Pradžia » Aktualu » Šiandien Kupiškio gimnazistai švenčia šimtadienį

Šiandien Kupiškio gimnazistai švenčia šimtadienį

Publikavimo data: 2018-02-28

Šiandien, vasario 28 d., Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistai švenčia šimtadienį.

Į Kupiškio kultūros centrą susirinkusias keturias abiturientų klases sveikino gimnazijos direktorius Virginijus Žilinskas. Jis dvyliktokams priminė, kad iš viso jiems buvo skirta 2 100 mokyklinio gyvenimo dienų.

– Šiandieną beliko tik vienas šimtas – maža maža dalelė tų dviejų tūkstančių. Ir turbūt nesuklysiu pasakęs, kad jūs ant savo jaunų pečių jau nešatės dviejų tūkstančių dienų didelį turtą, – kalbėjo direktorius V. Žilinskas.

Tradiciniame šimtadienio spektaklyje vaidino ne tik trečiokai gimnazistai, bet ir gimnazijos mokytojai. Pastaruosius, scenoje įkūnijusius Snieguolės, Šreko bei kitus personažus, abiturientai sveikino šūksniais ir plojimais.

Trečiokai už pagalbą ruošiant spektaklį dėkojo režisierei Vilijai Morkūnaitei bei mokytojoms Lenai Zilienei, Joanai Jankauskienei ir Jonui Lazdauskui.

Kaip pastebėjo direktorius V. Žilinskas, net didžiausias šaltis negali užgniaužti jauno žmogaus noro šėlti ir švęsti. Tiesa, direktorius priminė: abiturientai jau yra brandūs ir turėtų mokėti švęsti gražiai.

 

temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotraukos

Komentarai (8)

 1. Mokytoja parašė:

  Nu mergos tai kai kurios visiškai nebrandžios dar. Pusnuogės atėjo, kai toks šaltis lauke… Kur tėvai žiūri..?

  • Jūsų mokinys parašė:

   Kaip kaip nori, tas taip rengiasi…

   • Mokytoja parašė:

    Žinoma kaip nori. Parodai savo protą. Bet vidury žiemos vasariniais rūbais rengtis…??? Viena mergina berankove bliuskele ir dar nuogais pečiais atėjo….

 2. Abiturientams parašė:

  Sypsokites kol galit. Tik primenu, kad egzai tuoj 😛

 3. Valda parašė:

  Is dekoraciju ir foto fainas spektaklis rodos buvo 🙂

 4. Buvusi abiturientė parašė:

  Kaip stipriai suvirpa širdis pamačius šios mokyklos šimtadienius, švytinčius abitirientus. Gera prisiminti savąjį šimtadienį. UNA šokių mokytoja puikiai paruošia šokėjas, Vilija – aktorius. Ačiū, kad taip stengiatės dėl mokinių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *