Pradžia » Aktualu » Noriūnai kvietė visus pas Kazimerą į svečius

Noriūnai kvietė visus pas Kazimerą į svečius

Publikavimo data: 2018-03-03

 

  

 

Kupiškio kultūros centro Noriūnų laisvalaikio salė skelbė: „Kviečiame visus pas Kazimerą į svečius.“ Nemažai žmonių – amatininkų, konditerių, saviveiklininkų, pirkėjų ir šiaip pramogautojų – atsiliepė į kvietimą: Noriūnų laisvalaikio salės fojė net šurmuliavo.

Mugė žavėjo rajono prekybininkais. Jaunas, bet jau gerai rajone ir net šalyje žinomas Lukonių bitininkas Ignas Jackevičius siūlė tradicinio medaus ir su aviečių, šaltalankių ir kitokiomis uogomis, pikio, natūralaus vaško gaminių. Eilė rikiavosi prie rudilietės Kamilės Zabielaitės keksiukų ir kibinų, puponietės Karolinos Latožaitės, Vilniuje besimokančios kulinarijos, pyrago, spalvotų grybų.

Neliko nepastebėti ir mugių senbuviai noriūniečiai  – mezgėja Danutė Kirailienė, nužievintų ir nenužievintų gražių ir pigių krepšių pynėjas Vytautas Šateika, šaukštų drožėjai Lina ir Stasys Racevičiai, nuostabių siuvinėtų paveikslų meistrė  Palma Bartkaitienė, neįprastų proginių – šįkart jie buvo velykiniai – suvenyrų gamintoja kupiškietė Valentina Staniulienė  ir kiti.

Trenkė polkas Anykščių ir Kupiško saviveiklininkai. Smagu buvo.

Baigėsi šventė apdovanojimais: kiekvienas prekiautojas buvo įvertintas nominacijomis.

 

temainfo.lt

Adelijos Varnaitės nuotraukos


Komentarai (3)

  1. Vietinė parašė:

    Noriūniečiai ne tinginiai! 🙂

  2. Ilona parašė:

    Je, tikrai labai gera buvo mugė.

  3. Kita parašė:

    Tikrai šaunuoliai. Gera mugė.Kada kita?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *