„Tesuma“ – daugiau nei du dešimtmečiai pakavimo patirties

Yra daugybė pakavimo medžiagų, kurios įvairiais būdais apsaugo mažas siuntas ar net pilnus padėklus prekių. „Tesuma“ jau daugiau nei 20 metų siūlo įvairias pakavimo medžiagas, įrangą – viską, ko tik gali prireikti pakuojant įvairiausio dydžio siuntas, taip pat prekiauja techniniais plastikais bei PVC užuolaidomis.


Kelių dešimtmečių patirtis

„Tesuma“ gerai žinoma savo didmenine ir mažmenine pakavimo medžiagų bei techninių plastikų prekyba. Įmonė buvo įkurta 2000-aisiais, tad per daugybę savo veiklos metų išplėtė prekių asortimentą, siekia kuo geresnės kokybės. Šiandien įmonė gali pasiūlyti tiek lietuviškų, tiek importuotų gaminių. Be to, jų aukštos kvalifikacijos darbuotojai – tikri profesionaliai, atsakingai bendradarbiaujantys su klientais, atsakydami į visus iškylančius klausimus. Atsižvelgdami į jūsų poreikius darbuotojai patars, padės išsirinkti medžiagas ir suras tai, kas tiktų būtent jums.
Taip pat ši įmonė gali pasirūpinti ir jūsų logotipo atsiradimu ant pakavimo medžiagų – tad tokios individualios detalės suteiks jums profesionalumo tiek pakuojant siuntas kaip įmonei, tiek kaip savarankiškam pardavėjui.


Kokias pakavimo medžiagas rinktis?

„Tesuma“ siūlo bene viską, kas susiję su pakavimo medžiagomis, – nuo kartoninių dėžių iki stambios ir greitos pakavimo įrangos. Tad ko gali prireikti skirtingais atvejais, pavyzdžiui, norint supakuoti mažą siuntinį? Iš pradžių reikia pagalvoti apie daikto kraštus. Jeigu atrodo, kad šie gali nuskilti ar apsigadinti juos vežant, verta panaudoti apsauginius kampus. Lankstūs, putoplastiniai apsauginiai profiliai gali išsilenkti ir apsaugoti net ir trapiausius daiktus, pavyzdžiui, lėkštės. Kitas etapas – viską apvynioti apsaugine plėvele.
Tada reikia išsirinkti kartoninę dėžę, kuo geriau atitinkančią daikto dydį. Jei lieka vietos, dėžę reikia užpildyti oro pagalvėlėmis ar granulėmis, kad kelionės metu daiktai nesitrankytų ir neapsigadintų. Įsitikinus, kad niekas negali pajudėti, dėžė užklijuojama lipnia juosta. Jei lipnią juostą naudojate dažnai, verta pagalvoti apie lipnios juostos įrankius, kuriais lengvai ir tiksliai užklijuosite juostą bei ją prireikus nurėšite. Taip nebesimatys pirštų antspaudų ir nebus užkliuvusių ir susiraizgiusių gabaliukų. Beje, „Tesumos“ siūlomi lipnios juostos dozatoriai BD ir D1 net buvo atrinkti į „MOMA“ parodą Niujorko modernaus meno muziejuje – pristatyti kaip tobulo dizaino bei geros kokybės pavyzdys!

Ko reikia norint saugiai paruošti pilną siuntinių padėklą?

Visas dėžes reikia pritvirtinti tarpusavyje pakavimo juostomis, po kuriomis ant dėžių kampų dar reikia apsauginių profilių. Svarstant, kurią pakavimo juostą rinktis, dažniausiai susidursite su 4 tipais: tekstilinėmis PET (WG) juostomis, PP juostomis, PET juostomis ir metalinėmis juostomis. Itin sunkiems kroviniams geriausia naudoti metalines juostas, bet dažniausiai užteks ir polipropileninių PP ar poliesterinių PET juostų tvirtumo. O tekstilinės juostos lengviausios, bet vis tiek tvirtos. Visas juostas patogiausia vežiotis specialiuose vežimėliuose.


Jei juostomis pakuoti tenka dažnai, įrankiai, kurie jas kuo tvirčiau suveržtų, yra nepakeičiamas patogumas. Tereikia apjuosti siuntą, viršuje į įrankio tam tikras vietas įkišti abu juostos galus ir svirtele viską įtempti. Tada juostos dažnai suspaudžiamos plastikinėmis ar vielinėmis spynelėmis arba skardelėmis, o likę galai nukerpami. Tam tikri „Tesumos“ įrankiai gali taip sutvirtinti juostos galus vieną į kitą, kad nereikės nei spynelių, nei po to ką nors nukirpti.
Įtempus pakavimo juostas iš įvairių padėklo pusių, svarbu viską dar apsukti tampria plėvele. Tamprios / stretch plėvelės taip pat būna kiek skirtingų tipų, bet dažniausiai skiriasi tik savo pločiu. Mažiausio pločio plėvelė, siekianti tik 100 mm storio, vadinama mini plėvele, ir ja lengva pakuoti, mažus siuntinius, pavyzdžiui, norint sudėti kelias dėžes kartu. Jei reikia apvynioti pilną dėžių padėklą, geriau rinktis rankinę plėvelę, kurios plotis gali siekti ir 500 mm. „Tesuma“ siūlo įrenginius, kurie patys apvažiuos aplink padėklą, tvirtai ir tiksliai sutvirtindami krovinį. Jei dažnai tenka pakuoti ilgus strypus, vamzdžius ar medieną, orbitaliniai įrenginiai, pakuojantys mašinine plėvele, taip pat darbą atliks už jus.


Nuotraukų šaltinis unsplash.com

Užsk. nr. A21-08