Pradžia » Aktualu » Rėzeknės turnyre kupiškėnas imtynininkas Gytis Daugėla pelnė sidabrą

Rėzeknės turnyre kupiškėnas imtynininkas Gytis Daugėla pelnė sidabrą

Publikavimo data: 2019-11-20

Rėzeknės tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre ant imtynių kilimo kovojo keturių šalių – Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Baltarusijos – sportininkai. Kupiškio komandai atstovavo trys imtynininkai. Geriausiai sekėsi Gyčiui Daugėlai (svorio kategorija iki 40 kg). Laimėjęs tris kovas pogrupyje finalinėje kovoje Gytis nusileido sportininkui iš Kauno ir liko antras.

Pasiekęs keturias pergales ir patyręs vieną pralaimėjimą trečias vietas savo kategorijose iškovojo Domas Ulkė (32 kg). Tris pergales ir vieną pralaimėjimą patyręs Medas Barzdenys (50 kg) irgi įvertintas bronza.
Turnyro organizatoriai visus sportininkus apdovanojo atitinkamo laipsnio diplomais, medaliais ir taurėmis. Varžybų organizatoriai suteikė nemokamą maitinimą ir apgyvendino Kupiškio sportininkus.