Kupiškio rajono Skapiškio seniūnijos Slabados kaimo gyventojai ėmėsi neįprastos paieškos.


Kaimynei kilo įtarimas

Vakar, spalio 18 d., savo namuose rastas miręs 77 metų Skapiškio seniūnijos Slabados kaimo gyventojas. Namuose jis buvo vienas, nėra aišku, kada mirė: kaimynei kilo įtarimas, ko šis nesirodo kieme, ir nuėjo jo aplankyti.
– Užuolaidos atitrauktos, nors šeima labai atidžiai dangsto langus. Beldžiu, niekas neatsiliepia. Neliko nieko kito, kaip skambinti Bendruoju pagalbos telefonu. Atvažiavo medikai, policija. Laužė duris, – pasakojo Slabados gyventoja.


Tokiai žiniai per silpna širdis

Medikai konstatavo mirtį, tik apie ją pranešti nebuvo kam.
Mirusiojo žmona gydosi Kupiškio ligoninėje.
– Jos situacija rimta: gydytojai abejoja, ar išgirdus apie nelaimę nesustotų plakusi silpna jos širdis, – pasakojo slabadiškė.
Vyro šeima augino svetimą mergaitę. Baigusi mokyklą keletą metų ji gyveno su vyru, kurio dukra gerokai vyresnė už jauną sugyventinę. Niekas nežino, kur ji dabar.


Žmonės nebendrauja, pavardžių nežino

2019-ųjų vasarą Skapiškio seniūnijos Bajorų kaimo sodyboje buvo surengtas Skapiškio mokyklos pirmos laidos abiturientų susitikimas. Tad Skapiškio geležinkelio stoties gyventoja buvo išsaugojusi ir mirusio vyro žmonos, klasiokų susitikimo dalyvės, ir jos sesers telefoną. Pastarajai pranešus apie nelaimę, nepavyko sužinoti Rokiškyje gyvenančios mirusiojo sesers ne tik adreso, bet net vardo ir pavardės – žmonės nebendrauja, pavardžių nežino.
Imta ieškoti kažkada gyvenusiųjų Slabadoje ar Skapiškio geležinkelio stotyje, galinčių ką nors žinoti apie mirusiojo seserį.
Šiandien ryte liūdna žinia ją vis dėlto pasiekė.


temainfo.lt
temainfo.lt skaitytojo nuotr.