Rokiškėnas Gvidas Sakalis – „Geriausio jaunojo automechaniko 2020” konkurse pelnė ketvirtą vietą

Konkurse „Geriausias jaunasis automechanikas 2020” Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos auklėtinis Gvidas Sakalis užėmė ketvirtą vietą.

„Mokykla didžiuojasi savo mokiniu Gvidu, konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2020” respublikiniame finale pasiekusiu puikių rezultatų. Vilniuje, Litexpo rūmuose, tarptautinės parodos „Studijos 2020“ metu vykusiame renginyje Gvidas rungėsi su geriausiais visos Lietuvos jaunaisiais automechanikais ir iškovojo ketvirtą vietą. Tai didžiulis pasiekimas!” – skelbiama Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos (TVŪŽM) feisbuko paskyroje.

Mokykla didžiuojasi savo auklėtiniu G. Sakaliu, vasario 6–7 d. susirungusiu su devyniais geriausiais profesinių mokyklų ir mokymo centrų automechanikais.

Rokiškio TVŪŽM sveikina ir Gvido profesijos mokytoją Darių Kišūną bei visus automobilių mechanikų profesijos mokytojus už didžiulį indėlį rengiant Gvidą šiam konkursui.

Pirmą vietą pelnė birželio 27–28 dienomis tarptautiniame konkurse, vyksiančiame Lenkijoje, Lietuvai atstovaus Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos auklėtinis Joris Varneckis.


temainfo.lt
Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos nuotr.