Pradžia » Aktualu » Savivaldos diena rokiškietei D. Zibolienei labai sėkminga

Savivaldos diena rokiškietei D. Zibolienei labai sėkminga

Publikavimo data: 2017-10-11

Dalia Zibolienė. Virginijaus Stumbrio nuotr.

Vakar, spalio 10 d., Rokiškio rajono savivaldybės skelbtą konkursą Ūkio ir viešosios tvarkos skyriaus pavaduotojo pareigoms užimti laimėjo buvusi ilgametė žurnalistė, pastaruoju metu Panemunėlio seniūnijos socialine darbuotoja laikinai dirbusi Dalia Zibolienė.

– Ar labai jaudinotės? – klausėme kolegės.

– Konkurso komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktorius Valerijus Rancevas šį klausimą suformulavo šiek tiek kitaip. Jis klausė: „Ar mažėja jaudulys su kiekvienu konkursu?“– sakė ji.

Trečią kartą D. Zibolienė dalyvavo konkurse į valstybės tarnybą. Prieš keletą savaičių ji pralaimėjo konkursą dabartiniam savo šefui Giedriui Mikalkevičiui, pelniusiam naujai suformuoto Ūkio ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjo vietą.

– Didžiausią jaudulį išgyvenau vasarą Valstybės tarnybos departamente laikydama Bendrųjų gebėjimų ir Vadovavimo testus. Jie reikalavo matematikos, lietuvių kalbos, vadovavimo, vadybos, teisinių ir kitokių žinių. Testų vertinimas galioja trejus metus, tad sėkmė suteikė galimybę – jei atitinki specialiuosius reikalavimus – dalyvauti konkursuose į valstybės tarnybą, – sakė D. Zibolienė.

Vakar buvo Savivaldos diena. Prieš kelerius metus tą dieną D. Zibolienė buvo apdovanota Lietuvos savivaldybių asociacijos ir Žurnalistų sąjungos Povilo Vileišio premija už rašinius apie savivaldą. Būtent spalio 10 d. ji tapo Rokiškio rajono savivaldybės darbuotoja.

– Visa tai labai simboliška, – sėkmės džiaugsmu dalinosi D. Zibolienė

Ūkio ir viešosios tvarkos skyriaus pavaduotojo rūpestis – viešieji pirkimai , ūkio valdymas, užimtumo programos ir darbų sauga.

 

Rita Briedienė

 


Komentarai (3)

 1. Kol Egos parašė:

  Sveikiname! Nieko nėra geriau už nežurnalistiką!
  Bet tik laikinai 🙂

 2. faktas parašė:

  Tai dar ilgai ir išbuvo. Faktas be Dalios nėra spaudos! Kiti ten kaip kiti, bet Dalią įdomu skaityti. Ir dabar ji varo rašinius į Panskliautą.

 3. Intis parašė:

  Tas pats žmogus, o jo gyvenimas visai kitoks. Turės keistis ir žmogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *