Europos paveldo dienoms skirtas renginys
2019 rugsėjo 24 2019 rugsėjo 25

17:15: Susitikimas su Vita Morkūniene

17:15: Susitikimas su Vita Morkūniene
2019 rugsėjo 26 2019 rugsėjo 27

18:00: Šventinė popietė Subačiuje

18:00: Šventinė popietė Subačiuje
2019 rugsėjo 28

11:00: Kūrybinės komiksų dirbtuvės

11:00: Kūrybinės komiksų dirbtuvės

12:00: Etnografinis vaidinimas „Vesėlios anoj šaly"

12:00: Etnografinis vaidinimas „Vesėlios anoj šaly"
2019 rugsėjo 29

13:00: Kūrybinio sezono atidarymo koncertas Antašavoje

13:00: Kūrybinio sezono atidarymo koncertas Antašavoje

13:00: Šventė Lukonyse

13:00: Šventė Lukonyse

15:00: Kūrybinio sezono atidarymo koncertas Salamiestyje

15:00: Kūrybinio sezono atidarymo koncertas Salamiestyje

17:00: Kūrybinio sezono atidarymo koncertas Alizavoje

17:00: Kūrybinio sezono atidarymo koncertas Alizavoje
2019 rugsėjo 30 2019 spalio 1 2019 spalio 2 2019 spalio 3 2019 spalio 4 2019 spalio 5

09:00: Rudens šventė

09:00: Rudens šventė
2019 spalio 6