Pradžia » Aktualu » Rokiškio verslo klubas sidabro medaliu apdovanojo muziejininką Valių Kazlauską, žalvario – kuopos vadą Algį Veikšį

Rokiškio verslo klubas sidabro medaliu apdovanojo muziejininką Valių Kazlauską, žalvario – kuopos vadą Algį Veikšį

Publikavimo data: 2018-02-20

Įteikti sidabro ir žalvario medaliai

Vasario 20 d. Rokiškio verslo klubas įteikė du dailininkės, menininkės Linos Kalinauskaitės sukurtus medalius „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis. 1918-2018“. Už didžiulį indėlį puoselėjant Rokiškio krašto istoriją sidabro medaliu buvo apdovanotas Rokiškio krašto muziejaus Laisvės kovų istorijos skyriaus vedėjas Valius Kazlauskas; už didžiulį indėlį į Rokiškio jaunųjų šaulių ugdymą ir nuveiktus darbus žalvario medaliu – Lietuvos šaulių sąjungos Alfonso Smetonos šaulių 5 rinktinės Leonardo Grigonio-Užpalio 509 šaulių kuopos vadas Algis Veikšys.

Medalius buvo planuota įteikti Vasario 16-osios šventiniame Rokiškio renginyje prie Nepriklausomybės paminklo, tačiau susiklosčius aplinkybėms jis buvo teikiamas po švenčių UAB „Ivabaltė“, kur oficialiai ir registruotas Rokiškio verslo klubas, administracinio pastato salėje.

Apdovanojimus įteikė Rokiškio verslo klubo prezidento pareigas vėl einantis – iš jų atsistatydinus UAB „Rokiškio sūris“ valdybos pirmininkui Daliui Trumpai – UAB „Ivabaltė“ generalinis direktorius Irmantas Tarvydis.

 

Reverse – idėjos gynėjai, averse – patriarchai

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga pasveikinęs klubo narius, laureatus Rokiškio verslo klubo prezidentas I. Tarvydis muziejininkui V. Kazlauskui ir kuopos vadui A. Veikšiui įteikė medalius ir padėkas.

„Lietuvos valstybė švenčia savo atkūrimo šimtąsias metines. Tai puiki proga prisiminti žmones, kurie kūrė šią valstybę, ir tuos, kurie kovojo dėl nepriklausomos Lietuvos idėjos ir idealų. Reverse matome šios idėjos gynėjus. Iš averso į mus žvelgia savo darbus padarę ir į mus žvelgiantys protėviai ir patriarchai. Gilus medalio emocinis užtaisas sustiprina ir pagrindinius simbolius: energingą dailininko Juozo Zikaro Vytį ir to paties autoriaus Laisvės statulą,“ – rašome padėkose.

Kaip jau skelbė temainfo.lt, dailininkė L. Kalinauskaitė sukūrė keturių prabų medalius „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis. 1918-2018“: 1 000 vienetų – žalvarinių, 100 – sidabrinių, 10 – auksinių ir 10 platininių medalių.

V. Kazlauskui įteiktas per 700 Eur vertės 173,99 g sveriantis Ag 925 prabos sidabro medalis.

 

Tarsi druskos valgymas kartu

– Labai dėkoju Rokiškio verslo klubui už tokią gražią draugystę. Tai tarsi bendravimo išgryninimas, tarsi druskos valgymas kartu. Verslo patirtis, kitoks mąstymas ir požiūris į daugelį dalykų įneša į bendrą visuomenės gyvenimą gaivumo, stiprina gebėjimą atrasti bendraminčių. Būkime kartu! – padėkojęs už įvertinimą kvietė muziejininkas V. Kazlauskas.

Kuopos vadas A. Veikšys sakė pasitraukiąs iš vado pareigų, tačiau jaunųjų šauliukų nepaliksiąs: dalyvausiąs jų veikloje tol, kol jaus, kad yra reikalingas.

A. Veikšį keičia jo mokinė, 20-metė rokiškietė, Utenos kolegijos studentė, teisininkės diplomo siekianti Laura Smalstytė.

Kaip temainfo.lt sakė muziejininkas V. Kazlauskas, savo gautą medalį jis atiduos saugoti Obelių laisvės kovų istorijos muziejui. Tai neįtikėtinai gražus pavyzdys, nors ir labai neįprastas.

Rokiškio verslo klubas jubiliejaus proga pasveikino klubo narį, UAB „Rokiškio sūris“ valdybos pirmininką Dalių Trumpą.

 

temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotraukos


Komentarai (11)

 1. Vertas parašė:

  Visada stebėjausi ir tebesistebiu Valiaus energija ir atsidavimu gražesnės Lietuvos idėjai. SĖKMĖS.

 2. Sveikinu! parašė:

  Bet tai kaip jiems pasisekė, kad Vagonis juos pamiršo. Būtų gavę tik popiergalį

 3. :) parašė:

  Nemanau, kad meras juos pamiršo…

 4. Yra kuo didžiuotis parašė:

  Mūsų verslininkai tikri šaunuoliai!

 5. kolega parašė:

  Tai santarvės žmogus. Jam nesvarbu tautybė, kaimas ar miestas, verslas ar biudžetininkas. Jis moka pastebėti esmę. Jis ne eina, o skrenda gerumu. Puikiiai pasakė: tarsi druskos valgymas kartu.

 6. Timotiejus parašė:

  Verslininkai nusprendė, bet ar A. Veikšys tikrai vertas? Dar reikėjo parašyti kas jį rekomendavo ir už ką. Ką apdovanoja tas ir rodo pavyzdį kitiems. Reikia tai įvertinti.

 7. Antanas parašė:

  Žinome ką reikėjo apdovanoti medaliu, mieli rokiškėnai.

 8. Andrė parašė:

  Valius daugiausia iš verslininkų ir prašo, jį ir pastebėjo, kad dirba 🙂

 9. Vaida parašė:

  Sveikinu! Abu vyrai šaunūs!

 10. Džawa parašė:

  Sveikinam Valių! Pažįstam. Šaunuoliai jūsų verslininkai. Apie juo tai mažokai žinom.

 11. hmmm parašė:

  Kas nsipelnė o kas ne….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *