Pradžia » Aktualu » Renginių bilietais kupiškėnai ketina prekiauti portale tiketa.lt

Renginių bilietais kupiškėnai ketina prekiauti portale tiketa.lt

Renginių bilietais kupiškėnai ketina prekiauti portale tiketa.lt

Publikavimo data: 2018-12-21

Gruodžio 20 d. posėdžiavusios Kupiškio rajono tarybos sprendimu buvo papildyti rajono Kultūros centro renginių bilietų įkainiai.

Kaip sakė rajono Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė, Centras ketina prekiauti renginių bilietais internetu portale tiketa.lt. Įsigyjant bilietą per šią platformą taikomas paslaugos administravimo mokestis, nustatytas „Tiketos”. Jis, priklausomai nuo bilieto kainos, siekia nuo 0.35 iki 1.20 Eur. Kultūros centro kasoje įsigyjant renginio bilietą, jo kaina išliks tokia, kokia skelbiama afišose.

Neįgaliesiems, pensininkams, daugiavaikėms šeimoms, anksti įsigijusiesiems bilietą perkant jį internetu nebus taikomos nuolaidos, kurios buvo priimtos ankstesniu Tarybos sprendimu.

Kupiškio kultūros centre taip pat bus galima nusipirkti bilietus į visus renginius, kuriuos organizuoja „Tiketa“. Už kiekvieną parduotą bilietą Kupiškio kultūros centras gaus po 0.18 Eur.

Tarybos narys Paulius Pranckūnas siūlė „Tiketos“ mokestį įtraukti į Kupiškio kultūros centro išlaidas, kad perkant bilietą internetu nereikėtų mokėti papildomai. Jam pritarė Tarybos narys Valentinas Beinoris. Pasak jo, bilietai į Kultūros centro renginius ir taip yra brangūs pagal vietos gyventojų pajamas.

Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas teigė, jog šis sprendimas pildytas, kelis kartus keistas, todėl reiktų peržiūrėti jo nuostatas ir koreguoti iš esmės. Jis kvietė Tarybos narius teikti siūlymus raštu jam arba vedėjai J. Trifeldienei. Meras sakė turįs atsakymus pasisakiusiesiems, bet jų neišdėstė. Tepasakęs „tiek to“, Tarybos narius meras paragino pritarti sprendimui. Galimybė bendradarbiauti su „Tiketa“ buvo patvirtinta 15 balsų „už“.


temainfo.lt

Komentarai (19)

 1. Fui parašė:

  Negi Danienės saviveikliniai kalėdiniai spektakliai dar pabrangs? O koks rezultatas? Sau ir draugams tikriausiai išsimokės eilinį kartą didžiulius honorarus, pabaliavos, dar savivaldybė pridės nemažą sumą. O jūs pirkit bilietukus. Fui

 2. Antanas ; parašė:

  Savivaldybė privalo prisidėti nes irgi baliavos.

 3. D.D parašė:

  Pikčiurnos, džiaukitės kad yra Danienė, Janušonienė ir dar keletas aktyvių žmonių, nes kultūros lygis palyginti su Morkūnaitės laikais pakilo į neregėtas aukštumas.

 4. Lina parašė:

  Kodel kasoje neinformuoja apie nuolaidas daugiavaikems seimoms ar pensininkams ?

 5. Piktumas ima parašė:

  Į kokias aukštumas, kad nesugeba net eglutės įžiebimui šventės paruošti? Kad pastato sienų jubiliejų švenčia? Juk kažkas daroma tik už didelius, labai didelius biudžeto pinigus. Laikas direktorei už išlaidas atsiskaityti. Bus kita taryba, atsiskaitys. O gal ir ši dar sugebės pareikalauti?

 6. Atsipeikėkit parašė:

  O bilietų kasą į lauką iškėlė gal todėl, kad žmonės neužuostų kavos kvapo? O gal dar ir kitokių šventinių kvapų pirmo aukšto kabinetuose? Sninga, pinigus krapštyt reikia. Kasininkė sėdi tarsi lauke. Ar nemato valdžia kas dedasi kultūros centre? Gal prieš rinkimus akis prasikrapštys?

 7. ?? parašė:

  Įdomu, kodėl šį klausimą pristatė vedėja Trifeldienė, o ne direktorė Janušonienė? Tikrai gandai pildosi, kad kėdė kliba?

 8. Na, parašė:

  Aktyviai lankau (seniau daugiau lankiau) renginius. Nepastebėjau tų aukštumų,į kurias keliate dabartinės valdžios darbą. Kad pabrango, kad sunkiau patekti senjorams ir invalidams,tai matau. O tuos naujametinius garsiuosius spektaklius tai ignoruoju. Geriau renkuosi TV. Viskas kreipiama į pasipinigavimą ir ,,grietinėlės“ pasipuikavimą.

 9. Private parašė:

  Ar neatrodo, kad kultūros centras su Janušoniene ir Daniene tampa privačiu komerciniu centru už mūsų biudžeto ir bilietų pinigus?

 10. Patyčios? parašė:

  Pandėlyje Danienės spektaklis 26 d. už 6-7 eur. Kupiškyje kitas spektaklis 14-16 eur. Vadinasi, galima nemelžti biudžeto ir išsiversti pigiau. Na, kaip sako, jeigu karvė duodas melžiama, kodėl ne………

 11. :D parašė:

  Jo… ir kiek čia rašančių bambeklių 😀 Jei sugebate padaryti geriau, pigiau, kad kultūros centras taptų dar patrauklesnis, tai pirmyn – ateikite ir padarykite. Na, o kas kitiems režisieriams neleidžia padaryti geresnių renginių? Neišeina, nemoka, o gal geriau užsiimti kokiomis nors intrigomis, pabūti ale politike ar dar kokį š… pamalti.

 12. Demokratija parašė:

  Jei pateikia konkrečius faktus, tai jau bambeklis? O kur demokratinis mąstymas? Jei apie kultūrą, tai draudžiama? Ar čia socdemų sovietinis pasvarstymas, ar tiesiog nesuprantančio komentatoriaus? Kad kult. centras mėgsta biudžeto pinigus, tai akivaizdu. O už gerus pinigus ir velnias gali angeliuku pavirsti. Nebijokite nemalonios tiesos. Užtenka.

 13. :) parašė:

  Jei šnekēti apie biudžetą, tai švietimas, medicina, policija, ugniagesiai, kultūra, seimas, visų rajonų tarybos, ministerijosir kt. ir yra biudžeto ėdikai. Dar pridėkim ir streikuojančius pedagogus, tai pabambėkit ir ant jų. Turbūt didžiausia bėda valdyme, tai kai juos priima idiotai esantys tarybose.

 14. Brrr parašė:

  Kiek supratau, komentatoriai kalba apie perteklinį, labai dosnų, gal ir ne visuomet tikslingą biudžeto vartojimą kultūros centre. O medicina, švietimas, policija ir kt. tikrai pertekliaus nejaučia ir honorarų sau neskiria. Ką čia šnekėti. Netvarka.

 15. To - brr parašė:

  Turbūt kitiems būtų geriau, kad kultūros centre niekas nevyktų, kaip anksčiau – stovėtų ir merdėtų tuščias. Nieko nedarant nei klaidų, nei išlaidų. Atjungti elektrą, visas komunikacijas, darbuotojus paleisti ir paversti pastatą kiaulių ferma – kandidatų į šias pareigas matomai yra 😀

 16. !!! parašė:

  Tamsta nusišnekat. Ir anksčiau gyvavo kult. c.

 17. :D parašė:

  Gyvavo? 😀 Turbūt daugiau naftalinu smirdėjo 😀

 18. Taigi parašė:

  Ką čia šnekėt,kad seniau niekas nevyko KC. Vyko spektakliai, geri koncertai. Įvairūs kultūriniai projektai iš kitur pasiekdavo Kupiškį. Va dabar tai renginiai skirti saviems… ir dar kas nors dėl paukščiuko. Pasižiūrėjus to 35- mečio nuotraukas, matosi, kad jokios pagarbos tiems, už kurių nugaros didžiulis įdirbis. Ir visa tai turėtų matyti meras, tarybos nariai. Jei turi tiek proto, kad suprastų apie reikalus…

 19. Atsiprašyt parašė:

  Neįžeidinėkit ir anksčiau kūrybingai dirbusių kultūros darbuotojų. Aiškėja kažkoks pasipūtimas, fanaberija ar kas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *