Pradžia » Aktualu » Tarp geriausiųjų – Kupiškio rajono projektas

Tarp geriausiųjų – Kupiškio rajono projektas

Publikavimo data: 2017-06-21

 

Teikiama devintą kartą

„Finansų ministerijos iniciatyva devintą kartą bus įvertinti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei kuriantys Europos Sąjungos (ES) fondų lėšomis finansuojami projektai. Šiuo metu jų įgyvendinama bemaž 4500, tačiau tik patys geriausi birželio 29 d. bus apdovanoti „Europos burių“ statulėle“, – rašo www.esinvesticijos.lt.

 

Kupiškėnai neblogai balsuoja

Konkursui „Europos Burės“ 2017 buvo pateikti 24 projektai keturiose kategorijose. Komisija atrinko 12 projektų. Tarp jų – Kupiškio rajono savivaldybės administracijos projektas „Gamybinės teritorijos, esančios Krantinės g. Kupiškio mieste, konversija, prielaidų privačioms investicijoms sudarymas“ taiko į nominacijos „Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą“ apdovanojimą. Žinoma, jei patys kupiškėnai už jį balsuos:http://esinvesticijos.lt/poll/view/?id=4

Balsavimas vyks iki birželio 26 d.

Kol kas kupiškėnai balsuoja neblogai ir šiuo metu yra antri.

 

Apie projektą

„Lietuvos miestai ir miesteliai ne tik tvarkosi ir gražėja, bet ir tampa vis patrauklesni privatiems investuotojams, kuriantiems darbo vietas regionuose. Šiemet tai įrodė ir Kupiškio savivaldybė, kuri pasitelkusi Europos Sąjungos investicijas ne tik sutvarkė bei miestiečių reikmėms pritaikė apleistą teritoriją pačiame miesto centre, bet ir sugebėjo į ją pritraukti 150 darbo vietų mieste sukūrusią minkštų baldų gamybos ir prekybos įmonę“, – pasakojama apie projektą. Jo vertė –121 993 Eur.

 

Verslui padaryta daug

Projektas įdomus dar ir tuo, kad sutartį su „Domimaks“ pasirašė buvęs meras Jonas Jarutis, visiems šiems darbams atlikti Savivaldybę įpareigojęs pusės milijono litų suma. Mero Dainiaus Bardausko komanda šį įsipareigojimą perkėlė į ES projektą ir nemažai rajonui sutaupė.

Verslui padaryta daug: perkelti ar naujai įrengti inžineriniai tinklai, padarytos įvažos į sklypą, nutiestas pėsčiųjų ir dviratininkų takas su apšvietimu, nugriauta (išmontuota) gelžbetoninių segmentų tvora…

 

Rita Briedienė

Autorės nuotraukos

Komentarai (9)

 1. statybininkas parašė:

  Iš kur Jarutis būtų gavęs pusė milijono? Ir taip paliko praskolintą rajoną. Oi tu Jonai Jonai.

 2. Nė neprašikit parašė:

  I ką tas DOMIMAKAKS mums duos? Gal dar vieną vaikų žaidimo aikštelę. Tik šiktkrat 🙂 dulkėse? Ir tos fik. Man tai juokas ima. Pėsčiųjų taką pastatė. Neriekėjo griaut ano. Nebalsuosiu ir nė neprašikit.

 3. 151 parašė:

  Jo, jau 150 pluša, nesitraukia nuo konvejerių.

 4. Ne ūdra parašė:

  O praeikit jūs ūdros pėsčiųjų taku. Jauku kaip kurorte. Augalų visokių prisodinta.Čia dabar viena gražiausių Kupiškio vietų.

 5. rks parašė:

  Toks Rokiškis nebemato perspektyvų. Ką jau Kupiškiui beveikti. Kas čia eitų dirbt? Nebent senjorai.

 6. Svecias parašė:

  Nerandu graziau tvarkomo miesto kaip Kupiskis.Reikia dziaugtis,kad kazkas dar daroma.O dirbanciu atsiras.

 7. Svecias parašė:

  Nerandu graziau tvarkomo miesto kaip Kupiskis.Reikia tik dziaugtis kad kazkas statoma,kad bus darbo zmonem.

 8. Vytautas parašė:

  Kaip ir kiekvienas projektas, taip ir šis turi netik šviesiąją pusę. Čia kaip ir rinkimuose į Seimą- jegu nebalsuosite, tai neturėsite teisės ir kritikuoti! Kviečiu balsuoti galvojant ką mes paliksime vaikams ir anūkams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *