Pradžia » Aktualu » Planuojamas Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštės atidarymas

Planuojamas Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštės atidarymas

Publikavimo data: 2019-06-06

Kupiškio rajono savivaldybės archyvo nuotraukos


Kaip praneša Kupiškio rajono savivaldybė, birželio 12 d. 17 val. – rekonstruotos Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštės atidarymas. Ceremonijoje dalyvaus Savivaldybės vadovai, aikštės rekonstravimo darbus vykdžiusios įmonės „Dailista“ ir subrangovų atstovai, rajono meno kolektyvai ir atlikėjai.

Po rekonstravimo darbų, trukusių 22 mėn., Kupiškio centrinės aikštės nuimtos apsauginės tvorelės – kupiškėnai jau gali apžiūrėti aikštę. Pagrindinis jos akcentas – fontanas. Jame sumontuoti 4 keturių tipų 65 vandens purkštukai, kurių kiekvienas apšviečiamas dviem povandeninio tipo LED šviestuvais. Po fontanu sumontuota 12 vandens siurblių, pagrindinė vandens čiurkšlė išstumiama į 8 metrų aukštį.

Priklausomai nuo pasirinkto muzikos kūrinio, keičiasi vandens čiurkšlių aukštis, eiliškumas, taip pat fontano apšvietimas. Pagal kūrinį vandens čiurkšles valdo speciali kompiuterinė įranga.

Planuojama kūrinius muzikiniam fontanui užsakyti jau nuo birželio 21 d.


Parengė temainfo.lt

Komentarai 33 komentarai

 1. Vietinis parašė:

  Vis kažkas naujo 🙂 Dar labai laukiu stoties atidarymo

 2. Įspėjimas parašė:

  Kad nebūtų kaip per Kalėdų eglutės įžiebimą. Ar pasimokė iš klaidų? Sėkmės.

 3. Kategoriškai parašė:

  Ačiū už aikštę.

 4. Viešnia parašė:

  Baisi aikštė, panaši į kapines. Tas granitas ne į temą

 5. Klausimas parašė:

  Ar meras rūpinasi Kitais ūkiniais reikalais? Rajone problemų daug. Vis linksmybės, dovanoti vabaliukai, šou ir kt.

 6. Tikrai parašė:

  Pritariam viešniai tikrai baisi ir nemaloni todėl,kad visur juodos spalvos taip pat ir autobusų stočiai matosi parinktos juoda spalva ar Kupiškyje gedulas negi nebėra kitokių atspalvių , kad maloniau būtų jau taip tas Kupiškis nikus

 7. Rita parašė:

  Ar bus kada kupiškėnams kas gerai? 😃 Aš tai džiaugiuosi, kad miestas tvarkomas, gražėja 😊 O kas liečia spalvas, tai visų skoniai skirtingi. Man raudona spalva labai nepatinka, bet tai nereiškia, kad turiu bambėti, jei kažkas kažkur ją įdėjo 😃 Mielieji, pirmiausia savo širdyse ir galvose susitvarkykit liūdesį, nepasitenkinimą, raskite kuo džiaugtis gyvenime ir matant juodą spalvą nematysite gedulo visur ☺ Man juoda spalva klasika, tik spalva 😊

 8. valentinas parašė:

  Didžiausia Lietuvos klaida ir bėda – europos milijardai investuojami į aikštes, stogus, šaligatvius, apšiltinimus, kelius, karves ir viską bet ką, tik ne į žmogų, jo išsilsvinimą, mokslą, pažangą, kultūrą, socialinį saugumą. Aišku, jei neskaitysim ES pinigų naikinimo paskaitomis už baisius honorarus apie nieką su kava ir išvykomis į kurortus, kas vadinama tobulinimosi ir patirties keitimosi projektais. Ką tik Kupiškyje priimtas Tarybos sprendimas mažinti socialinių pedagogų skaičių nes nėra 140 tūkst, o milijonai aikštei yra. Ir pompastiška šventė bus. Taip, čia ne Kupiškio, o LR problema kad lėšas arba tratini arba negausi, perskirstyti negali…

 9. Na, parašė:

  Pitariu Valentinui. O dėl spavų… Manau reikia psichologo konsultacijos tam, kas tokias pasirinko.

 10. Teigiamai parašė:

  Grazi naujoji aikste, ir juoda spalva ten tinka, man nepatinka tik ikyriu komentatorku nepasitenkinimas viskuo is eiles. Ramybes joms linkiu.

 11. taikus žmogus parašė:

  kodėl ramybės joms, o ne jiems? Rašo vietinIS, valentinas ir kt.

 12. Fėja parašė:

  Labai graži aikštė.Miela akiai
  O fontanai.
  Tièsiog viskas suderinta

 13. Svajune parašė:

  Vat patys komentatoriai jei tokie kieti paimkit ir paklokit tas juodas trinkeles pamatysit koks tai juodas darbas

 14. Nuomonė parašė:

  Kokias klosi ar juodas ar kitokias visur reikia žmogaus rankų ,bet ir už juodą darbą pinigus gauna,o kad šiurpą kelia tos juodos plytelės tai tiesa ,kad kai kam reikėjo ir psichologo patarimo prieš renkant spalvas tai taip,dar nei vieno žydinčio krūmo ar gėlės vaizdas liūdnas negi tik visas džiaugsmas tie fontanai negi mes taip visi nebesuprantame grožio pažiūrėkit kitur kaip atrodo aikštės malonu būti.Dar vienas dalykas labai patiko suoliukas netoli tualeto geras pasisėdėjimas toje vietoje.

 15. Nejaugi? parašė:

  Perskaičiau interviu su Kaziu. Nustebino, kad su kultūros centro darbuotojais nederino aplinkos tvarkymo. Meras toks dažnas svečias kultūrnamy. Renginiuose su Janušoniene. Ir neaptarė?

 16. Gal? parašė:

  Kad ir pati direktorė Janušonienė laikraščiui anksčiau guodėsi, kad nieko nežinojo apie aplinkos tvarkymą. Gal su meru kalba kitom temom?

 17. Pinigai parašė:

  Kodėl tokie brangūs bilietai į stichijas? Juk ir nemažai tūkstančių skyrė Kultūros taryba. O bilietai kosminėm kainom. Įdomu, kam surinkti pinigai naudojami? Negi VIP? Režisierė turėtų atsiskaityti visuomenei, nes suma ohoho.

 18. liepa parašė:

  Pernai buvo labai graži Liepos 6 šventė. Koncertavo ansamblis Lietuva. O kam reikėjo dar Stichijų? Neturim kur dėt pinigų? Žinoma ir ansamblis ne už ačiū, bet nors yra ką pažiūrėti ir paklausyti. Ir tiko istorinei datai. O šiais metais koks ryšys? Ar ne per dažnai pasiklystam?

 19. Kai pagalvoji parašė:

  Na tikrai buvo visokių gerų projektų pasiulita ir gražių galvojom ,kad mūsų aikštė bus graži,bet įvyko tik idėjų ALE konkursas reikia manyti ,kad čia vieno vadovo lėmė žodis,atsirado jau žmonių praminta ir raudų siena na įspūdžio nedaro gerb.S.Kazys šios dienos spaudoje dalinasi mintimis,kad reikia Kupiškio įžymius žmonės Kupiškėnus pagerbti,na prie raudų sienos vietos neliko tai dar yra ant šaligatvio išdėstiti tokie kaip paminklo stulpeliai tai ten bus galima Kupiškėnų pavardes įrašyti nors bus prasmė ,o dabar nelabai suprantam paskirties stovi juodi stulpai

 20. Erikas parašė:

  Kam tie stulpeliai neaišku. Keistai atrodo.Bet jei pradėsim rašyt kupiškėnų pavardes, bus diskusijos ir pykčiai, kad ne tą žmogų įamžino. Nelabai rimtai gavosi ir su šimtmečio kupiškėnais. Diskutuotini dalykai. Negalima žmogaus taip vertinti. Kitas tylus ramus kasdieniniam darbe nusipelno daugiau negu pakeltas ant pjedestalo.

 21. ?!?! parašė:

  Daug diskusijų dėl J. Baltušio ir L. Apšegos.

 22. Neaišku parašė:

  Yra informacija apie Stichijų zonas. Ar nesusidomės Lygių galimybių komisija? Vaikų zonon negalima vyresniems ir senjorams? Taip suskirstyt nepagalvotas sprendimas. Pagal amžių. Pernai nesąmonių užteko. Orientuokitės į dalyvius, nes bilietai labai brangūs.

 23. Kupiškėnas parašė:

  Baisu ėjau tas juodas granitas baigia ištrupėt visas gabalais …

 24. Julija parašė:

  Bilietai į Stichijas labai labai brangūs!!! Kas atsakytų kodėl? Juk nieko ypatingo. Kaip ir kituose miesteliuose.

 25. Kvietkas parašė:

  Viešniai baisi aikštė.Turbūt geriau buvo senoji?Tvarko Kupiškį-blogai,nedaro nieko -vėl blogai.Puiki aikštė.Šiuolaikiška.Iškilminga.O gal kai kas pasiilgo kitokių spalvų?Aikštė-tai ne parkas ir ne rūtų darželis.Džiaugiamės gražėjančiu Kupiškiu.

 26. parašė:

  Baikit jūs bambėti vieną kartą . Nuostabus mūsų miestas , tvarkosi , grąžinasi , visada malonu grįžti . Jaukios , sutvarkytos – tvarkomos gatvės ir gatvelės . Išmokit džiaugtis tuo ką turim .

 27. Taigi parašė:

  Kiekvienas galime turėti savo nuomonę ir ją išsakyti nereikia pykti jei ji yra kitokia daugiau pagarbos vieni kitiems,tolerancijos ir žmoniško supratimo,o ne smerkimo

 28. parašė:

  Ne visiems vadams patinka skirtinga nuomonė. Tai jau rodo didybę.

 29. Mykoliukas parašė:

  Gerb. mere, mažiau klausykit Danienės ir nebūkit jos pasiuntinuku. Jau net nepatogu matyti ir girdėti. Esat rajono vadovas. Nesižeminkit.

 30. Lingaudala parašė:

  Gamtoje stichiju pilna.Ar verta dar dirbtinai sukelti?grazinkite Lingaudala…kai visiems buvo gerai ir nemokamai

 31. Stich. parašė:

  O ką tada veiks ponia Danienė? Ką ji kultūros.c. daugiau dirba? Argi ne jos čia renginys su brangiausiais bilietais?

 32. Kupiskenas parašė:

  AIKSTE ZIAURI .
  Geda del jos ! gudzia tai .. na kad nors kazka dare . Bet padare ne i vienus vartus .
  Pratinama gyvent be gamtos supratymu . Ant betono o geriausiai butu visus sukoncervuot betono dezej ir matyt juos kai leipsta .
  Paskutynes technologijos ar tendecijos veda prie zmonyjos tupumo ,beprotybes . Kuo jaunimas ismokintas jau dzaugtis .
  Kaip ir naikinami lietuvos miskai ,parkai ir miestu parkeliai .
  Tupumo apraiskom siais laikais neribotas limitas ir tai pavadinta Laisve zmonijos gerovei .
  Sekmes naikinant toliau kuo mes dusuojam ir vardan ko gyvi esam .
  Anksciau lietuj nulijus nors dalinai jautesi medziu gaivinantis kvapas daba centras dusuos betonu ir asfaltu .
  Ziemai atejus bus ziauru ziuret , sioj vietoj tinka zodis rusiskas ,,Placas ..
  Projektas gan gudras savo siauraprotiskumu .
  Kuo daugiau betono daugiau gamtoj chemijos ir maziau misku tuo Lietuva geriau ir suolaikiskiau gyvens .

 33. Kupiskenas parašė:

  Tokius pinigus investuojant i miesto struktura galima pateikt kelis projektus ar mintis projekto ruosimuj ir apklaust zmones kaip noretu matyt savo miesto centra ir kitas vietas .
  Apklausa nesuteiktu daug rupesciu ar islaidu MUSU DIDELIAN MIESTELY .
  Genijai lai pirma pateikia savo vizijas ir leidzia zmonem nusprest kaip atrodis ju miestas .
  Ne valdzia stato miesta o tie patys zmones kurie gyvena ir priziuri per valdziai skirtus pinigus is Eu .
  TAI MUSU VISU MIESTAS O NE TU KAS PUNIGUS GAUNA IR LEIDZIA PAGAL KAZKIENO NURODYMUS .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *