Pradžia » Aktualu » Subatėnas Lukas Ulkė Kupiškiui parvežė du sidabro medalius

Subatėnas Lukas Ulkė Kupiškiui parvežė du sidabro medalius

Publikavimo data: 2018-10-03

Lukas Ulkė

Baigiantis rugsėjui Alytuje buvo surengtos Lietuvos jaunučių imtynių sporto žaidynių finalinės varžybos. Šiose varžybose gerai pasirodė Kupiškio KKSC auklėtinis subatėnas Lukas Ulkė, dalyvavęs graikų-romėnų ir laisvųjų imtynių varžybose.

Laisvosiose imtynėse L. Ulkė pasiekė dvi pergales ir tik finalinėje kovoje nusileido sportininkui iš Vilniaus, kuris Europos čempionate yra iškovojęs aukštą penktą vietą. Šiose varžybose Lukas laimėjo sidabro medalį.

Graikų-romėnų imtynių pogrupio kovose Lukas pasiekė dvi pergales ir po apmaudžios klaidos pogrupyje pralaimėjo visaginiečiui dėl pirmos vietos. Pusfinalyje Lukas pralaimėjo prieš geriausią šios amžiaus grupės imtynininką vilmietį Roką Čepuską, o kovodamas dėl bronzos vėl susitiko su visaginiečiu. Revanšas pavyko: gražiais užtikrintais metimais Lukas nugalėjo priešininką ankščiau laiko, nepalikdamas jami jokių vilčių laimėti.

 

 

Arvydas Krikščiūnas

Graikų-romėnų imtynių mokytojas

Komentarai (3)

  1. Kupiškis parašė:

    Įspūdinga, didžiuotis reikia tokiais vaikučiais. Manau jo laukia didele ateitis. Rajono valdžia turėtu daugiau dėmesio skirti jauniesiems talentams, nes jų rajone vienetai. Sėkmės Lukai didžiuojamės tavimi.

  2. Subačius parašė:

    Puiku! Sveikinimai Lukui ir treneriui Arvydui

  3. Pastebėjau parašė:

    Raumeningas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *