Pradžia » Aktualu » Su Kupiškio šokėjais repetuoja choreografas Evaldas Taujanskis

Su Kupiškio šokėjais repetuoja choreografas Evaldas Taujanskis

Publikavimo data: 2015-12-17

Choreografas Evaldas Taujanskis

Kupiškio kultūros centras ruošiasi Senųjų metų palydoms, repetuoja muzikinį spektaklį „Gražuolė ir pabaisa“. Praėjusį sekmadienį Didžiosios salės scenoje vyko kelių valandų repeticija: į Kupiškį buvo atvykęs choreografas Evaldas Taujanskis.

– Mes nesame „Lietuvos” ansamblis: nieko tokio, jei vienas suksis per kairį, kitas – per dešinį petį. Tačiau išraiška vis tiek reikalinga! – šūkčiojo choreografas.

Scenoje šokį repetavo Kultūros centro direktorė Jovita Janušonienė, Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Paulius Pranckūnas, Jaunimo centro direktorė Edita Vaitiekūnienė, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos direktorius Rimvydas Latvys, Subačiaus seniūnijos seniūnas Vidmantas Paliulis, rajono Savivaldybės specialistė Irena Mockuvienė.

Gražuolės jaunikio vaidmens sceninį pavidalą formavo Kupiškio rajono tarybos narys, ūkininkas Egidijus Černius. Jį išraiškos moko Kupiškio kultūros centro specialistė, direktorės pavaduotoja Rasa Gudonienė.

Aušrinė Repeikaitė ir Česlovas Gabalis (Povilo Meškėlos nuotr.)

 

Repetavo vaiduokliukai: kol scenoje prakaitavo šokėjai, palei sceną lakstė – savo vaidmenis tobulino – didžiulis būrys vaikų. Vaidinti juos mokė rokiškietė režisierė Neringa Danienė. 

Kupiškyje lankėsi ir spektaklio „Gražuolė ir pabaisa” vadybininkė Vaiva Kirstukienė.

Rokiškietė Aušrinė Repeikaitė ir Česlovas Gabalis repetuoja Vilniuje. Jų muzikinį įvaizdį kuria vokalo pedagogas Povilas Meškėla.

Kaip jau ne kartą rašė temainfo.lt, gruodžio 29 d. „Gražuolė ir pabaisa“ žiūrovus kvies į keturis – 15, 17, 19 ir 21 val. – koncertus.

 

Rita Aukščionytė

Autorės nuotraukos


Komentarai 6 komentarai

 1. Violeta parašė:

  Įdomu įdomu kaip čia bus, ar ne be reikalo pirkome bilietukus.

 2. Kutra parašė:

  Kai kurie labai kritikuoja tą renginį, sako nepagautą dalinasi. O jei žmonėms nepatiks?

 3. Nesuprantu parašė:

  Iš kur tas pesimizmas? Kaip galima kritikuoti dar neįvykusį renginį? Tame ir azartas, kad laukia nežinia ir paslaptis.

 4. Irena parašė:

  O aš ateidama atsinešiu gerą nuotaiką ir džiaugsiuosi kartu su atlikėjais. Vat. Net jeigu ir bus kažkas ne taip-juk tai mūsiškiai, kupiškėnai. Švęskime kartu!

 5. Katina parašė:

  Ar gėlių reikia neštis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *