Pradžia » Aktualu » Netrukus prekybos centrus pasieks UAB „Lašų duona“ Utenoje gaminami ir fasuojami grikiai

Netrukus prekybos centrus pasieks UAB „Lašų duona“ Utenoje gaminami ir fasuojami grikiai

Publikavimo data: 2019-12-11

Prieš Kalėdas „Norfos“ ir kituose didžiuosiuose Lietuvos prekybos tinkluose prasidės prekyba rokiškėnų UAB „Lašų duona“ pačios bendrovės perdirbtais ekologiškais grikiais, sufasuotais į firminius bendrovės 800 g talpos maišelius.


Mėgstamiausios kruopos pasaulyje

„Pradėkite dieną su „Biorina” ir mėgstamiausiomis kruopomis pasaulyje – grikiais!“ – jau gerą pusmetį ragina ir kviečia UAB „Lašų duona“. „Biorinos“ prekiniu ženklu grikių kruopų, taip pat kvietinių, perlinių ir lukštentų grikių (žalių grikių) – galima nusipirkti ne tik UAB „Lašų duona“ firminėse, bet ir „Utenos prekyba“ ir kitose mažose partnerių parduotuvėse. Bendrovė specializuojasi lietuviškų grikių perdirbime. Netrukus „Biorina“ tradiciniai, lukštenti, ekologiški grikiai pasieks kiekvieną lietuvį pirkėją. Mokslininkai rekomenduoja daugiau valgyti grikių kruopų, nes grikiai neturi ne tik gliuteno, šiose kruopose gausu augalinių riebalų, B grupės ir kitų vitaminų, angliavandeniai ilgam suteikia sotumo jausmą, iš organizmo geriau pašalinami toksinai ir cholesterolio perteklius.


Per parą – 30 tonų

Iš Rokiškio į Uteną išsikėlusio UAB „Lašų duona” padalinio „Utenos grikių perdirbimo gamykla” gamybinės apimtys siekia iki 30 t per parą. Įsikūrė gamykla buvusios Utenos duonos kepyklos pastate: čia grikiai rūšiuojami, valomi, lukštenami, atrinkti aukščiausios kokybės grūdai sufasuojami.
– Plečiasi gamyba, auga apimtys. Per porą metų planuojame įdarbinti iki 20 žmonių, investicijų suma viršys 1,5 mln. eurų. Grikių kruopas gaminame ir fasuojame didmeninei ir mažmeninei prekybai. Užmezgėme ryšius Latvija, kitomis Europos šalimis, mūsų grikiai jau keliauja į Kanadą, JAV, net Australiją, – temainfo.lt sakė „Utenos grūdų perdirbimo gamyklos” gamybos vadovas Haroldas Saniukas.


Tereikia racionalaus valdžios požiūrio

Jau kelerius metus UAB „Lašų duona“ superka grikius ir parduoda juos partneriams. Nusprendus grikius perdirbti patiems, bandyta įsikurti Rokiškyje, tačiau nepavyko rasti palaikymo, bendros kalbos su vietos valdžia.
Utena rokiškėnus pasitiko išskėstomis rankomis: gamykla atleista nuo Žemės mokesčio, vykdoma verslui paramos programa.
– Investicijoms pritraukti, reikia tiek nedaug, tik racionalaus valdžios požiūrio, – teigia rokiškėnai, investavę į Uteną.


temainfo.lt
UAB „Lašų duona“ archyvo nuotr.

Komentarai 11 komentarų

 1. Matos parašė:

  iš pušus Rokiškio valdžia gatavai.

 2. Šaunuoliai parašė:

  Ačiū Utenos valdžiai,kad padeda saviems lietuviams kurti verslą,o ne laukia užsieniečių investuotojų ir darbo rinka pajudės bus žmonėms darbo

 3. Kiškutis Eglišakinis parašė:

  Utena ir Anykščiai – mldc.

 4. Dzū parašė:

  Dzūkų duona prie grybų būdavo tie grikej. Dabar ypirkt nebegli. Jei nebūt į Uteną ižvarę gal pygesni būt?

 5. Visi parašė:

  Sveikinimai Lašų duonai, net kupiškėnų renginių rėmėmjams! Sėkmės jums!

 6. parašė:

  Kad tik kokybiškų grikių būtu. Man vienodai kur juos fasuoja. Pagrinde verslininkai išeina jei nėra dabo jėgos. Nors čia ne daug reikia, bet gal specialistai turi būti geri. Eina į didesnius visi miestus. Rokiškio sūris irgi turi vieną koją Utenoje. O kiek iš viso RS turi kojų nežinau.

 7. KUPIŠKIS parašė:

  Norių paklausti ,o kodėl Kupiškyje niekas ne įkelia nei vienos kojos joks stambus verslininkas o vis aplenkia nes ir čia yra tuščių gerų pastatų ,o ir verslą manau gal būtų neblogai pradėti ir susisiekimas neblogas

 8. Diana parašė:

  Užtai į Kupiški du Rokiškio gyditojai geri persikėlė.

 9. kažkas parašė:

  KUPIŠKIUI – pastatai darbo nedaro. Reikia kvalifikuotos darbo jėgos, o Kupišky likus tik pigi darbo jėga.

 10. Tas pats parašė:

  ROKIŠKIUI linkėjimai iš Anykščių kalėdinės rezidencijos!

 11. Petras parašė:

  Jau Lasai buvo žemės sklypą nusipirkę statymui netoli turgaus, Rokiškio mieste. Bet Rokiškio valdžia pasistengė kad jie iškeliautų į Utena ir vietiniams darbo nebūtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *