Pradžia » Aktualu » Režisierė Vita Vadoklytė prašo pagalbos: gal kažkieno sodyba „pasipuošė” iš jos klėties vogtomis relikvijomis?

Režisierė Vita Vadoklytė prašo pagalbos: gal kažkieno sodyba „pasipuošė” iš jos klėties vogtomis relikvijomis?

Publikavimo data: 2020-01-22

Į visuomenę kreipiasi Skapiškio teatro „Stebulė” bei vaikų ir jaunimo studijos „Ku-kū” režisierė Vita Vadoklytė: apvogta jos draugo sodyba, kurioje ji buvo įrengusi klėtį. „Netekau man brangių sendaikčių, suvenyrų bei drožinio. Man visa tai daug daugiau reiškia, nei šiaip daiktai… Tai mano mylimų, jau Amžinybėn iškeliavusiųjų Tėvelio, Onutės Jurkštaitės, tautodailininko Broniaus Bickaus dovanos bei palikimas – žibalinės lempos, girnapusės, žarijų lygintuvai, klėčių ir svirnų raktai…” – pasakoja režisierė. Ji teiraujasi, gal šį mėnesį kas nors kam nors siūlė šiuos daiktus nusipirkti, pasikeisti į ką nors?

„Gal pastebėjote, kad kažkieno sodyba „ pasipuošė” tokiomis relikvijomis…Esu dėkinga visiems, kurie nesate abejingi”, – rašo režisierė.

Išėmus langą įlįsta ir į gyvenamąjį namą. Prisistūmę stalą užsliuogė ir ant aukšto. Dirbo duris užsikabinę iš vidaus, taip ir paliko iš vidaus jas užkabintas.

Vagys, ko gero, atvyko mašina: trijų girnapusių maiše neišsineši… Sakytum, ir šmirinėjo kolekcionieriai: aliuminių daiktų nelietė, o susirinko žibalinių lempų gaubtus…

Policijos pranešimuose skelbiama, kad vagystė pastebėta sausio 17 d. 15.17 val. Nuostolis tikslinimas. Tokius daiktus sunku ir įkainoti.


temainfo.lt
Vitos Vadoklytės asmeninio archyvo nuotraukos

Komentarai 4 komentarai

 1. Tikekim parašė:

  Gaila…bet vagys dar sienas palieka.Ne paguoda,bet tikekim atsiras

 2. Ana parašė:

  Vitai čia kiekvienas daiktelis brangus. Apšliaužojo, susirinko. Kas ir užaugino tokius?

 3. Joana parašė:

  Ištvermės ir kantrybės, miela Vita.Sukelsim tikrą sunamį ilgapirščiams vagišiams…

 4. NB parašė:

  Suprantu Vita. Gal paaiškės kas tokie vogė. Nemaloniausias jausmas, kad kažkokie parazitai knisosi po asmeninius daiktus. Teko girdeti is pazistamu zmoniu apie 2 kupiskenus vagis, apvogusius ne viena sodyba Pandelio apylinkese. Taigi tokiu nuzmogejusiu visur yra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *