Pradžia » Aktualu » Paskutinės sezono varžybos Kupiškyje

Paskutinės sezono varžybos Kupiškyje

Publikavimo data: 2013-10-08

Kupiškio stadionas atsisveikino su šio sezono ritiniu: įvyko paskutinės šių metų lietuviško ritinio varžybos – Kupiškio rajono pirmenybės.

Varžybose dalyvavo keturios komandos: FC „Narjanta“, KASP Vyčio apygardos 504-os pėstininkų kuopos „kariūnų“, Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ ir Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos jaunųjų ritininkų. Kadangi varžybos buvo vykdomos vieno minuso sistema, po burtų traukimo komandos žaidė pusfinalio rungtynes.

Pirmajame pusfinalyje susitiko FC „Narjanta“ ir „kariūnų“ komandos. Vyko labai atkakli kova: pasibaigus pagrindiniam varžybų laikui užfiksuotos lygiosios 8:8. Po baudinių serijos pergalę 10:9 iškovojo FC „Narjanta“ ritininkai.

Antrajame pusfinalyje susitiko Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ ir Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus jaunimo komandos. Klubo komanda, sudaryta iš ritinio veteranų ir studentų, buvo žymiai stipresnė už jaunuosius gimnazistus ir nesunkiai nugalėjo 22:0.

Taigi dėl trečios vietos susitiko „kariūnai“ ir gimnazistai. Visų nuostabai puikiai žaidė jaunieji gimnazijos ritininkai: po pirmo susitikimo pavargusius „kariūnus“ jie įveikė rezultatu 5:1.

Reikia pažymėti, jog jaunieji gimnazistai bei vienas žaidėjas iš Povilo Matulionio progimnazijos ritinį pradėjo žaisti vos prieš pora mėnesių. Kovingumo ir azarto jiems netrūko: jaunimas iškovojo bronzos medalius.

Dėl pirmos vietos susitiko Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ ir FC „Narjanta“ ritininkai. Čia pergalę rezultatu 6:0 iškovojo ir rajono čempionais tapo klubo sportininkai. Po varžybų komandos bei jų nariai buvo apdovanoti taurėmis bei medaliais, o geriausi komandų nariai – ir prizais.

Už ritinio populiarinimą Lietuvos ritinio federacijos prizais buvo apdovanoti komandų senbuviai.
Rezultatyviausiai čempionate žaidė „Aukštaičių“ žaidėjas Orestas Tuknius, pelnęs 20 tšk.

Be šių varžybų, praėjusią vasarą Kupiškyje vyko Respublikos čempionato trečio turo ir „Aukštaitijos“ taurės varžybos. Rugpjūčio 14 d. buvo surengtos ritinio veteranų ir jaunimo iki 25 metų čempionatai.

Veteranų varžybose dalyvavo Vilkaviškio MRSK „Žiedas“, Plungės „Platelių“ ir Kupiškio RSK komandos. Mūsų rajono veteranai liko treti, antroji vieta atiteko suvalkiečiams, o nugalėtojais tapo Plungės „Platelių“ veteranai. Jaunimo varžybose žaidė Vilkaviškio rajono „Alitos – Širvinta“ ir dvi Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ komandos. Čia stipriausi buvo vilkaviškiečiai, antri liko Kupiškio pirmoji, treti – antroji komandos.

Tai toks buvo ritinio sezonas Kupiškyje. Pabaigoje norėčiau padėkoti visiems klubo rėmėjams ir sirgaliams už mūsų rajono ritininkų palaikymą.