Pradžia » Aktualu » „Pontem” valgyklėlė – Kupiškio gimnazijoje

„Pontem” valgyklėlė – Kupiškio gimnazijoje

Publikavimo data: 2015-08-07

 

UAB „Pontem“, laimėjusi Kupiškio rajono savivaldybės mokinių maitinimo paslaugos konkursą, dirba ir vasarą: Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos valgykla maitina miestelėnus. Darbo dienomis lankytojai priimami nuo 10 iki 14 val., bet daugiausiai jų susirenka per pačius pietus.

– Apie 13 val. pradedame tvarkytis uždarymui, nes žinom, kad vėliau niekas nebeateis, – sakė virėjos.

– Mums būtų tekę darbuotojams mokėti už prastovą, o dabar jie užsidirba atlyginimą, – temainfo.lt sakė UAB „Pontem” mokymo įstaigų maitinimo paslaugų segmento vadovė Aldona Baublytė.

Porcijos nemažos, maistas nebrangus: šaltibarščiai su bulvėmis, žemaičių blynai ir stiklinė pomidorų sulčių kainuoja 1,80, muštinis kiaulienos kepsnys – 1,30  Eur – mokyklinės kainos. Daugelis patiekalus perka ir išsinešti; kaip beskaičiuotum, apsimoka.

Teko teirautis restoranų žinovo, rašytojo Andriaus Užkalnio apie arbatpinigių dydžius.

– Lietuvoje aš palieku 10 proc.,  ar šiek tiek daugiau. Europoje – tiek pat.

Amerikoje kiti standartai; ten dažniausiai nuo 15 proc. prasideda, – teigė A.Užkalnis.

Nustebom: „Pontem” arbatpinigių neima.

Neverda ši valgyklėlė ir kavos.

– Žmonių nenuodijam, – be jokio šypsnio pasakė virėja.

Nėra kavos, todėl niekas čia neužsisėdi; pavalgo ir išeina.

„Pontem”, žinoma, galutinai neišsprendžia Kupiškio problemos: miestas neturi kavinės, ir po 18 val. nėra kur užsukti bent jau pomidorų sulčių. Vis dėlto kupiškėnams čia patinka valgyti: kasdien į „Pontem”  užsuka per 50 žmonių.

UAB „Pontem“ atidarymo įkurtuves Kupiškyje šventė balandžio 28 d.; L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje bendrovė yra įkūrusi savo padalinį.

 

Rita Aukščionytė


Komentarai 7 komentarai

 1. Įdopmu parašė:

  Tai kava nuodas?

 2. Gimnazistė parašė:

  Kaip čia pasakius tų kainų mažumas… Palyginus su tuo jog anksčiau galėdavai pavalgyt už 2-3 litus, dabar be 1,5€ badausi. Tiek čia tų “mokyklinių” kainų ir laaabai didelių porcijų.

 3. lolo parašė:

  kai taip karsta tingisi gaminti namuose.

 4. sena prekybininkė parašė:

  Buvo laikai, kai už 5 ct pas žydą galėjai nusipirkti 5 dideles barankas. Tai jau palyginus Pontem brangininkė. Bet dabar šilumininkai, įstaigų darbuotojai eina valgyt į gimnaziją. Pigiau nerasi.

 5. valgytoja parašė:

  Tas, kas sako, kad maistas skanus, tikriausiai, nevalgė šioje valgykloje iki privatizavimo. Maistas labai suprastėjo, o giriamasis muštinis tiek ,,muštas”, kad net persišviečia. Visi patiekalai labai pabrango, bet porcijos tikrai nepadidėjo, nebent ryžių daugiau įdeda. Gaila, kad tokia gera virėja Nijolė turi gaminti tokį niekalą ir dar šypsotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *