Pradžia » Aktualu » Prasidėjo Floristinių kilimų konkursas „Anykščiai. Čia žmonės kuria“

Prasidėjo Floristinių kilimų konkursas „Anykščiai. Čia žmonės kuria“

Publikavimo data: 2019-07-26

Anykščių rajono savivaldybės rengiamos miesto šventės Tarptautiniame floristinių kilimų konkurse „Anykščiai. Čia žmonės kuria“ registravosi bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų, verslo įmonių ir kitų juridinių asmenų 21 kolektyvas. Yra svečių iš Baltarusijos ir Latvijos. 
Tikėtasi italų iš Pietra Ligure miesto, kur kilimus yra dėlioję ir patys anykštėnai, bet jie šiemet neatvykta į anykštėnų konkursą.

Varžomasi trijose –A, B ir C – laisvai pasirinktose konkursinėse grupėse.
Kaip skelbia konkurso rengėjai, A grupės kilimo plotas turi būti ne mažesnis kaip 10 kv. m, B grupės –  nuo 6 iki 10 kv. m; abiejose kategorijose forma pasirenkama laisvai. C grupės kompozicijos vienas iš matmenų – aukščio arba pločio – turi būti ne mažesnis kaip 2,5 m.

Konkurso dalyviams bus atlyginamos kelionės, augalų, priemonių kilimui pinti įsigijimo išlaidos: dalyviams iš kitų valstybių – 400, iš kitų Lietuvos savivaldybių – 130, anykštėnams – 100, anykštėnams, B ir C grupių dalyviams, – 70 Eur.

Rytoj 10 Floristinių kilimų konkurso nugalėtojų bus apdovanoti piniginiais prizais ir diplomais. Konkurso dalyviai, nelaimėję piniginių prizų, bus apdovanoti specialiais prizais ir padėkomis.

 


temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *