Pradžia » Aktualu » Panevėžio miesto autobusą išmargino Kupiškio „Stichijų“ reklama

Panevėžio miesto autobusą išmargino Kupiškio „Stichijų“ reklama

Publikavimo data: 2018-06-11

 

Šiandien ketvirtu maršrutu Molainiai–Centras paleistas UAB „Panevėžio autobusų parkas“ miesto autobusas, išmargintas Kupiškio festivalio „Stichijos“ reklama.

– Parkas turi savo dizainerius, maketuotojus, todėl mes jam nusiuntėme tik informaciją: kokios festivalyje dalyvaus grupės, programą. Autobusas reklamą skelbia iš abiejų šonų ir iš galo“; maršrutas keisis, tad iki festivalio dienos – liepos 7-osios – Panevėžį apvažiuos daugybė kartų, apie Kupiškio festivalį sužinos daugybė žmonių, – temainfo.lt sakė Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė.

 

temainfo.lt

UAB „Panevėžio autobusų parkas“ nuotraukos

Komentarai (8)

 1. Smagu parašė:

  Visai gerai atrodo 🙂

 2. kaimynas parašė:

  Neturi kupiškėnai kur pinigų dėt. Geriau rimtą dalyką susiorganizuotumėt. Jeigu pernai kainavo 100 tūkst, kaip rašė spaudoj, tai kiek kainuos šiais metais? Kainos tai kyla.

 3. Men parašė:

  Kas per info – Kupiškio marių saloje?Dvi yra salos marios!

 4. Laimutė parašė:

  Matau užvirė diskusija: o kiek gi šiemet kainuos festivalis „Stichijos“?
  Pamąstymui norėčiau užduoti kitą klausimą: o kiek kainuoja vaiko gyvybė?
  Nors šiek tiek atvėso, bet orai fantastiški ir žmonės masiškai traukia prie vandens telkinių. Oficiali maudynių vieta tik viena, su vandens tyrimais ir su ten esančiais gelbėtojais. Tiesa, ką tie gelbėtojai ten veikia, tai jau kitas klausimas. Pilnas žmonių ir besimaudančių vaikų Pyragių paplūdimys. Besimaudančius mažesniuosius akylai stebi tėvai, tačiau pilna ir jau paaugusių vaikų, 9-10 metų, kurie maudytis ateina vieni ir iki nelaimės labai nedaug tetrūksta. Tiesiog būdamas šalia gali nesuprast ar vaikai žaidžia, nardo ir murkdo vienas kitą vandenyje, ar jau prigėrę vandens gaudydami orą bando išsikapanoti. Ir jei ne vaiko pralementi žodžiai „gelbėkit“, tam vaikiukui sekmadienį prie Pyragių ežero atėjusiam su draugu išsimaudyt galėjo baigtis liūdnai… Policijos suvestines būtų papildžiusi informacija apie dar vieną nuskendusį asmenį Kupiškio rajone.
  Suprantu, kad skęstančiųjų gelbėjimas yra pačių skęstančiųjų reikalas, tačiau skaičiuojant tūkstančius skiriamus pramogoms, festivaliams, renginiams, ar būtų sudėtinga surasti 10-15 tūkstančių eurų per metus, vasaros laikotarpiui, profesionaliems gelbėtojams. Tokiems, kurie nesėdėtų elingo antrame aukšte besiklausydami muzikos ar prie „tapšnoklių“, o atsakingai atliktų savo darbą: būtų ant kranto prie besimaudančių, juos stebėtų, drausmintų paauglius, paaiškintų, pamokytų. Tokių gelbėtojų reikia būtinai ir prie Pyragių ežero.
  Aš už tai, kad geriau būtų išsaugota bent vieno vaiko gyvybė ir galbūt kiek kuklesnis „Stichijų“ festivalis…

 5. Vytas parašė:

  Kultūrai pinigų yra. Socdemai tikriausiai pasirūpina, nes direktorė Janušonienė yra jų žmogus. Bet reikia mokėti nešvaistyti, protingai išleisti. Koks čia mero vaidmuo?

 6. Be problemų parašė:

  Kažin kas nemenką biudžetą patvirtina tokiam festivaliui? Abejonių kyla ir dėl to, ar grįžta iš bilietų tie pinigėliai, pelną galima įsivaizduoti, bet tai turbūt Ostapo Benderio ir Vorobjaninovo svajonės? Turtingas Kupiškis miestas, nėra jokių problemų, kur reikėtų mokesčių mokėtojų pinigų, todėl galima švęsti. Laimingi kupiškėnai linksminasi susimokėję po 10 arba 12 eurų…

 7. Diana parašė:

  Superine mintis labai gražus autobusas, o kas liečia gelbetojus, tai jų tikrai reikia!! Bet normalių, dirbančių.

 8. ??? parašė:

  Ar jūs žinot, kiek kainavo autobuso reklama? Ponia, prieš rašydama pagalvokit.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *