Pergalę lėmė kapitonas

„Kupiškio mokykloje „Varpelis“ vyko saugaus eismo prevencinis renginys „Žyniukė ir Nežiniukas saugios gatvės šalyje“. Renginio tikslas – siekti, kad ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai elgtųsi saugiai, vengtų pavojų gatvėje, jaustų atsakomybę už savo elgesį, būtų drausmingi, atsargūs ir atidūs“, – teigiama Lietuvos kelių policijos tarnybos svetainėje www.policija.lt

Renginyje dalyvavo ir dėl geriausiųjų vardo varžėsi trys komandos: Kupiškio miesto lopšelių-darželių „Saulutė“, „Obelėlė“ bei mokyklos „Varpelis“ priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai. Jie parengė prisistatymo programėlę, demonstravo kelio ženklų atpažinimo žinias, minė mįsles, varžėsi spalvinimo rungtyse. Vaikų žinias ir išmonę vertino Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros ir švietimo skyriaus vyresnioji specialistė Irena Mockuvienė, rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos grupės vyresnioji specialistė Žavinta Gudėnaitė ir mokyklos „Varpelis“ direktorė Irena Skupienė.

Komanda nugalėtoja buvo išaiškinta tik po papildomo klausimo komandų kapitonams: Tomas Petrulis pergalę pelnė „Obelėlės“ priešmokyklinio ugdymo grupei.

Visiems dalyviams įteiktos dovanos ir padėkos raštai. Šis renginys – gražios tradicijos pradžia, renginį planuojama organizuoti kasmet.

 

temainfo.lt