„Nevėžis-Optibet“ pasirašė naują ilgalaikę sutartį su kupiškėnu Domantu Viliu

Domantas Vilys
kknevezis.lt nuotr.


Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšinio klubas pasirašė trejų metų sutartį su puikiai šį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje debiutavusiu 21 metų Domantu Viliu.


Debiutinis sezonas buvo sėkmingas

Kaip skelbia klubo internetinė svetainė kknevezis.lt, kupiškėnas Domantas Vilys savo debiutinio sezono Lietuvos krepšinio lygoje jau spėjo sužaisti 14 rungtynių. Ant parketo vidutiniškai praleidžiančio po 20 min. krepšininko statistiniai rodikliai šiuo metu siekia 9,8 taško, dviejų atkovotų kamuolių ir 1,5 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.


Motyvuotas ir atkakliai siekia savo tikslų

– Domantas kol kas puikiai naudojasi jam suteiktu šansu ir visus maloniai stebina. Tikime, kad tai tik pradžia, ir jo žaidimo kreivė ilgainiui toliau kils aukštyn. Žinoma, tobulėti jam dar tikrai yra daug kur, tačiau jis turi tinkamą požiūrį į darbą ir neabejoju jo sėkme, – teigia „Nevėžis-Optibet“ komandos sporto direktorius Virginijus Bulotas. Anot jo, Domantas labai sunkiai dirba treniruotėse, yra motyvuotas ir atkakliai siekia savo tikslų.

Reklama


Pirmas krepšinio treneris – Alvydas Puzelis

„Šoklusis krepšininkas šį sezoną jau spėjo surengti ne vieną įspūdingą pasirodymą, o labiausiai visiems įsiminė puikus jo žaidimas pergalingose rungtynėse prieš Vilniaus „Rytą“. Šiose rungtynėse krepšininkas į varžovų komandos, kurios dublerių gretose dar užpernai rungtyniavo pats, krepšį įmetė 22 taškus ir ne tik tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju, bet ir padėjo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandai pasiekti puikią pergalę“, – rašo kknevezis.lt.
D. Vilio pirmas krepšinio treneris – Kupiškio rajono KKSC krepšinio mokytojas Alvydas Puzelis.


Parengė temainfo.lt