Kaip skelbia Rokiškio rajono vietos veiklos grupės (VVG) svetainė www.rokiskiovvg.lt, trijų kaimyninių – Biržų, Pasvalio ir Rokiškio – VVG teritorinio bendradarbiavimo projektas „Informacinės partnerystės formavimas“ jau turi savo firminį logotipą „Suk į kaimą“. Įsibėgėja pagrindinės projekto veiklos.

Rugpjūčio 13 d. teritorinio projekto darbo grupės nariai Rokiškyje susitiko su viešuosius pirkimus laimėjusia UAB „Lexita WEB“ ir aptarė tinklalapio – duomenų bazės – idėją.

Tuoj po to vyks partnerių konferencijos, bus gaminama ir eksponuojama daug vizualinių priemonių: trijų rajonų gyventojams internetinio tinklalapio ženklas turi būti atpažįstamas, populiarus, o tinklalapio informacija – kasdieniniu poreikiu.

Projektas „Informacinės partnerystės formavimas“ visuomenei pateiks prieinamą galimybę skelbti apie savo verslą ir paslaugas kaime. Galimybė viešinti tokią informaciją bus teikiama nemokamai: tai dar labiau skatins smulkių amatų vystymąsi.

Projektą finansuoja Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos priemonė ,,Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“. Trijų rajonų VVG iš joms skirtų krepšelių projektui įgyvendinti sudėjo per 467 tūkst. litų.