Pradžia » Aktualu » Policija Šv. Valentino dieną mini kitaip

Policija Šv. Valentino dieną mini kitaip

Publikavimo data: 2017-02-14

Vasario 14-ąją – Šv. Valentino, arba įsimylėjėlių dieną – Panevėžio apskrities policijos darbuotojai paminėjo netradiciškai: bendruomenės pareigūnai ir policijos bičiulis Amsis, nešini suruoštais lauknešėliais, vyko į svečius pas sunkiai besiverčiančias šeimas.

Visos Panevėžio apskrities policijos darbuotojai pasidalijo su meile ruoštomis savo gėrybėmis žiemai, dovanėles puošė, rašė linkėjimus ir gražius žodžius.

Darbuotojai noriai ir aktyviai dalyvavo šioje akcijoje, išradingai puošė pačių virtų uogienių ir konservų stiklainius.

Visi lyg susitarę teigė: smagu pasidalinti ir tokiu šiltu dėmesiu pradžiuginti tuos, kuriems labiausiai reikia pagalbos, –juk gėris visada sugrįžta gėriu!

Aplankytos šeimos buvo maloniai nustebintos ir dėkojo už nuoširdžią pagalbą. Vaikučiai linksmai šnekučiavosi su atvykusiais pareigūnais, kalbėjosi apie meilę ir gėrį. Mažieji gavo ir specialiai jiems paruoštų dovanėlių, mokyklinių reikmenų, atšvaitų, kad visada būtų saugūs eismo dalyviai.

Pareigūnai linkėjo, kad taip gražiai prasidėjusi meilės diena būtų jauki ir suburtų visą šeimą, skatintų pasakyti gerą žodį, komplimentą, prisipažinti mylint.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK komunikacijos grupės vyresnioji specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *