Pradžia » Aktualu » Senai Kupiškio krepšinio aikštelei – bendruomenės dėmesys

Senai Kupiškio krepšinio aikštelei – bendruomenės dėmesys

Publikavimo data: 2018-08-07

Rugpjūčio 7 d. Kupiškio Technikos gatvės namo nr. 3 ir Kazio Šimonio gatvės namo nr. 4 kampe suformuotoje krepšinio aikštelėje susirinko būrelis aktyvių jaunų kupiškėnų. Jie įgyvendina seną savo idėją – tapyba papuošti sportinės aikštelės dangą.

Liepos mėnesį šios aikštelės krepšinio lentas, lankus ir suoliukus atnaujino rajono Savivaldybės administracija. Bet gi tebebuvo gyvas ir Kupiškio entuziastų sumanymas.

Sena idėja realizavosi tarsi netikėtai: Kupiškio Kraštiečių mikrorajone, netoli krepšinio aikštelės, atsitiktinai susitiko rajono Tarybos narė Gaila Matulytė ir Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro mokytojas Klaidas Miciūnas. Be kita ko, sušneko jie ir apie aikštelę.

– Pasirodo, jau anksčiau buvo nupirkta dažų. Nebežinojome, kokios jie būklės. Susisiekėme su dailininku Mariumi Skrupskiu – susibūrė komanda. Nusprendėme: „Dažom!“, – pasakojo G.Matulytė.

Komanda susibūrė kaip reikiant: G. Matulytės projektas, kaip ji sako, šiek tiek „pamaitino“ idėją, kreiptasi į Kupiškio rajono savivaldybę, įsijungė UAB „Kupiškio komunalininkas“, savo lėšomis prisidėjo K. Miciūnas.

Komanda, nepaisydama darbų laikinumo – šią aikštelę svarstoma atnaujinti biudžeto lėšomis, – ėmėsi darbo.

– Buvo atėjęs Savivaldybės infrastruktūros vedėjo pavaduotojas Mažvydas Švalkauskas, komunalininkai. Papriekaištavo: „Ko nesakėt?“ Žadėjo atsiųsti techniką, nupūsti, nuvalyti aikštelę, išpiešti krepšinio linijas – kaip tik dabar ženklinamos Kupiškio gatvės. O Marius baigs piešti, – sakė G. Matulytė.

K. Miciūno iniciatyva ši aikštelė tvarkoma jau nebe pirmą kartą.

– Kodėl toks dėmesys šiai aikštelei? – klausėme K. Miciūno.

– Vaikystės aikštelė, – sakė jis.

Ji tampa labai išraiškinga, pastebima ir patraukli jaunų žmonių įgyvendinta iniciatyva. Darbus planuojama baigti rytoj.

 

temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotraukos

Komentarai (30)

 1. Vaiva parašė:

  Nu gražu!

 2. Tadas parašė:

  šitie tai pastovūs entuziastai 🙂

 3. hmmmm..... parašė:

  Žmonės turintys daug laisvo laiko……..

 4. ot parašė:

  ……….ir isnaudojantys ji visuomeniskiems tikslams o ne burbejimui prie kompo

 5. Melo parašė:

  Grazu , bet siai aikstelei verkiant reik naujos dangos

 6. Pigu parašė:

  Reklamistai, neturintys ką veikti. Kažkokia nesąmonė
  Aikštelės darkymas.

 7. Domantas parašė:

  Darbas žmogų puošia. O bendruomeniškas darbas – dar labiau 🙂 Šaunuoliai. Nekreipkit dėmesio į piktus idiotus. Jiems viskas negerai.

 8. Valio! parašė:

  Gražūs, darbštūs, kūrybingi! Daugiau tokių reikia Kupiškiui! 🙂

 9. Marius Skrupskis parašė:

  Pamiršai paminėti savanores iš MenoGrikių :PPP Ir ačiū Vizbarui už paskolinta aparata dulkėms nupūti nuo aikštelės :] Ačiū visiems prisidėjusiems, gera kai bendruomenė sugeba taip operatyviai ir draugiškai veikti :]

 10. Kraštietė parašė:

  Kaip fainiai… !!!! Bėgu pažiūrėti 🙂

 11. Dalia parašė:

  Dar reikėtų parašyti ir tai kad jokio tolko tik piaras.

 12. Krepšininkas parašė:

  Manau, aikštelės gadinimas. Juk toks ,,menas“ tik trukdo žaidimui.

 13. Nba parašė:

  Žinau, kad kitais metais planuose, pakeisti dangą

 14. Darius parašė:

  Kiek Kupiškį krepšinio aukštelių? Trys ar keturios? Kiek buvo varžybų tarp gatvių? Nė vienų.
  Tegu ir kiti miestai atvažiuoja. Pre ko čia treneris imasi spalvojimo? Nebent kad atkreipt dėmesį kad jau visai nėr ką veikt čia.

 15. Pastabioji parašė:

  Sveikinu visus.Savivaldos rinkimų kompanija prasidėjo ( kaži ar ne per greitai?)!!! Tik ar ne juokinga – atsitiktinai susitiko prie savivaldybės atnaujintos krepšinio aikštelės Matulytė ir Miciūnas 😀 😀 😀 (o kodėl nesusitiko prie neatnaujintos?)Nebejuokinkite. Dar didelis klausimas ar suderino su architektu šitą terlionę. Gali prireikt pirkt naujų dažų paslėpt rinkiminės kompanijos „triūsą“.

 16. Miesto gyventojas parašė:

  Jeigu tikrai nesusiderino su architektu, pritariu, patiems teks pakratyt kišenę nusipirkt dažų, kad panaikintų pėdsakus.Nors ko čia suks sau galvą.Bus apmokėta iš rinkiminės kompanijos agitacijos lėšų.Matulytė pasirūpins gal irgi atsitiktinai?

 17. 😊 parašė:

  Del krepsiniu pakeitimo ir suoliuku, rinkti parasai buvo ir savivaldybes prasyta, kad pakeistu,o del liniju pasake, kad neturi tiek daug lesu,taip pat buvo kreiptasi ir i komunalininkus, atsakymas buvo toks pats, nera lesu, tai kokius jie cia dar priekaistus reiskia, saunuoliai jaunimas kuris savo iniciatyva pabaiget puosti aikstele

 18. Kraštietis parašė:

  Deje, savivaldybė ne vien krepšinio aikštele turi rūpintis, bet ir viso rajono pastatais, keliais ir t.t. Nėra tokio aukso puodo, kad viskam iš karto lėšų užtektų. Tai kodėl prieš tai vadovaujantys valstiečiai nei pirštelio nepajudino dėl šitos aikštelės?Kodėl tada jiems nepateikėt surinktus parašus? Atsakysiu- nesivarginot gaišt laiko, vistiek žinojot, kad nieko nedarys.

 19. Klaidui M. parašė:

  Treneri, nusibodo vaikus treniruoti? Vasaros vaikų užimtumu rūpintis? Pakeitei profesiją? Nevykusi rinkiminė reklama. Gal po valstiečių Matulytės sparneliu? Juk buvai Aleksandravičiaus kompanijoj? Toks jaunas, o taip dažnai keiti nuomonę.

 20. Tikrai parašė:

  Kad ir kaip Matulytė besistengtų, rinkėjai nebenorės, kad valstiečiai vėl „marintų“ Kupiškį. Šiai valdžiai puikiai sekasi, pastebi ir menkiausias smulkmenas kurias reikia tvarkyti 🙂

 21. Linkiu parašė:

  išbūti valdžioje šiai valdźiai tiek, kiek išbuvo valstiečiai, o tada ir priekaištus galės reikšti.Eiliniai gyventojai mato puikų rezultatą ir visai nesvarbu kokios partijos iniciatyva jis atliktas.

 22. Labai gražu parašė:

  Garantuoju, kad tie pikti komentatoriai yra tie, kurie deda į kelnes, kad tik liktų valdžioje. O kūrybingi žmonės tiesiog eina sava kryprimi. Šaunuoliai!

 23. Pastabioji parašė:

  Komentatoriui „Linkiu“.Tikra tiesa, kad valstiečiai tiek laiko valdžioje tik išbuvo 😀 😀 😀 Šita valdžia per trejus metus nuveikė tiek, kad ankstesniai valdžiai pavydas bamba graužia. Ta pati Matulytė šitiek metų jaunimo centrui vadovavo, tuo metu valdančiai partijai priklausė, o koks jaunimo centro pastatas atrodė?Dabar į šį pastatą gražu žiūrėti-miesto puošmena 🙂

 24. :( parašė:

  Tie, kurie čia rašinėja politines nesąmones, daro meškos paslaugą dabartinei valdžiai. Niekas tokių piktų žmonių valdžioj nebenori.. Visi pavargo nuo susipriešinimo visose įstaigose, rietenų ir vienas kito juodinimo. Kupiškėnai visai nebesugebama tiesiog pasidžiaugti iniciatyvomis. Visada ras kur prisikabinti. Liūdna. Labai liūdna.

 25. kupiskenas parašė:

  gal kaip tik visi pavargo nuo piktu intrigu kurias kursto nustumtieji nuo valdzios ir ju aktyvas

 26. Banga parašė:

  Valstiečiai, darbiečiai, baikit kelt bangas. Nusibodot.

 27. Kraštiečiai parašė:

  Graźu! Gera idėja, daugiau tokių.Sėkmės komandai!

 28. to Pastabioji -patikslinimas parašė:

  Dėl projekto rengėjo, laimėtojo ir vadovo: http://www.eeagrants.lt/programos/naujienos/program/8/id/279/gatves_darbe_svarbus_trys_dalykai_karsta_sirdis_saltas_protas_ir_patogus_batai 🙂 Peace! Būkit visi ramūs 🙂

 29. Smagu parašė:

  Šaunuoliai!!!

 30. Nemegstu bambekliu parašė:

  Jau baigia uzknist mane bambekliai komentaruose stengiasi aikstele grazesne padaro del vaiku visuomenes,bet ne gi reik tik sakyt kodel terlioja pirma pagalvokit ka patys padaret del kitu o tada sakykite ir viesiems aciu uz piesini panasu grizels zenklas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *