Pradžia » Aktualu » Ryškėja „Rokiškio – Lietuvos kultūros sostinės 2019″ logotipas

Ryškėja „Rokiškio – Lietuvos kultūros sostinės 2019″ logotipas

Publikavimo data: 2018-01-14

 

Kaip skelbia Rokiškio kultūros centras, pradedamas kurti projekto „Rokiškis – Lietuvos kultūros sostinė 2019″ logotipas. Buvo gauta 20 siūlymų, koks turėtų būti logotipas. Rokiškėnų nuomonės, apibendrintos su projekto „Kultūros vingiai – nuo Nemunėlio iki Nemuno“ aprašymu, buvo perduotos prekinių ženklų bei jų vizualinio stiliaus kūrimo bendrovei „EZCO“, laimėjusiai logotipo kūrimo konkursą.

Šiomis dienomis UAB „EZCO“ pateikia savo siūlymus.

Kūrėjai teigia: „Rokiškis – Lietuvos kultūros sostinė 2019″ logotipo simbolika atliepia Rokiškio istoriją, sukauptą patirtį bei miesto ir regiono duotybes, tačiau logotipo raiška – ryškūs spalvų tonai, iliustratyvumas ir gyvybingumas – tai šiandien, čia ir dabar, ten gyvenančių žmonių charakterio bruožų atspindys.“

Iš logotipo simbolių suformuotos iliustracijos, jos taikomos prie komunikacijos vietos ir temos. Kryželis reiškia kultūrą, etnografiją, Liongino Šepkos drožinių motyvus; išlenkta juosta – vingį, upę, juostą; lašo formos ženklas – lašą, lapą, gamtą.

 

Parengė temainfo.lt

UAB „EZCO“ nuotraukos

Komentarai (4)

 1. Smagutis parašė:

  Mūsų Rokiškis labiausiai ir unikalus lapais ir lašais.

 2. Men-kė parašė:

  Bus gerai.

 3. Lietuvos simbolika parašė:

  Na, asmeniškai man, kaip Rokiškyje gimusiai, augusiai ir gyvenančiai, tas logotipas atrodo nieko bendro su mūsų miestu neturintis. Be aiškios reikšmės, miesto simbolio, toks, koks galėtų būti pritaikytas bet kuriam kitam miestui.

 4. Lietuvis parašė:

  Man tai x vieno prekybos centro ženklas,kuris reiškia nuleist krauja ir dar uždėtas Rokiškio pavadinimo gale. Geltona mėlyna ir balta yra velnio garbintoju spalvos.Ir logotipas nieko nesako apie Rokiškio kraštą, jokių senovinių baltiškų raštų aš čia neižvelgiu.Juk kultūros sostinė.Pabuskim mieli Lietuviai..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *