Pradžia » Aktualu » Rokiškio rajono taryba teisėta, kol nenuspręsta priešingai

Rokiškio rajono taryba teisėta, kol nenuspręsta priešingai

Publikavimo data: 2018-04-12

  

Vidaus reikalų viceministras Darius Urbonas

Rokiškyje lankosi vidaus reikalų viceministro Dariaus Urbono vadovaujama asmenų delegacija, ji susitiko su Rokiškio rajono tarybos nariais. Vyriausybės atstovas net tris kartus patvirtino, kad Rokiškio rajono tarybos sprendimai vis dar yra teisėti. Jis ragina išspręsti konfliktą – kuo greičiau išrinkti Savivaldybės administracijos direktorių ir vicemerą.

Panašu, kad atstovų į šias pareigas rinkimų laikas bus pratęstas.

 

temainfo.lt

Komentarai (8)

 1. Nesuprantu parašė:

  Nesuprantu, kaip gali raginti rinkti, kai jau stuktelėjo įstatymo labai aiškiai įvardintas 2 mėnesių terminas – jau nuo kovo 23 dienos turėjo būti įvestas tiesioginis valdymas.
  Nejaugi galima nesilaikyti įstatymo? Kam tada įstatymai ir jų apibrėžti terminai, jei jų net vyriausybės institucjos nesilaiko?

 2. Nesuprantu parašė:

  Nesuprantu, kaip gali raginti rinkti, kai jau stuktelėjo įstatymo labai aiškiai įvardintas 2 mėnesių terminas – jau nuo kovo 23 dienos turėjo būti įvestas tiesioginis valdymas.
  Nejaugi galima nesilaikyti įstatymo? Kam tada įstatymai ir jų apibrėžti terminai, jei jų net vyriausybės institucijos nesilaiko?

 3. WRM parašė:

  Neišgers nesuprasy

 4. pasvajokit parašė:

  Nieks nenori čia tuo Rokiškiu užsiimt… 😀

 5. Žvejas parašė:

  Jei pagaučiau auksinę žuvele tai paprašyčiau, kad sutvakytų Lietuvos seimą ir Rokiškio taryba

 6. Sėkmės! parašė:

  Nu prisičiūdinot dabar turėsit susitart 🙂

 7. Valstiečiai parašė:

  Toks įspūdis, kad visi Lietuvos politiniai procesai vyksta tarsi lipniame, tirštame, nepermatomame purve, kur veiksmas vyksta sulėtintu tempu, neskaidriai ir pagal kažin kieno laisvą ir individualų įstatymų traktavimą. Daugiau, kaip 2 mėnesius meras „stumdo dūrą“, o vyriausybė ir seimas tarsi veršelių banda žiūri išsproginę akis ir nieko nemato. Bet ko norėt – valstiečiai (krestjaninai).

 8. Darosi bloga parašė:

  Nebegaliu jau apie šituos cirkininkus skaityt…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *