Pradžia » My Calendar

My Calendar

vasario 2020
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
2020 27 sausio 2020 28 sausio 2020 29 sausio 2020 30 sausio 2020 31 sausio 2020 1 vasario

10:00: Kompiuterinių žaidimų turnyras

10:00: Kompiuterinių žaidimų turnyras

15:00: Filmas „Gauruoti šnipai"

15:00: Filmas „Gauruoti šnipai"

17:15: Filmas „Importinis jaunikis"

17:15: Filmas „Importinis jaunikis"

19:30: Filmas „Virsmas"

19:30: Filmas „Virsmas"
2020 2 vasario

15:00: Filmas „Daktaras Dolitlis"

15:00: Filmas „Daktaras Dolitlis"

17:15: Filmas „Importinis jaunikis"

17:15: Filmas „Importinis jaunikis"
2020 3 vasario

18:15: Filmas „1917"

18:15: Filmas „1917"

20:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"

20:30: Filmas „Tobulas pasimatymas"
2020 4 vasario

18:15: Filmas „Importinis jaunikis"

18:15: Filmas „Importinis jaunikis"

20:30: Filmas „Virsmas"

20:30: Filmas „Virsmas"
2020 5 vasario

18:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

18:15: Filmas „Tobulas pasimatymas"

20:30: Filmas „Importinis jaunikis"

20:30: Filmas „Importinis jaunikis"
2020 6 vasario

18:15: Filmas „Importinis jaunikis"

18:15: Filmas „Importinis jaunikis"

20:25: Filmas „Virsmas"

20:25: Filmas „Virsmas"
2020 7 vasario 2020 8 vasario

16:00: Beno Šarkos paroda/performansas

16:00: Beno Šarkos paroda/performansas
2020 9 vasario
2020 10 vasario 2020 11 vasario

18:00: Spektaklis „12 gramų į šiaurę"

18:00: Spektaklis „12 gramų į šiaurę"
2020 12 vasario 2020 13 vasario

18:15: Filmas „Gauruoti šnipai"

18:15: Filmas „Gauruoti šnipai"

20:30: Filmas „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin"

20:30: Filmas „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin"
2020 14 vasario

16:00: Susitikimas su fotografu Raimondu Guobiu

16:00: Susitikimas su fotografu Raimondu Guobiu

16:15: Filmas „Arkties komanda"

16:15: Filmas „Arkties komanda"

16:30: Knygos pristatymas

16:30: Knygos pristatymas

18:00: Muzikinis vakaras

18:00: Muzikinis vakaras

18:15: Filmas „Tarp žemės ir dangaus"

18:15: Filmas „Tarp žemės ir dangaus"
2020 15 vasario

13:00: Knygos pristatymas

13:00: Knygos pristatymas

15:00: Filmas „Arkties komanda"

15:00: Filmas „Arkties komanda"

15:00: Grupės „Me Rustveli" koncertas Troškūnuose

15:00: Grupės „Me Rustveli" koncertas Troškūnuose

15:00: Viktorina Ažuožeriuose

15:00: Viktorina Ažuožeriuose

17:15: Filmas „Importinis jaunikis"

17:15: Filmas „Importinis jaunikis"

18:00: Algio Fediajevo naujo albumo pristatymas

18:00: Algio Fediajevo naujo albumo pristatymas

19:25: Filmas „Tarp žemės ir dangaus"

19:25: Filmas „Tarp žemės ir dangaus"
2020 16 vasario

10:30: Šventinis minėjimas Svėdasuose

10:30: Šventinis minėjimas Svėdasuose

11:00: Šventinis koncertas Kavarske

11:00: Šventinis koncertas Kavarske

11:00: Valstybės dienos atkūrimo minėjimas

11:00: Valstybės dienos atkūrimo minėjimas

13:00: Šventinis koncertas Kurkliuose

13:00: Šventinis koncertas Kurkliuose

15:00: Filmas „Arkties komanda"

15:00: Filmas „Arkties komanda"

17:15: Filmas „Partizanas"

17:15: Filmas „Partizanas"
2020 17 vasario

18:15: Filmas „Partizanas"

18:15: Filmas „Partizanas"

19:45: Filmas „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin"

19:45: Filmas „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin"
2020 18 vasario

17:30: Filmas „Arkties komanda"

17:30: Filmas „Arkties komanda"

19:30: Filmas „Tarp žemės ir dangaus"

19:30: Filmas „Tarp žemės ir dangaus"
2020 19 vasario

16:00: Parodos atidarymas

16:00: Parodos atidarymas

17:30: Filmas „Arkties komanda"

17:30: Filmas „Arkties komanda"

19:30: Filmas „Importinis jaunikis"

19:30: Filmas „Importinis jaunikis"
2020 20 vasario

13:00: Seminaras smulkiajam ir vidutiniam verslui

13:00: Seminaras smulkiajam ir vidutiniam verslui

17:30: Filmas „Partizanas"

17:30: Filmas „Partizanas"

19:15: Filmas „Tarp žemės ir dangaus"

19:15: Filmas „Tarp žemės ir dangaus"
2020 21 vasario

16:15: Filmas „Augintiniai susivienija"

16:15: Filmas „Augintiniai susivienija"

18:15: Filmas „Importinis jaunikis"

18:15: Filmas „Importinis jaunikis"

20:30: Filmas „Tikra Keli gaujos istorija"

20:30: Filmas „Tikra Keli gaujos istorija"
2020 22 vasario

14:00: Kapelų šventė „Gaida"

14:00: Kapelų šventė „Gaida"

15:00: Filmas „Arkties komanda"

15:00: Filmas „Arkties komanda"

17:00: Filmas „Pareigūnas ir šnipas"

17:00: Filmas „Pareigūnas ir šnipas"

19:35: Filmas „Tikra Keli gaujos istorija"

19:35: Filmas „Tikra Keli gaujos istorija"
2020 23 vasario

15:00: Filmas „Augintiniai susivienija"

15:00: Filmas „Augintiniai susivienija"

17:15: Filmas „Partizanas"

17:15: Filmas „Partizanas"
2020 24 vasario 2020 25 vasario

13:00: Užgavėnės Vaitkūnuose

13:00: Užgavėnės Vaitkūnuose

13:00: Užgavėnių šėlionės Traupyje

13:00: Užgavėnių šėlionės Traupyje

13:30: Popietė su literatu Algirdu Ražinsku

13:30: Popietė su literatu Algirdu Ražinsku

14:00: Užgavėnių popietė Mačionyse

14:00: Užgavėnių popietė Mačionyse

17:00: Popietė visai šeimai Ažuožeriuose

17:00: Popietė visai šeimai Ažuožeriuose

17:30: Parodos atidarymas

17:30: Parodos atidarymas

18:00: Užgavėnių šventė Burbiškyje

18:00: Užgavėnių šventė Burbiškyje
2020 26 vasario

12:00: Spektaklis „Įsilaužėlis"

12:00: Spektaklis „Įsilaužėlis"
2020 27 vasario

18:00: Filmas „Žodis iš S raidės"

18:00: Filmas „Žodis iš S raidės"
2020 28 vasario

11:00: Nacionalinis diktantas

11:00: Nacionalinis diktantas

17:30: Domanto Razausko koncertas

17:30: Domanto Razausko koncertas

19:00: Naktiniai skaitymai

19:00: Naktiniai skaitymai
2020 29 vasario 2020 1 kovo