Pradžia » Aktualu » Pirmininkas Augenijus Cesevičius: „Išgyvenkime šį džiaugsmą savo širdyse ir gyvenime”

Pirmininkas Augenijus Cesevičius: „Išgyvenkime šį džiaugsmą savo širdyse ir gyvenime”

Publikavimo data: 2019-04-20

Mielieji,

Velykų šventė kviečia mus džiaugtis gyvenimu ir visavertiškai jį gyventi. Kviečia džiaugtis visomis mums suteiktomis gyvenimo dovanomis – kiekviena diena, kiekvienu mums duotu žmogumi.

Atgimstant gamtai keiskimės ir mes, kad dar labiau mylėtume, geriau suprastume vieni kitus, lengviau prisipažintume klydę ir taisytumės. Išgyvenkime šį džiaugsmą savo širdyse ir gyvenime ne tik Velykų rytą, bet ir kasdien vis iš naujo, kad patirtume mums suteiktą gyvenimo pilnatvę.

Šviesaus šv. Velykų ryto!


Augenijus Cesevičius

LSDP Kupiškio rajono skyriaus pirmininkas

Užsk. A19-15

Komentarai 4 komentarai

 1. Kupiškėnas parašė:

  Sveikinimas tai gerai, bet nuotraukytės savo tai galėtum nekišti. Rinkimai baigėsi tavo reklama turėtu irgi baigtis. Pats supranti viskam ateina galas. O tau tuo labiau.

 2. Rima parašė:

  Labai gražus sveikinimas. O dėl tokio Kupiškėno sveikinimo aš kreipčiausi į policiją ir tegu paaiškina ką turime suprasti ir kam ateina galas.

 3. Sveiko proto parašė:

  Neįžvelgiu nieko Kupiškėno komentare dėl ko reiktų kreiptis net į policiją. Tokia žmogaus nuomonė. Pilnai pakanka Mero pasveikinimo, o tu partijų Lietuvoje gal koks 20, tai jeigu kiekviena po partini sveikinimą tai laikraštyje vietos nepakaks.

 4. Manau parašė:

  Kas tada buvo TSKP nariai, nutraukė ryšius su religija arba veidmainiaja po šiai dienai. Nemalonu man net skaityti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *