Pandėlio Pandėlys švenčia pergalę prieš Panemunėlio „Fazę”

Tęsiasi XXII Lietuvos mažų miestelių krepšinio (MMKL) lygos čempionatas. Šiandien, lapkričio 9 d., Pandėlio Pandėlys namuose įveikė Panemunėlio „Fazę“.

Pergalės džiaugsmas – Pandėliui

Šiandien, lapkričio 9 d., Pandėlio Pandėlys namuose 75:59 įveikė Panemunėlio „Fazę“.
Rungtynės buvo permainingos: pirmą kėlinį trimis taškais laimėjo „Fazė“, antras kėlinys dviem taškais sėkmingesnis buvo pandėliečiams, trečiasis baigėsi rezultatu 56:40 Pandėlio naudai, o ketvirtame abi komandos surinko po 19 taškų, ir pergalės džiaugsmas atiteko Pandėlio Pandėliui.

Daugiausia taškų pelnė Rokas Kužulis

Pandėliui daugiausia taškų – 21 – pelnė Rokas Kužulis, daugiausia kamuolių – 18 – atkovojo Lukas Nagelė, rezultatyviais trimis perdavimais pasižymėjo Vygantas Kavaliauskas.
Fazės komandoje daugiausia taškų – 20 – pelnė Kasparas Kavoliūnas. Net 13 kamuolių atkovojo Darius Žukauskas. Rezultatyviais trimis perdavimais pasižymėjo Karolis Azaravičius.