KTVM aikštyne kamuolį vaikė  „Kupiškio“, „Futbolo klubo“, „KTVM bendruomenės ir policijos“ bei „KTVM mokinių“ komandos.

„Komandų sudėtyje – šeši futbolininkai ir vartininkas. Tai nėra mažasis futbolas, kurį  žaidžiama po penkis sportininkus. Komandos narių skaičių pritaikėme stadiono dydžiui: žaisdami penkiese labai pavargtų, o dviem komandoms  po 11 žmonių – per mažas stadionas“, –  sakė varžybų sekretorė Dalia Šeinauskienė.

Kėlinys truko 25 min. Susitikime žaista po du kėlinius. Varžyboms teisėjavo KTVM dėstytojas Aurimas Martinka.

„Kupiškis“ (Andrius Kalinka, Justinas Motiejūnas, Eitvydas Šablevičius, Evaldas Kručas, Dainius Gurklys, Marius Nareckas, Dainius Laužinas ir Šarūnas Kriūka) įveikė  „KTVM mokinius“ (Albinas Stuknis, Domas Martinka, Mindaugas Paknys, Arnoldas Murauskas, Deividas Ramanauskas, Edvinas Milaševičius ir Diana Balužytė), o „KTVM bendruomenės ir policijos“ komanda (Virgilijus Kalinka, už abi komandas žaidusi Diana Balužytė, Almantas Briedis, Kęstutis Mekšėnas, Paulius Briedis, Artūras Begonis, Dainius Balčiūnas ir Evaldas Aučiūnas) pralaimėjo  „Futbolo klubui“ (Justinas Stankūnas, Karolis Matonis, Paulius Tupolskis, Jokūbas Varnas, Redas Graičiūnas, Marius Baltušis, Ignas Barkauskas, Ignas Stankūnas ir Žygimantas Vanagas).

KTVM direktorė Lina Kaušakienė mokyklos  taurę įteikė ir pirmos vietos medalius užkabino „Kupiškio“ komandai. Antra liko „Futbolo klubo“, trečia – „KTVM mokinių“ komandos. Paguodos medaliais direktorė papuošė ir „KTVM bendruomenės ir policijos“ komandos futbolininkus.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Artūras Begonis (KTVM bendruomenė ir policija“), Deividas Ramanauskas („KTVM mokinai“), Evaldas Kručas („Kupiškis“) ir Jokūbas Varnas („Futbolo klubas“).

 

temainfo.lt