Pradžia » Aktualu » Rokiškyje sulaikyti alyvos vagys

Rokiškyje sulaikyti alyvos vagys

Rokiškyje sulaikyti alyvos vagys

Publikavimo data: 2014-04-01

Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė keturis alyvos iš transformatorinių vagis.

Nuo metų pradžios Rokiškio rajono komisariatas pradėjo septynis ikiteisminius tyrimus dėl transformatorinės alyvos vagysčių. AB „Lesto“ patyrė daugiau nei 6 tūkst. litų žalą. Sugadinus transformatorių didelių nuostolių patiria ne tik AB „Lesto“, bet ir gyventojai, į kurių sodybas veda elektros linija: jiems tai sukelia nepasitenkinimą ir net pasipiktinimą.

Visų registruotų įsibrovimų į transformatorines braižas vienodas – alyva vagiama pragręžus skyles vienodo storio grąžtu. Įvertinę situaciją ir siekdami išaiškinti asmenis, vagiančius alyvą, kriminalinės policijos pareigūnai rajone organizavo policinę priemonę.

Darbas savaitgalį pasiteisino – sulaikyti keli jaunuoliai, vogę alyvą iš elektros transformatorinių, įrengtų skirtingose rajono vietose. Šių asmenų gyvenamosiose vietose atliktos kratos. Surasta daugiau nei 100 l alyvos. Ji paimta ir išsiųsta ekspertizei. Sulaikytieji iš dalies pripažįsta savo kaltę, dalį atsakomybės bando primesti draugams. Trys iš keturių sulaikytų jaunuolių gyvena Kazliškio seniūnijoje, kur šiais metais pastebimas nusikalstamų veikų, ypač vagysčių, gausėjimas. Kriminalinės policijos pareigūnai tiria, ar vagystės toje seniūnijoje nėra šių asmenų darbas, juolab kad keli iš jų policijai buvo žinomi ir anksčiau.

Už nusikalstamą veiką, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. („Vagystė“) 2 dalyje, gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Praėjusią savaitę sėkmė lydėjo ir Pasvalio rajono PK pareigūnus: jie sulaikė grupę asmenų, vogusių alyvą iš transformatorinių.

 

Regina Bučinskienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė                                                                                                                                                           

Komentarai 3 komentarai

  1. Antanas parašė:

    Kai nori tai ir pagauna.

  2. Virgis parašė:

    Tegu daba sumoka visus nuostolius šių ir praėjusių metų. O mums sugrąžina ką už vagis esame sumokėję.

  3. o.O parašė:

    Nemokėčiau tokio dalyko pavogt o.O

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *