Pradžia » Aktualu » STT sulaikė Kupiškio rajono savivaldybės merą Dainių Bardauską

STT sulaikė Kupiškio rajono savivaldybės merą Dainių Bardauską

Publikavimo data: 2019-07-09

temainfo.lt archyvo nuotr.


Šiandien, liepos 9 d., Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą, sulaikė Kupiškio rajono savivaldybės merą Dainių Bardauską.

Kaip rašo stt.lt, tiriamos liepos 6 d. vykusio kūrybos ir menų festivalio „Stichijos“ organizavimo aplinkybės. Įtariama, kad kai kuriems asmenims buvo sudarytos išskirtinės sąlygos festivalio metu vykdyti prekybą, o už tokių sąlygų sudarymą piktnaudžiavimu įtariami asmenys gavo neteisėtą atlygį. Taip pat įtariama, kad dalis šiam festivaliui reikalingų paslaugų buvo įsigyta neteisėtai, t. y. piktnaudžiaujant tarnyba, klastojant viešųjų pirkimų dokumentus.

Šiandien STT Panevėžio valdybos pareigūnai kartu su kitų STT teritorinių valdybų pareigūnais atlieka procesinius veiksmus. Atliekamos kratos asmenų darbo vietose bei namuose, iš Kupiškio rajono savivaldybės, Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros centro ir kai kurių uždarųjų akcinių bendrovių paimti tyrimui reikšmingi dokumentai.


Parengta pagal stt.lt

Komentarai 28 komentarai

 1. Avivaldybė parašė:

  Tiesiog melagis.

 2. Silkiukas parašė:

  Bardauskas ir gi ugnies zonos neperejo

 3. Jjj parašė:

  Kažkas matyt negavo vietos prekybai. Tai ir skundžia

 4. Koncervatorius parašė:

  Gal Aleksandravičius norėjo paprekiaut.

 5. Sofija parašė:

  Gal skundikai kokį orgazmą jaučia , bandydami žmonėms sveikatą, nervus ir gyvenimą gadinti… Nemanau, kad Meras kaltas- tiesiog turi priešu.

 6. Stebėtojas parašė:

  Pripažintas biedniausiu meru apskrityje ir ne kiek aukščiau Lietuvoje. Nesąmonės vyksta. Įvardyčiau politiniu susidorojimu, nes aukštai sėdi tie, kuriems nepatinka meras, o jie dabar galingi.

 7. Vardas parašė:

  Viskas bus aišku, kai išgirsime kiek metų siūlo. K.Tubį siūlo pasodinti 5 metams.

 8. nesvarbu parašė:

  Geras yra zmogus musu meras tegul ant jo nevaro jis nekaltas nes jis pakeite musu miesta galejo pinigus isideti i kisene bet to nepadare padare vaikam kur suptis zaisti prie mariu spurtuoti kaltinkite ka turite o ne gera zmogu.

 9. Ale parašė:

  Pasakykit kuris rajonų miestelis nesitvarko,taip turi būti ES pinigai ,už juos atsakyti reikia ir į kišenę taip paprastai neįsidesi.Ir nereikia liaupsiu merui.

 10. Orinta parašė:

  Aš kaip negyvenanti Kupiškyje atvažiuojanti tik per šventes matau kaip miestelis pasikeitė iš pagrindų poto kai pasikeitė meras. O čia tik kažkas burbulą bando išpūsti bet tokie burbulai tai tas pats kas vandeny papersti – iškilo ir vsio, nieko iš to neliks 🙂 Puikus meras!

 11. Manau parašė:

  Kalbėsime arba tylėsime kai išsiaiškins. STT nelekia pagal kažkokias paskalas. Nustokit pataikūnai, lįsti į užpakalį. Visa Lietuva gražėja kasmet ir be mūsų mero pagalbos. O Kupiškis knisamas ir paliekama nesutvarkius. Kažin kodėl? Žmonėms sakoma vienaip, o daroma kitaip. Arba iš viso nebendraujama su spauda. Kažin kodėl? Kodėl tylima kai pas šeimos gydytoją reikia laukti 2- 3 mėnesius? Ai, ką čia ir kalbėti…

 12. Mhm parašė:

  O tai jam ne pirmas kartas, su pencionatu kažkas buvo.

 13. Smalsu parašė:

  O tai kas kažin čia tokie dar du bendrininkai jų minimi???

 14. Miestiete parašė:

  O kas tie kiti figūruojantys asmenys?

 15. Subačius parašė:

  Nauji rinkimai!

 16. Kiaušinienė parašė:

  Nepadarė Kupiškiui garbės ir Bardauskas. Tik gerais subinlaižiais apsistatė.

 17. Miesto gyventojas parašė:

  Galimai įtariamas, tai dar nereiškia, kad tikrai kaltas. Geras pavyzdys iš Panevėžio. Net per rinkimus STT tampė merą, bet vistiek žmonės išrinko antrai kadencijai, taip, kad…O piktiems liežuviams: atsisukit ir pažiūrėkit, ar ir jums STT į nugaras kartais nekvėpuoja.

 18. Atmintis parašė:

  Neteiskit zmogaus, itarimai tai dar ne kaltes irodymas. Ar patys geresni ir svaresni atrodot kai kita mindot ir spjaudot? Kai kurie taip isijaute i teiseju vaidmenis, dziugauja kaip loterijoje laimėje- atsibuskit, esat zmones, ne gyvunai. Is anksto, be teismo “visaziniai” daro nuosprendzius…

 19. Buves Kupiškėnas parašė:

  Kai Apšega sutvatkė Kupiškį, Jarutis nespėjo apleisti….Konservams liko tik palaikyti….bet, gal jau kupiškėnai užmiršo, Bardausko “baseino” apkasus, ne iš biudzeto pinigu. Nebekalbu apie Šimonių “ŽVAIGŽDĘ”

 20. Savas parašė:

  Apie ka Jus????visus prikels nuo kristaus gimimo…

 21. Ne šventiesiems parašė:

   „Kas iš jūsų be nuodėmės, tegu pirmas sviedžia į ją akmenį“.

  Kadangi dauguma yra katalikai (nes per metines šventes bažnyčia pilna būna) tai tikrai esate girdėję šią ištrauką iš evangelijos pagal Joną.
  Nu ką šventuoliai ir teisuoliai jau pasmerkėt Merą… juodinat, tyčiojatės, džiaugiatės ir save keliate aukščiau už kitus. Noriu paklausti, o ar jūs esate be nuodėmės? Jei taip – pirmyn tada meskit į jį akmenį… tik abejoju. Bus taip kaip toje Evangelijoje: visi dės į krūnus pabrukę uodegas.
  Neteiskite ir nebūsite teisiami, žiūrėkit labiau savo reikalų.

 22. Vietinis parašė:

  Neblogai Mažeikienė su skundu padirbejo ant mero. “Iskirtines salygos vykdyti prekyba” idomu kam ten galima jas suteikti. Kur pardavinejo svieciancius zaislus? Jau kazkas nebezinojo del ko skusti.

 23. (Ne)šališkas parašė:

  Kaltas… Nekaltas… Skundė… Neskundė… bet gal ir meras dabar turės galimybę pasėdėt ir ramiai apmąstyt ar visada buvo teisus šalindamas iš kelio tuos, kurie kalti buvo tik už tai, kad ne visada pritarė jo nuomonei.

 24. Komentaras parašė:

  Atsakyti į komentarą miktukas neveikia.

 25. kupiskene parašė:

  Nevarykit cia ant mero cia pas daktarus ne nuo jo priklauso o beto jei ne Dainius Bardauskas kupiskis nieko neturetu ir vaikams nebutu nei kur suptis nei sportuoti nei fontana jis vyska padare. jis geras zmogus yra

 26. Žmogus planuoja... parašė:

  Širdis džiaugiasi. Tikrai tikrai.

 27. Kupiškėnei parašė:

  Tamsta gal iš mėnulio, kad nežinai jog poliklinikos ir ligoninės steigėja yra savivaldybė. Todėl tvarkosi taip, kad gyventojai būtų patenkinti paslaugomis, užtektų specialistų ir šiems būtų patogu gerai dirbti. Kol kas nematėme, kad būtų svarstomi klausimai kaip pritraukti žmones čia dirbti. O matome dabar kuo užsiimama. Tai toks rūpestis žmonėmis. Panašiau, kad savimi…

 28. Nora parašė:

  Iš toliau- geriau matosi.Tik pavydas ir nebegalėjimas vogti tokią neapykantą merui sukėlė.Tiesiog jį pakišo.Sufabrikavo. Kažkokią įtaką prekyba kaltina. Ką , už koka kolos pardavinėjimą labai didelį kyšį gavo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *