Pradžia » Aktualu » Prisiekė Kupiškio rajono savivaldybės taryba

Prisiekė Kupiškio rajono savivaldybės taryba

Publikavimo data: 2019-04-17

  

Šiandien, balandžio 17 d., Kupiškio kultūros centro Didžiojoje salėje prisiekė Kupiškio rajono savivaldybės taryba. Į iškilmingą posėdį atvyko 19 tarybos narių ir meras Dainius Bardauskas. Priesaiką priėmė Kupiškio rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkas Rolandas Aukštikalnis. Paskutinis prisiekęs Dainius Bardauskas po priesaikos buvo papuoštas rajono mero regalijomis.

Sveikinimą merui D. Bardauskui atsiuntė Lietuvos Respublikos Premjeras Saulius Skvernelis. Merą ir Tarybos narius sveikino Seimo narys Raimundas Martinėlis, Panevėžio krašto parlamentarų grupės – Bronislovo Matelio, Jono Jaručio, Petro Nevulio, Povilo Urbšio, R. Martinėlio, Antano Matulo, Rasos Juknevičienės, Virgilijaus Aleknos, Guodos Burokienės, Viktoro Rinkevičiaus ir Audrio Šimo – vardu  perskaitė Seimo narys A. Šimas.

Priesaikos nepriėmė TS-LKD narys Egidijus Černius. Su juo susisiekė temainfo.lt, tačiau E. Černius atsiprašė šiuo metu negalįs kalbėti, savo nedalyvavimo iškilmingame posėdyje priežastį žadėjo pasakyti vėliau. Kaip teigia jo kolegos, E. Černius savo žmoną išlydėjo į gimdymo namus.

Tarybos darbas persikėlė į įprastą vietą – Kultūros centro Vitražų salę, tačiau posėdžio pradžia užtruko. Meras D. Bardauskas paprašė valandos.

– Deja, taip klostosi, taip turi būti, – ilgos pertraukos priežasties nesakė rajono meras.

Neoficialiais duomenimis, laukiama STT pažymos, patvirtinančios, kad rajono Savivaldybės administracijos direktoriumi gali būti renkamas Marius Mališauskas.


temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotraukos

Komentarai 24 komentarai

 1. Vm parašė:

  Ko meras be kvietku?

 2. As parašė:

  TAi jau isrinko kitai kadencijai, kam tie kvietkai, stengtis nebereikia, savo pasiekta 😀

 3. Elena parašė:

  Notkau pradėk mokintis tarptautinių žodžių. Gėda darosi dėl tavęs.

 4. Euras parašė:

  Mere, tai Janušonienę iškomandiravot už mūsų pinigus į Vengriją. Jei žmogus nesugeba ir nenori dirbti, tai ir brangios komandiruotės nepadės. Komandiruotės į užsienį labai brangios. Dejuojat, kad pinigų nėra. Bet kai kam visada surandat. Naujoj kadencijoj tikimės iš jūsų socialinio teisingumo. O dabar numylėtiniams davė, o kitiems ne. Versmės kolektyvui siūlot vienos dienos kelionę, Janušonienei negailit ir brangių komandiruotpinigių.

 5. Kult. parašė:

  Todėl meras ir globos kultūrą, kad galėtų nuolaidas ir komandiruotes išskirtinėms dalinti? Ar taip?

 6. Liuks parašė:

  Sėkmės tarybai! Ypač daugumai.

 7. Atsakymas gerbiamajam/ajai eurui parašė:

  Nesuprantu, iš kur toks lietuviškas šlykštumas ir pasitenkinimas šmeižiant kitą žmogų ANONIMIŠKAI, gėda. Gerb. direktorė yra vienas iš nuoširdžiausių ir darbščiausių žmonių, kuriuos pažįstu, išvykdama į komandiruotes ji tobulėja, plečia akiratį, pasisemia idėjų.
  Ir iš kur jūs žinote, kad ji dirbti nenori? Pažįstate ją? Nemanau.
  Prašau nustoti šmeižti žmones, kurių nepažįstate ir skaičiuoti TIK SAVO pinigus, nes jie jums turi būti svarbiausi.
  O jeigu tobulėjimas jums neįtinka, man gaila…
  Ačiū už supratingumą, tai mano nuomonė

 8. Pritariu eurui parašė:

  Iš kur tas nuoširdumas ir gerumas? Tikrai nepažįstat. Geros kabutėse idėjos už didelius didelius pinigus. Ne visiems kolektyvams pinigai byra, bet rezultatai žinomi Lietuvoje. O pinigai yra ne asmeniški direktorės, bet mokesčių mokėtojų. Tad būtina už kiekvieną eurą atsiskaityti viešai. Turite šitai žinoti. Dėl supratingumo galima diskutuoti, jis nematomas, kai nėra pinigų.

 9. klausimėlis parašė:

  Tarybos narys Valentinas Beinorius pirmojo tarybos posėdžio metu būsimojo vicemero teiravosi, ar kultūros sritis ir ateityje lieka mero Dainiaus Bardausko žinioje? Tai ko čia pykti?

 10. Oho parašė:

  Valstietes tai po viena kvietka gavo 🙂

 11. įdomu parašė:

  Parašykit kas iš savivaldybės tokiam ilgam laikotarpiui kaip Janušonienė vyksta į užsienį tobulintis? Ir ne pirmą kartą?

 12. Buda Pešta parašė:

  Nesinervinkit dėl Vengrijos. Nepatobulės.

 13. Vienintelis geras parašė:

  Labai gaika kad Apšega nebe Taryboj…

 14. Rūta parašė:

  Nu laba diena, o Kur Klaida Miciūnas ?

 15. Rimas parašė:

  Po rinkimų nebėra mero monologų. Jis galėtų atsakyti apie komandiruotes į užsienį o ypač Janušonienės ir jų kaštus biudžetui.

 16. Rytai parašė:

  Priaugnti nagai ir blakstutes, antakiai – tatuskes. Kas?

 17. Rytai parašė:

  Priauginti plaukai ir blakstutes, antakiai – tatuskes.

 18. BRAVO parašė:

  Sekmes Merui ir Tarybos daugumai, dirbant Kupiskio labui. Jus palaiko visi mastantys kupiskenai. Visiems cia viskas aisku, socialinio teisingumo paprastai labai garsiai moka reikalauti tie, kas nedirba. Nori visko ir daug, isskyrus darba…

 19. Irena parašė:

  kas antra moteris dabar save prisižiūri,jau geriau nei seniena smirdėti

 20. to Irena parašė:

  Tokiu prisiziurinciu uzsieny klausia “are you from Russian”? Paziurekit pvz. i Bilotaite – jauna, grazi moteris, turinti subtilu (islavinta) skoni. Nors, sakoma, del skonio nesigincyjama. Tai nebesigincysiu. Kazkam grazu dirbtinis grozis.

 21. Irena parašė:

  supratau kas jūs 🤣

 22. To Irena parašė:

  😀 valio, jei jums tai reiksminga

 23. To Irena parašė:

  Man atrodo tu smirdi per kilometrą. Prie kompo tokios daugiau ir nemoka. Pavydėti ir smirdėti. SĖKMĖS.

 24. Laima parašė:

  tai jūs sėdyt ir laukiat straipsnio,kad kažką apdergt- labai negražiai elgiatės.Pajuokti ir apdergti žmogų yra lengva,ypač pasislėpus.Nesielkite taip! Juk jūs aš manau,esate ne idealus asmuo.Su ŠV.VELYKOM !Marginkite geriau kiauśinius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *