Nei rokiškėnai, nei anykštėnai dar nenusprendė, kiek grąžins žalių rodyklių

Rokiškyje – keturi šviesoforai

Kaip temainfo.lt sakė Rokiškio seniūnijos seniūnas Arūnas Krasauskas, nuimtos žalios rodyklės, leidusios sukti į dešinę sankryžoje degant raudonam šviesoforo signalui, davė ir minusų, ir pliusų, bet jų nekomentavo – tai rajono Saugaus eismo komisijos prerogatyva. Šiai komisijai teks spręsti, kiek po sausio 2 d. nuimtų žalių rodyklių vėl montuoti ankstesnėse vietose: priimtas Vyriausybės sprendimas grąžinti rodykles į gatves neribotam laikui.
Rokiškio mieste yra keturi šviesoforai, AB „Rokiškio komunalininkas“ specialistai skaičiuoja nuėmę aštuonias žalias rodykles, o grąžins tiek, kiek nuspręs Saugaus eismo komisija.


Anykščiuose nuimtos šešios žalios rodyklės

Anykščių rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos narys, Bendrojo ir ūkio skyriaus vadovas Algirdas Žalkauskas sakė, jog anykštėnai laukė iki paskutiniosios: lentelės su žaliomis rodyklėmis buvo nuimtos paskutinę leistiną dieną po pietų.
– Ir iš karto Anykščių centras pajuto kamščius, – sakė A. Žalkauskas.
Anykščiuose yra trys šviesoforai, buvo nuimtos šešios žalios rodyklės. Kiek bus grąžinta žalių rodyklių, spręs Savivaldybės saugaus eismo komisija.


Kupiškis nekvaršina galvos

Kupiškis dėl minėtų rodyklių nekvaršina galvos: mieste nėra nė vieno šviesoforo. Visgi miestelėnai labai tikisi jo bent Taikos-Gedimino-Jaunimo gatvių sankryžoje.


temainfo.lt