Pradžia » Aktualu » „Teleloto“ svajonių butą išlošė anykštietė

„Teleloto“ svajonių butą išlošė anykštietė

Publikavimo data: 2017-09-04

Rugsėjo 3 d. „teleloto“ žaidimo studijoje susirinko visi 12 pretendentų į butą sostinėje. Jis atiteko slaugytojai Eglei Vaitenkovienei iš Anykščių rajono.

Kiti 11 gavo paguodos prizą – po 300 Eur.

Anykštietė buvo ketvirta, laimėjusi galimybę dalyvauti vasaros svajonių buto lošime. Jos, gavusios laimingą voką, atbėgo pasveikinti vyras, dukra ir sūnus.

Praėjusio sekmadinio „Teleloto“ studijoje dalyvavo ir rokiškietė Danguolė Kyburienė. Jai teko laimė dalyvauti „Laimėjimų koryje“. Žaidime lošėjas išsirenka spalvoto korio langelį, pasako konkrečią spalvą, o po to veda derybos su vedėju. Jei žaidėjas nusprendžia atsisakyti vedėjo siūlomų pinigų, šis atidaro langelį ir žaidėjas laimi tai, kas slepiasi viduje. Pasirinkus vedėjo siūlomus pinigus, langelis vis tiek atidaromas: jei ten yra automobilis, jis siunčiamas žaidėjams į namus.

Rokiškietei vedėjas Gintas jai pasiūlė 3 000 Eur. Danguolė buvo nusiteikusi ryžtingai ir atidarė žalią korį. Jame rado 500 Eur.

 

Parengė Saulius Buivydas

https://perku.perlas.lt/ nuotraukos

Komentarai (2)

  1. Veronika parašė:

    Nu blemba kaip pasisekė… Dar suprantu iš didmiesčio būtų.

  2. Marytė parašė:

    Sveikinu gražią, darnią ir darbščią šeimyną su puikiu laimėjimu. Vaikams nereikės nuomotis butų, kai studijuos. O miestiečiai ir taip butais aptekę, argi jiems negana?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *