Pradžia » Aktualu » Rokiškio liaudies teatras E.Druskinui padėjo apsispęsti: jis grįžta

Rokiškio liaudies teatras E.Druskinui padėjo apsispęsti: jis grįžta

Publikavimo data: 2017-01-25

Erikas Druskinas

Pirminė žinia, kad Rokiškio kultūros centro direktorius Erikas Druskinas atsiėmė pareiškimą išeiti iš darbo, nesukėlė pasitikėjimo.

– Ar tai tiesa? temainfo.lt klausė direktoriaus Eriko Druskino.

Taip, atsakė jis.

– O kas tuomet buvo vakar? Su sveikata blogai?

Norėjau prisiimti atsakomybę dėl to, kas vyko, kai buvo įtraukinėjami jauni darbuotojai. Tai buvo reakcija į pletkus ir komentarus. Tarsi tie jauni žmonės sėdėtų šalia Trubadūro. Bet juk tai iš tiesų jauni žmogiukai, kurie atvažiavo su šeimomis dirbti į Rokiškį. Turėjau su jais pokalbį, buvo į namus atvažiavę, aptarinėjome straipsnius. Belieka tikėtis, kad į tas kovas nebebus įtraukti jauni žmonės, kurie yra niekuo dėti politikų kare.

– Gal galėtumėte įvardinti tuos politikus, kurie elgiasi taip negarbingai?

Paskutinė situacija buvo ir Algio Kazulėno pasaka su alegorija į jaunus specialistus ir Trubadūrą. Trubadūras tai gerai, džiugu. Aš, kaip suprantu, esu Trubadūras. Bet manęs nedžiugina, ir žeidžia, ir skaudina, kad kiti žmonės verčiami kažkokiais personažais, dėl kažkokių motyvų kuriamas jų įvaizdis. Nuo tų kažkokių įvaizdžių ir pripaišomų romanų aš užtektinai esu gavęs Anykščiuose ir nenorėčiau, aišku, kad jauni žmonės savo gyvenimą irgi griautų dėl kažkieno noro įgelti.

– O dabar, turbūt, gyvenate pasiruošimo festivaliui „Vaidiname žemdirbiams“ rūpesčiais?

Mes kaip ir viską pasiruošę. Laukiame festivalio. Vyksta planuoti darbai. Visi teatrai atvyksta. Visiems numatytas ir maitinimas tradicinis, ir premijos.

– Ar premijos tokios pat išliks? Gal didinamos ar mažinamos?

Viskas likę taip pat.

– Ar tiesa, kad Savivaldybė šiemet neskirs festivaliui pinigų?

– Netiesa. Suma yra numatyta biudžeto eilutėje.

– Gal kažką norėtumėte pridurti nuo savęs?

Aš džiaugiuosi, kad šiomis dienomis sulaukiau labai daug gražaus palaikymo. Visiems žmonėms labai dėkoju, ir net kai kuriems Liaudies teatro artistams, kurių dėka šiandien aš pakeičiau savo nuomonę.

 

Kalbėjo Rita Briedienė

temainfo.lt archyvo nuotr.

 

 

Komentarai (22)

 1. Kultūra parašė:

  O mes jau iššovėm šampaną…. :(((

 2. :) parašė:

  Be komentarų… 🙂

 3. Taiva parašė:

  Neperšokęs griovio, nesakyk op.

 4. Jok Ono parašė:

  Kas jo motina?

 5. Jolanta parašė:

  Tik į priekį ir neklausykit apkalbu!

 6. Aptemusi samonė parašė:

  Ką čia bepridursi: tikra meilė tik tarp vyrų. Er+An+Al=Karšta Meilė.

 7. rokiškietė parašė:

  Verkiau du kartus. Vakar iš džiaugsmo, šiandien iš skausmo

 8. keulė rūke parašė:

  Jausmai dvejopi: gal ir gerai, kad Druskius pasiliko: apsidirbs dar daugiau – iki ausų, o gal iki viršugalvio,išmozos tuo geru ir savo „artimą aplinką“, iš kitos pusės gaila laiko, jo dainelė jau sudainuota. Nu, ko iš jo norėt- lėlių drožėjas – papa Karla. Toks pas žmogų mentalitetas.

 9. Genys parašė:

  Bet šiaip žydai yra gudrūs žmonės.

 10. Logika parašė:

  Kaip tai grįžta, jei dar net nespėjo išeiti???

  • Virgis Spirgis parašė:

   Kas galėjo pagalvoti, kad savivaldybės žmonės gali taip kvailioti. Čia kaip suaugusiems vyrams šokinėti kabinete be kelnių. Kas galėjo pagalvoti kad viso proto žmogus 9 valandoms parašė pareiškimą išeiti…
   Kuo betikėt tam, kuris ne Druskinas ir ne Vagonis?
   Durniais jaučiamės prieš visą Lietuvą. Tik tiek ir tesugebėjot rajonui duot. Kol kas rajonas jus abu šeria.

 11. Bet gi jis parašė:

  nestabilus

 12. JI parašė:

  Puikiai apgalvotas spektaklio scenarijus, sau pasiimtas AUKOS vaidmuo, pats save muša, pats rėkia, „pasitikrino“ ar rokiškėnai jį myli… Tik gaila,kad kartais tekstą užmiršta – pirmame http://www.rokiskiosirena.lt video siužete kalba visas linksmas ir žaismingas, kad priėmė sprendimą išeiti GANA SKUBOTAI, antrame – AŠ BUVAU PAKANKAMAI TVIRTAI APSISPRENDĘS… ir visas liūdnas, tik su pašaipia ir kreiva šypsenėle, kuri išduoda jo tikruosius tikslus ir melus.
  Tai kartojasi kiekviename mieste kur jis dirbo – visur jo nesupranta ir nevertina jo darbų, visur jis vadinamas griovėju, o ne statytoju, visur buvo visko DAUG padaryta (jo žodžiais) , bet realiai nieko nepadaryta gero, o tik sugriauta, supriešinta, sukiršinta , bet visur jis buvo AUKA, visi jį puolė…
  Kaip moka save sureikšminti – tik padavė prašymą išeiti ir valandos bėgyje jau visi skyrių , mokyklų, įstaigų vadovai skambina, prašo neišeiti, spauda subėga imti interviu… Koks operatyvumas ! Kokia meilė E.Druskinui ! Koks jis žinomas !
  Kaip visi jam skambina, kaip visi atkalbinėja, kaip jis reikalingas visiems, tik visada neįvardija nė vieno konkretaus žmogaus vardo …

  http://www.utenoszinios.lt/2016/01/28/rezisierius-erikas-druskinas-man-reikalinga-aplinka-kurioje-manimi-tiketu/

  Dalyvavęs viename šou – pasijuto daininku, kažką nupiešęs,padaręs dekoracijas – pasijuto dailininku, parašęs vieną scenarijų – pasijuto kūrėju ir režisieriumi, pasiuvęs vieną didelę vėliavą – įsivaizduoja kaip visas pasaulis rodo tai per tv ir iki šiol neatsistebi KULTŪROS MESIJU ir jo įvykdytais stebuklais. Kultūros ministerija baidosi jo, o ne daro su juo bendrus projektus.Žmogus mato save kaip nepamainomą , bet nesuprastą KŪRĖJĄ, bet kartu jis visur įžiūri nematomus priešus. Kiek renginių sukūrė, kiek naujų jaunų žmonių dirba pas jį, kiek naujų kolektyvų atsirado… BET KUR VISA TAI??? Tereikia atsiversti Rokiškio kultūros centro puslapį ir viskas aišku.
  Gimtame mieste – Utenoje – jis negali dirbti, nes čia jį puikiai pažįsta ir niekas niekada neįsileistų dirbti.Tad tenka vis aplink darbuotis – gal kas bus dar negirdėjęs apie jį….
  Žmogui ryškiai reikia pagalbos, padėkit jam, juk yra Rokiškio garsioji ligoninė…

 13. Aldona parašė:

  O sirena tai man išvis „Antirokiškio“ laikrašti tapo…

 14. baisu parašė:

  Kol Druskinas bus Rokiškyje, tol turėsime destrukciją, degradaciją ir moralinę prostituciją, kai tenkinami visi aukščiau stovinčio „boso“ įgeidžiai.

 15. Narcizas Fon Trubą Dūras parašė:

  Neaiškink, gerai?

 16. parašė:

  Baisiausia Rokiškyje tai savivaldybės pirmo aukšto tualetas. Paskui jau ten..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *