Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai paskelbė 2020 metų geriausiuosius – įmones ir verslo atstovus, pernai pasiekusius puikių rezultatų.


Įvertinta UAB „Rokiškio pieno gamyba‟

Kaip praneša paneveziorumai.lt, geriausių 2020 m. Aukštaitijos regiono gamybos įmonių trejetuke – UAB „Rokiškio pieno gamyba“. Be to, šios bendrovės pieno gamybos ir administracijos direktorė Ligita Trumpaitė-Lumpickienė už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei“ apdovanota bronzine „Darbo žvaigžde“.
„Rokiškio pieno gamybos‟ įmonė yra įsikūrusi Utenoje. Čia gaminamas sviestas, sausi pieno produktai bei švieži pieno gaminiai.


Medaliai – „Rokiškio mašinų gamyklos“ meistrams

„Darbo žvaigždžių“ medaliais už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi apdovanoti bendrovės „Rokiškio mašinų gamykla“ gamybos meistrai Albertas Kesylis bei Virgilijus Krasauskas.


Nominacijos

Apdovanojimai buvo teikiami kategorijose „Aukštaitijos regiono gamybos įmonė“, „Aukštaitijos paslaugų įmonė“, „Lietuvos eksporto prizas 2020“, „Mažasis eksporto prizas“, „Inovatyviausia metų įmonė“, „Rūmų ambasadoriaus“. Įteikta 13 Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Darbo žvaigždės“ medalių, trys bronzinės „Darbo žvaigždės“, trys „Padėkos ženklai“.
Skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos statulėlė „Verslo skrydis“ teko septynioms geriausioms įmonėms.
Šiuo metu Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija beveik 300 narių. Sėkmingai dirba Utenos, Rokiškio ir Pasvalio atstovybės.


temainfo.lt