Rokiškėnai kviečia susikibti rankomis, anykštėnai – rinktis prie paminklo Laisvei, kupiškėnai – pasimelsti

Anykščiai
Anykščių rajono savivaldybė neorganizuoja autobuso gyventojų kelionei į Baltijos kelio akcijos vietą. Kaip temainfo.lt sakė Savivaldybės specialistė ryšiams su visuomene Silvija Sakevičiūtė, anykštėnai keliaus savarankiškai, kooperuojasi vieni su kitais.
– 11 val. bus aukojamos šv. Mišios Anykščių bažnyčioje, o 12 val. – pakelta Lietuvos vėliava A. Baranausko aikštėje, prie paminklo Laisvei, vyks teatralizuotas renginys „Prisiminimų keliu“, skirtas Baltijos kelio 30-mečiui, – sakė specialistė.Savivaldybė kviečia Anykščių rajono gyventojus burtis prie kryžiaus, ženklinančio vietą, kurioje 1989 m. rankomis susikibę stovėjo anykštėnai. Nurodoma ir anykštėnų Baltijos kelyje stovėjimo vieta: „nuo Velžio kelio sankryžos į dešinę pusę apie 1,5 km, prieš upelio Juoda nuorodą, dešinėje kelio pusėje.“


Rokiškis
Planuojama, kad į Baltijos kelią jungsis apie 100 rokiškėnų, juos lydės Rokiškio baikerių kolona. Rokiškėnai net subūrė iniciatyvinę grupę „Rokiškio krašto vėliavos Baltijos kelyje“, rinko aukas dviem vėliavų stiebams, kurie pastatyti rokiškėniškoje Baltijos kelio atkarpoje, magistralės Vilnius–Panevėžys 115 kilometre, o rugpjūčio 23 d. ant jų suplevėsuos Lietuvos ir Rokiškio vėliavos. 
Rokiškio kultūros centro direktorė Vaiva Kirstukienė, paklausta, ar Kultūros centras planuoja kokį renginį mieste, skirtą Baltijos keliui, atsakė: 
– Taip, prašom.
Ir „prikabino“ visą sąrašą renginių: 19 val. visi kviečiami rinktis Kultūros centro aikštėje susikibti rankomis, prisiminti istorinę dieną, stebėti tiesioginę transliaciją iš 115 kilometro, pažiūrėti filmo „Rokiškėnai – Baltijos kelyje“, pasimėgauti kultūriniais ir pramoginiais renginiais.


Kupiškis
Rugpjūčio 23 d. 12 val. Kupiškio Kristaus žengimo į dangų bažnyčioje bus aukojamos Mišios už Baltijos kelio dalyvius. Likusiesiems Kupiškyje renginių nebus.
Kupiškėnai kvietimą kelionei į Baltijos kelią nutraukė rugpjūčio 14 d.: registravosi 54 žmonės. Iš Kupiškio autobusas pajudės 16.15 val., o netrukus išvažiuos ir Kultūros centro meniniai kolektyvai. 
Baltijos kelyje kupiškėnai stovėjo Panevėžio rajono Velžio seniūnijos Paberžio kaimo ribose, kelio Vilnius–Panevėžys sankryžoje Velžys–Jotainiai–Pagiriai–Šėta.


temainfo.lt