Pradžia » Aktualu » Po Kupiškį ir kitus rajonus važinėja asmenys, apsimetantys policijos pareigūnais

Po Kupiškį ir kitus rajonus važinėja asmenys, apsimetantys policijos pareigūnais

Po Kupiškį ir kitus rajonus važinėja asmenys, apsimetantys policijos pareigūnais

Publikavimo data: 2019-09-12

Šiandien, rugsėjo 12 d., feisbuko puslapis „Kupiškio policija” praneša: po Kupiškį ir kitus rajonus važinėja galimai keturi asmenys – trys vyrai ir moteris, – apsimetantys policijos pareigūnais. Apsimetėliai nedėvi uniformų, atvyksta specialiais ženklais nepažymėtu automobiliu. Teigdami, jog yra policijos pareigūnai, asmenys parodo neaiškios kilmės ženkliuką ir apžiūrinėja gyvenamąsias, ūkines patalpas – neva norėdami patikrinti, kaip žmonės tvarkosi buityje.

„Informuojame, kad policijos pareigūnai turi tarnybinius pažymėjimus, o ne kažkokius ženkliukus, be to, patalpų apžiūrai ar kratai atlikti privalo būti teisinis pagrindas (atliekamas ikiteisminis ar administracinis tyrimas, teismo priimta nutartis atlikti kratą ir t. t.)” – rašo „Kupiškio policija”.

Apie įtarimus, jog buvo apsilankę sukčiai, policija ragina pranešti trumpuoju pagalbos telefonu 112 ir prašo nesivelti į konfliktus su atvykusiais asmenimis, įsidėmėti automobilio markę, modelį, valstybinius numerius, atkreipti dėmesį į asmenų individualius požymius, kitas detales.


Parengė temainfo.lt

Komentarai 3 komentarai

  1. Pf parašė:

    Viska žino o nepagauna. Pievos kažkokios.

  2. Regina parašė:

    Taigi tegu budi kaimuose ir seka policininkai tuos sukcius. Ir susekė, jeigu tinkamai dirbs.

  3. Girdi parašė:

    Nebesvaik nesamoniu, zinove tipo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *