Naują sezoną kupiškėnai imtynininkai pradėjo sėkmingai

Pradėjome naują sezoną. Rugsėjo 13–14 dienomis Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro imtynininkai dalyvavo tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Lenkijos Poznanės mieste. Turnyras skirtas pirmam imtynių klubo „Sobieski” prezidentui Jozefui Moczynskiegui atminti.
Šešių šalių – Lietuvos Anykščių ir Kupiškio, Latvijos Liepojos, Olandijos, Danijos, Čekijos ir Lenkijos – turnyre dalyvavo 19 komandų, 167 imtynininkai.
Pirmose šio sezono varžybose kupiškėnai pasirodė solidžiai. Jaunių amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 57 kg Lukas Ulkė, įveikęs tris varžovus, finalinėje kovoje stipriai suklydo ir, nusileidęs sportininkui iš Čekijos, liko antras.
Vaikų amžiaus grupėje nugalėtojo vardą iškovojo Domas Ulkė (iki 32 kg) Jis įveikė keturis varžovus.
Antrą vietą turnyre laimėjo Medas Barzdenys (iki 46 kg), finalinėje kovoje nusileidęs Danijos sportininkui. Trečią vietą pelnė Gytis Daugėla (iki 42 kg). Pirmą kovą pralaimėjęs, vėliau jis įveikė tris varžovus.
Anykštėnai Naglis Repečka (50 kg) užėmė trečią, Kasparas Jodelis (68 kg) ir Mantas Vilys (52 kg) – penktas vietas.