Pradžia » Aktualu » Paplūdimio tinklininkai išsidalino prizus

Paplūdimio tinklininkai išsidalino prizus

Paplūdimio tinklininkai išsidalino prizus

Publikavimo data: 2013-07-29

Kaip jau rašė „TEma“, liepos 27-28 d. Rokiškyje, prie Velniakalnio ežerėlio, buvo surengtas Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato trečiasis etapas.

Moterų tinklinio varžybose pirmą vietą užėmė Vytenė Vitkauskaitė ir Karolė Virbickaitė, antrą – Viltė Makauskaitė ir Ieva Kazūraitytė, trečią – Urtė Andriukaitytė ir Simona Vaičiukynaitė.

Vyrų varžybose stipriausia buvo Gilberto Kerpės ir Donato Parnarausko komanda, įveikusi Mantą Šuklį ir Tomą Staševičių. Treti liko Arūnas Kirsnys ir Andžejus Savostenokas.

Anot varžybų vyriausiojo teisėjo Lietuvos sporto universiteto Treniravimo mokslo katedros vedėjo docento dr. Aurelijaus Kazio Zuozos, stipriausios šalies ir užsienio komandas į Rokiškį dar būtinai sugrįš.

Nugalėtojus sveikino Seimo narys Vytautas Saulis.

Prizų fondą (jį sudarė 2 200 Lt: vyrų ir moterų komandų pirmos vietos nugalėtojams – po 600, antros – po 300, o trečios – po 200 Lt) išdalino „Velniakalnio“ bendruomenės pirmininkas Stasys Mekšėnas.

– Tokiems svarbiems sporto renginiams rokiškėnai ruošis ir ateityje. Mūsų planuose – ketvirtasis tinklinio kortas, – „TEmai“ sakė S.Mekšėnas.

„TEmos“ inform.

Tomo Barausko nuotraukos


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *