Pradžia » Aktualu » Tamsiu paros metu Aleksandravėlė žybsi atšvaitais

Tamsiu paros metu Aleksandravėlė žybsi atšvaitais

Tamsiu paros metu Aleksandravėlė žybsi atšvaitais

Publikavimo data: 2013-10-16

Rokiškio rajono Aleksandravėlės miestelis spalį paskelbė saugaus eismo mėnesiu. Ta proga dalinamos šviesą atspindinčios priemonės, gyventojai įspėjami tamsiu paros metu dėvėti atšvaitus.

– Aš jau sumokėjau baudą. Pernai. Daugiau nenoriu! Duok liemenę man ir mano draugui. Pakinkėme arklį, važiuosime pas mano tetą. Kelias tolimas! – išrėžė aleksandravėlietis Leonas Paurys, užsukęs į biblioteką šviesą atspindinčių elementų.

Visą spalio mėnesį Aleksandravėlės bibliotekoje galima gauti ne tik atšvaitų. Minutėlei stabtelėjus verta pasigrožėti – multimedijos pagalba – praėjusių metų akimirkas: juk konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“ vykdome jau ketvirtus metus iš eilės.

Spalio 5 d. Aleksandravėlėje vyko akcija, kurios pirmas uždavinys – padaryti informacinį stendą. Ryškiais žaliais dažais – būtina atkreipti dėmesį – ant didžiulio popieriaus gabalo užrašėme: „Užsidėk atšvaitą!“

Diena nuostabi, dalyvių nuotaika smagi, ir mes visi kartu patraukėme per miestelį: sukome į kiemus, priminėme saugaus eismo svarbą (ypač tamsiu paros metu). Norintieji gauti atšvaitą turėjo atsakyti į vienintelį klausimą: „Kokiu mėnesiu Aleksandravėlė paskelbė spalį?“ Smagiausia tai, kad net nesusimąstę visi atsakė teisingai: spalis pas mus – saugaus eismo mėnuo. Mus tai labai džiugino.

Džiugino dar ir tai, kad visi sutiktieji jau žino, jog turi dėvėti atšvaitus ir juos dėvi. Gyventojai patys pradėjo rūpintis savo ir kitų saugumu. Vadinasi mūsų organizuojamos akcijos duoda vaisių. Net labai skanių vaisių!

Alma Mekšėnienė
Aleksandravėlės bibliotekos bibliotekininkė

Autorės nuotraukos

[gallery_image path=”http://www.temainfo.lt/wp-content/uploads/2013/10


Komentarai 4 komentarai

  1. Joanta parašė:

    Aš visada nešioju atšvaitą!

  2. vili parašė:

    Reikia, kad ir mieste nešiotų atšvaitus. Purėno gatvėje kai suki pro ligoninę nesimato žmogaus, jei jis eina skersai jos link Kupos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *